قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من موندم چطوری تلویزیون C1 lg که کلا 2 ماه عرضه شده در ایران نیومده شده 31 ملیون با قیمت جهانی 1800 دلاری یعنی حتی دلارم 20 حساب کنیم بازم 36 ملیون باید بشه تازه تی وی به این حساسی سنگینی و جاگیری که هزینه حملش قطعا از 5 خیلی بیشتره

کلا خیلی مملکت عجیبی هستیم:D

به نظرم با پولش فعلا تی وی ش رو بخرید :D

ps5 standard=19.800

ps5 digital=18
برند ها سیاست های قیمت گذاری منطقه ای دارن. قیمت محصولات توی کشور ها بالا پایینه. تلویزیون هایی که تو ایران میان از کشور های ارزون قیمت وارد می شن که قیمت تلویزیون در اون ها پایین تر از اروپا و آمریکا هست.
همین داستان در مورد خیلی محصولات دیگه هم صدق می کنه (البته بهتره در مورد اکثرشون بگیم می کرد)

• Like
Reactions: m.a.t and Erebor

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
برند ها سیاست های قیمت گذاری منطقه ای دارن. قیمت محصولات توی کشور ها بالا پایینه. تلویزیون هایی که تو ایران میان از کشور های ارزون قیمت وارد می شن که قیمت تلویزیون در اون ها پایین تر از اروپا و آمریکا هست.
همین داستان در مورد خیلی محصولات دیگه هم صدق می کنه (البته بهتره در مورد اکثرشون بگیم می کرد)
چرا همیشه می خواید حرف های منو نقض کنید:D

اینکه cx تا ماه پیش 39 تومن می دادن هم برای اینه؟
اینکه الان cx که 400 دلار ارزون تره 1 ملیون دارن از C1 گرون تر می دن بازم سیاست منطقه ای هست

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
چرا همیشه می خواید حرف های منو نقض کنید:D

اینکه cx تا ماه پیش 39 تومن می دادن هم برای اینه؟
اینکه الان cx که 400 دلار ارزون تره 1 ملیون دارن از C1 گرون تر می دن بازم سیاست منطقه ای هست
سیاست منطقه ای یک فکت هست و نمی تونید نقضش کنید :)
نمونه بارزش رو توی استیم می تونی ببینی که یک بازی روی هر استور یک قیمتی داره. توی Xbox Store هم همین داستانه. توی Appstore هم همینه. کلا همه جا همینه.
برند ها سیاست قیمت گذاری منطقه ای دارن بر اساس ارزش پول اون کشور. مردم همه کشور ها توان خرید یکسان ندارن. قیمت نهایی محصول هم برای همه بازار ها یکی در نمیاد بالا پایین داره.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
این ps4 pro که مال 4 سال پیشه و 400 دلار هم هست چرا باید 14 میلیون قیمت بخوره !!! بنظر من قیمت گزاری کنسول با همه اجناس الکترونیکی متفاوته
کنسول عملا داره به وسیله یک سری مافیای اینکار وارد میشه و قیمت گزاری میشه و پخش میشه این قیمت گزاری های فوق العاده هماهنگ سایت های اینترنتی بی دلیل نمیتونه باشه اینا همه به یک جا وصل هستن قطعا
حتی قیمت دلار هم کم بشه باز با یک خبر بی ربط یا شایعه کمبود کنسول خیلی راحت قیمت رو بر میگردونن بالا حتی بیشتر از قبل
در نهایت قیمت گزاری هم بر اساس میزان مشتری در بازار هست تا وقتی کنسول رو 20 بتونن بفروشن 18 نمیکنن

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سیاست منطقه ای یک فکت هست و نمی تونید نقضش کنید :)
نمونه بارزش رو توی استیم می تونی ببینی که یک بازی روی هر استور یک قیمتی داره. توی Xbox Store هم همین داستانه. توی Appstore هم همینه. کلا همه جا همینه.
برند ها سیاست قیمت گذاری منطقه ای دارن بر اساس ارزش پول اون کشور. مردم همه کشور ها توان خرید یکسان ندارن. قیمت نهایی محصول هم برای همه بازار ها یکی در نمیاد بالا پایین داره.
من نمی گم سیاست منطقه ای نداریم می گم در این زمینه خیلی ربطی نداره جفت جنس ها دارن از یکجا قاچاق می شن یا بر فرض کیبورد 100 دلاری میاد 8 ملیون بعد چند ماه بعدش میاد زیر 4 ملیون باز می شه 8 ملیون سیاست منطقه ای هست؟ من حرف اینکه قیمت ها یک زمانی با حداقل سود هستن یک زمانی با حداکثر سود بحثم اینه

• Like
Reactions: king of north

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
از صبح قیمت خورد خورد داره میره بالا (فروشگاه های معروف)
به نظر میدونن خیلیا برنامه داشتن و دارن قبل از انتخابات خرید رو انجام بدن و واسه همین قیمتو میبرن بالا. هرچند من یکی دو جا شنیدم قراره کاهشی باشه قیمتا ولی انگار داستان جور دیگه ای فعلا پیش میره تا ببینیم بعد از انتخابات چه اتفاقی میفته .

قیمت استاندارد : 20990

آپدیت : 21590 شد :||||||||| چه اتفاقی افتاده یهو طی یک روز :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
از صبح قیمت خورد خورد داره میره بالا (فروشگاه های معروف)
به نظر میدونن خیلیا برنامه داشتن و دارن قبل از انتخابات خرید رو انجام بدن و واسه همین قیمتو میبرن بالا. هرچند من یکی دو جا شنیدم قراره کاهشی باشه قیمتا ولی انگار داستان جور دیگه ای فعلا پیش میره تا ببینیم بعد از انتخابات چه اتفاقی میفته .

قیمت استاندارد : 20990

آپدیت : 21590 شد :||||||||| چه اتفاقی افتاده یهو طی یک روز :|
قیمت ها هیچ معیار و حساب کتابی نداره ...یک سری قیمت رو تعیین میکنن و توی یک بازه 2 تا 3 میلیونی کم و زیادش میکنن وقتی قیمت به کف اون مقدار میرسه دوباره 2 تا 3 میلیون میارن بالا و باز کم کم قیمت رو کاهش میدن وقتی این کار رو چند بار تکرار کنن در ذهن خریدار میمونه که مثلا قیمت 20 میلیون قیمت کف خرید این کنسول هست و به اون قیمت که میرسه خرید میکنه
این مدت هم قیمت تمامی وسایل کامپیوتری یا حتی لوازم خانگی رو به بالا بوده دیگه قیمت ها به اون صورت وابسته به قیمت دلار نیست همونطور که میبینید زمان دلار 28 تومن قیمت وسایل کامپیوتری ارزون تر از الان که دلار 23 هست بود
بعضی از دوستان سابقا میگفتن کار درستی نیست قیمت یا زمان تعیین کردن برای خرید چون اینجا ایرانه و قیمت ها روند طبیعی نداره ... منم اخیرا با این دوستان هم نظر شدم هیچی رو نمیشه پیش بینی کرد همونقدر که ممکنه ارزون تر بشه ممکن هست گرون تر هم بشه !!! مثل همین وضعیتی که میبینید

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستای عزیز من امروز ریجن 2 دیسک خور رو 19750 خریداری کردم... شیراز
ایشالله که قسمت همه شما دوستای گل
فروشنده میشناخت احترامم گذاشت حساباً ولی
قیمت ها بدجور کذبه یارو تو دیوار اگهی زده 20500 4 ساعت بعد زنگش زدم میگه 20700 قیمت الان =P~

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
به نظر میرسه به خاطر عدم تحقق برجام تو دولت فعلی و موکول شدنش به دولت بعدی (باتوجه به سخنرانی رییس جمهور خودمون و ویزر امورخارجه امریکا)، چشم انداز دلار منفی شده و دو سه روزه که پشت سر هم داره میره بالا

کسایی که تو 17...18 تومن خریدن به نظر برد کردن :D حالا باید دید چه اتفاقی می افته در روز ها و ماههای بعدی

.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من تصمیم به خرید گفتم این وضعیت چشم انداز روشنی نداره
دوستان قیمت به روز لطف میکنن
ما از همون اول گفتیم هرموقع پولتون آماده شد و کنسول افت معینی کرده بود خرید کنید
اما اینجا کارشناسان بازار فکت داده بودن که بهترین موقع برای خرید اردیبهشت ماه هست یا بعضیا با قاطعیت اعلام میکردن افت قیمت زیادی در پیشه
نسخه استاندارد 22 تومن
نسخه دیجیتال 20 تومن
سایت معروف

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
اینجا کسی تفنگ بالای سر کسی نذاشته بخره یا نخره..اون زمانی که گفتیم نخرید تو قیمت های بالا بود
دلار 24 ضربدر 500 دلار=12 میلیون
قیمت حال حاظر 22 میلیون
ببین عقلت چی میگه.عقل من میگه 16 میلیون قیمت خوبیه نقطه تعادلیه قیمته با احتساب سود فروشنده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر