قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دلار تو این دو سه روز 1500 تومن ارزونتر شده ولی قیمت ها ریزش انچنانی نداشتن!!!!!
بخاطر عید و تعطیلات کرونایی بازار ها خیلی وقته تعطیله و توی ماه رمضان هم که هستیم برای همین فروش خیلی کم شده و از طرف دیگه بنظر قیمت دلار یک ریزش حسابی خواهد داشت بزودی برای همین کنسول وارد نمیکنن

این کنسول هایی که فعلا در بازار ته انباری هاشون هست که می خوان زودتر رد کنن تا ضرر نکنن و در بازار هم فعلا اکثرا ریجن 3 موجوده و ریجن های دیگه کم شده

قیمت دلار افت خودش رو بکنه و بار کنسول های جدید با قیمت جدید خریداری بشه به یکباره قیمت کنسول افت شدیدی میکنه

فراموش نکنید همین 2 تا 3 ماه پیش قیمت کنسول 28 و بالاتر بود اما الان روی 20 هم مشتری نداره

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان اینجا تاپیکه قیمته .
معرفی محافظ و توضیح درباره مشکلات کنسول و بازی و چی بخرم چی نخرم و کل کل و VS نیست .
رعایت کنید . من 2 روز نبودم و الان اومدم تاپیک 4 صفحه با اسپم رفته جلو .
برای قوانین ارزش و احترام قائل نیستین ، برای خودتون ارزش قائل باشین و جوری رفتار نکنین که آدم فکر کنه حتماً باید زور بالا سرتون باشه تا به حقوق دیگران احترام بگذارین .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود دوستان
من امروز کل توپخانه و پاساژ لباف رو گشتم اونم دو بار x_x از تک تک مغازه ها هم قیمت گرفتم همه مغازه ها هم باز بودن

کنسول ها همه مغازه ها موجود دارن اما نه مثل قبل ( اکثرا استاندارد داشتن اما دیجیتال هم موجود بود )
قیمت ها پایین ترین برای نسخه استاندارد ریجن 2 از 20300 شروع میشد تا 21.500 ولی عرف قیمت بین 20800 تا 21000 میگشت
کنسول ها هیچ کدوم پلمپ نداشتن و درب همه باز شده بود بنظر !!! یکجا پلمپ داشت که با یقه گیری و اصرار که قیمت آخرت چند 20500 قیمت داد
توی بازار اکثرا میگفتن اینایی که درشون بازه کابل HDMI شون ممکنه عوض شده باشه یا دسته بازی با یک مشکل دار دریفت دار جایگزین شده باشه که بنظرم بی راه هم نمیگفتن چون دلیل نداره پلمپ دستگاه باز شده باشه

جالب اینکه مهلت تست هم هیچ مغازه ای نمیداد همچنین اصلا نمیشد در مورد تخفیف باهاشون حرف زد
بازار نشونه ای از ارزون شدن نداشت راستش ... دلار هم بنظر قصد پایین اومدن نداره برای همین مغازه دار ها توی فروش سفت و سخت شدن

در ضمن پایین ترین قیمت رو طبقه همکف پاساژ لباف میگفتن برای همین وقتتون رو برای پرسیدن قیمت جاهای دیگه تلف نکنید مخصوصا مغازه هایی که توی حاشیه نرسیده به لاله زار هستن که قیمت فضایی میدادن

متاسفانه تعداد وحشتناکی PS4 توی بازار ریخته که تا این حجم عظیم تموم نشه بعیده قیمت PS5 بخواد زیر 20 بیاد مغازه دار ها هم همشون تمایل به فروش PS4 نشون میدادن

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
درود دوستان
من امروز کل توپخانه و پاساژ لباف رو گشتم اونم دو بار x_x از تک تک مغازه ها هم قیمت گرفتم همه مغازه ها هم باز بودن

کنسول ها همه مغازه ها موجود دارن اما نه مثل قبل ( اکثرا استاندارد داشتن اما دیجیتال هم موجود بود )
قیمت ها پایین ترین برای نسخه استاندارد ریجن 2 از 20300 شروع میشد تا 21.500 ولی عرف قیمت بین 20800 تا 21000 میگشت
کنسول ها هیچ کدوم پلمپ نداشتن و درب همه باز شده بود بنظر !!! یکجا پلمپ داشت که با یقه گیری و اصرار که قیمت آخرت چند 20500 قیمت داد
توی بازار اکثرا میگفتن اینایی که درشون بازه کابل HDMI شون ممکنه عوض شده باشه یا دسته بازی با یک مشکل دار دریفت دار جایگزین شده باشه که بنظرم بی راه هم نمیگفتن چون دلیل نداره پلمپ دستگاه باز شده باشه

جالب اینکه مهلت تست هم هیچ مغازه ای نمیداد همچنین اصلا نمیشد در مورد تخفیف باهاشون حرف زد
بازار نشونه ای از ارزون شدن نداشت راستش ... دلار هم بنظر قصد پایین اومدن نداره برای همین مغازه دار ها توی فروش سفت و سخت شدن

در ضمن پایین ترین قیمت رو طبقه همکف پاساژ لباف میگفتن برای همین وقتتون رو برای پرسیدن قیمت جاهای دیگه تلف نکنید مخصوصا مغازه هایی که توی حاشیه نرسیده به لاله زار هستن که قیمت فضایی میدادن

متاسفانه تعداد وحشتناکی PS4 توی بازار ریخته که تا این حجم عظیم تموم نشه بعیده قیمت PS5 بخواد زیر 20 بیاد مغازه دار ها هم همشون تمایل به فروش PS4 نشون میدادن
ممنون بابت وقت و اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار دادی

موضوعی که هیچموقع نفهمیدم دلیلش رو باز شدن پک دستگاه های الکترونیکیه! طوری که شخصا فوبیا این موضوع رو پیدا کردم:D آقا باز نکنید جعبه رو
یکی دفترچه کش میره از داخلش یکی کابل عوض میکنه خب چرا آخه؟ همینجوریش داریم گرون میخریم همه چیو تو این شرایط سخت دیگه اینم میاد روش غیر قابل تحمل میشه برای آدم!:|

سوال این که خودشون میگفتن در جعبه باز شده؟

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
درود دوستان

البته یه نکته ای رو بگم درمورد باز شدن جعبه
به غیر از دلایلی که گفتین یکی از علت های باز کردن جعبه تست اون توسط خود مغازه داره اینجا گارانتی نداره که پس ببرن اکثر مغازه دار ها باز میکنن تست میکنن که سالم باشه حالا بعضیاشون وجدان ندارن بعضی چیزاشو عوض میکنن
دیجیتال کانال تلگرامی 16900

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
پس در این صورت باید ببینیم کابل های اصلی چه چیزی روشون نوشته و فرقشون چیه.
چه بدبختی درست کردن ... قبلا میگفتم اوایل تابستون درست میشه اما اینجوری که باید بزاریم پاییز یا حتی سال دیگه

• Like
Reactions: dooste.man83

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

موضوعی که هیچموقع نفهمیدم دلیلش رو باز شدن پک دستگاه های الکترونیکیه! طوری که شخصا فوبیا این موضوع رو پیدا کردم:D آقا باز نکنید جعبه رو
یکی دفترچه کش میره از داخلش یکی کابل عوض میکنه خب چرا آخه؟ همینجوریش داریم گرون میخریم همه چیو تو این شرایط سخت دیگه اینم میاد روش غیر قابل تحمل میشه برای آدم!:|

علت عمده باز شدن پلمب دستگاه های الکترونیکی اینه که از فضای داخل کارتن ش برای حمل قطعات دیگه استفاده می‌کنن
مثلا توی جعبه ی کنسول دیسک بازی رد می کنن، برای همینه که باز می کنن پلمب رو (کنترلر و هدست همیشه پلمب هستند چون جایی برای جاساز ندارن)

سعی کنید از جایی خرید کنید که قدیمی و مطمئن باشه، حالا ۵۰۰ تومن بالا و پایین چندان اهمیتی نداره
بطور مثال من همیشه خریدم رو از یک جای خاص انجام میدم (مشهد)، درسته قیمتش گاهاً بالاتره، ولی الان بالای ۳۰ ساله که ازش خرید دارم، به کارش مطمئنم و اینه که برام از همه چیز مهم تره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
فعلا که قیمت XSX یه قدمی PS4
حالا میخوان اینا PS4 شونو نگه دارن باهاش ترشی بندازن
وقتی XSX تفاوت قیمت با PS4 PRO نداره
این که میگی PS4 تو بازار ریخته چیز عجیبی نیست
من خودم 10 سال پیش رفتم GT5 بگیرم آدمای میدیدم که بنا به توان مالی دنبال خرید PS1 و PS2 بودن
شما 10 سال دیگه هم بری توپخونه برای خرید PS4 هم میان
در ضمن قیمت PS4 رو PS5 مشخص میکنه
دارن آخرین تلاششونو میکنن قیمتو بالا نگه دارن
قیمت ارز ریزشی بود تا 23/800 رفت تا این که یکی از کارشناسای اقتصادی ازش پرسیدن نرخ واقعی باید چند باشه گفت 24/200-24/800
در این حد قیمت گذاریاشون چرتو مسخرس که یه مدت تفاوت PS5 ST با PS5 DIGITAL فکر کنم 200 هزار تومن بود الانم اینقدر زیاد شده که مسخرست
استاندارد سایت اینترنتی 19800

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907

خواهش میکنم
ببینید ریجن 3 مثل اینکه کلا پلمپ نداره که بحثی روش نیست ریجن 1 و 2 لیبل پلمپ دارن
مغازه دار اصلا به شما نمیگه پلمپ نیست و میگه پلمپه اما وقتی خودتون نگاه میکنید میبینید که تقریبا همگی یا بریده شده یا کلا کنده شده
کابل HDMI 2.1 این کنسول هم قیمت خیلی بالایی داره و بازار آزاد میتونن یک میلیون یا بیشتر بفروشن راحت
به هرحال خرید کنسولی که پلمپ نیست ریسک داره حداقل ترین حالت اینه که قبل از شما کنسول روشن شده و شما اولین نفری نیستید که روشنش میکنید ( برای تست یا نشون دادن به مشتری )
البته تا جایی که میدونم چون این جنس ها بصورت قاچاق میاد ممکنه از جعبه خارج میکنن که بتونن تعداد بیشتری رو توی لنج جا بدن اما این کار هم باعث میشه کنسول احتمالا ضربه بخوره تو مسیر که خطر خرابی رو بالا میبره
نکته جالب اینه قبلا بحث اختلاف قیمت ریجن مطرح بود اما الان مثلا یک مغازه میگفت مال ما چون پلمپ هست 21.500 قیمت داره و 1 میلیون بابت همین مسئله ساده می خواست پول اضافه بگیره

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
خواهش میکنم
ببینید ریجن 3 مثل اینکه کلا پلمپ نداره که بحثی روش نیست ریجن 1 و 2 لیبل پلمپ دارن
مغازه دار اصلا به شما نمیگه پلمپ نیست و میگه پلمپه اما وقتی خودتون نگاه میکنید میبینید که تقریبا همگی یا بریده شده یا کلا کنده شده
کابل HDMI 2.1 این کنسول هم قیمت خیلی بالایی داره و بازار آزاد میتونن یک میلیون یا بیشتر بفروشن راحت
به هرحال خرید کنسولی که پلمپ نیست ریسک داره حداقل ترین حالت اینه که قبل از شما کنسول روشن شده و شما اولین نفری نیستید که روشنش میکنید ( برای تست یا نشون دادن به مشتری )
البته تا جایی که میدونم چون این جنس ها بصورت قاچاق میاد ممکنه از جعبه خارج میکنن که بتونن تعداد بیشتری رو توی لنج جا بدن اما این کار هم باعث میشه کنسول احتمالا ضربه بخوره تو مسیر که خطر خرابی رو بالا میبره
نکته جالب اینه قبلا بحث اختلاف قیمت ریجن مطرح بود اما الان مثلا یک مغازه میگفت مال ما چون پلمپ هست 21.500 قیمت داره و 1 میلیون بابت همین مسئله ساده می خواست پول اضافه بگیره
چه چیزایی جدیدی اینجا میشنویم :Dاین برچسب پلمپ خیلی راحت میتونن تقلبیشو بزنن....زیاد درگیر این برچسب ها نشید که راه های دور زدنشون زیاده...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان این تاپیک برای این ایجاد شده که شما توش قیمت و وضعیت بازار رو دنبال کنید .
پیشفرض اینه که تو تاپیک های مرتبط دیگه تمام نکات قبل و بعد از خرید و اطلاعات و ... رو به دست آوردید و در مرحله آخر برای فهمیدن حدود قیمت و وضعیت بازار به این تاپیک اومدید .
تو چند ساعت گذشته این دومین باریه که این نکته رو یادآوری میکنم .
رعایت کنید لطفاً

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
هر جور حساب میکنم قیمت 20500 تو کتم نمیره..با دلار 24 کنسول خالی 12 میلیون اینم سود فروشنده 3 میلیون حساب کنیم همون 15 درمیاد..مگر اینکه خودشون از مبدا گرون خریده باشن که اونم معلوم نیست!!!!!

• Like
Reactions: Persia Tech

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
هر جور حساب میکنم قیمت 20500 تو کتم نمیره..با دلار 24 کنسول خالی 12 میلیون اینم سود فروشنده 3 میلیون حساب کنیم همون 15 درمیاد..مگر اینکه خودشون از مبدا گرون خریده باشن که اونم معلوم نیست!!!!!
قیمت مصرف کننده‌ی کنسول توی امارات الآن حدود ۲۸۰۰ درهم ـه که ریالیش ۱۸ و خرده‌ای میشه. فارغ از این که فروشنده‌های ایرانی به چه قیمتی کنسول رو تهیه کرده باشن، قیمت کنسول توی ایران از قیمت مصرف کننده‌ی امارات پایین‌تر نمیاد.
قیمت در امارات با یه شیبی داره میاد پایین. بازار ایران هم بلافاصله یا با گپ به این کاهش واکنش نشون میده و قیمت‌ها تعدیل میشن. کما این که از قیمت سی و چند میلیونی تعدیل شده تا ۲۰ میلیون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر