قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
داداش اون آدرسی که دادی الان دارم میام از اونجا طرف گفت 2300 اونم الان نداره بخوای سفارش میده ! :|

Sent from my iPhone using Tapatalk
داداش دمت گرم که پیگیری کردی رفتی پرسیدی که کسی نیاد اینجا قیمت الکی بده از خودش .

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من چند وقت دیگه میخوام برم بندر عباس . میخواستم ببینم یه جا رو میگین معتبر باشه برم ps4 بگیرم؟اخه قیمتاش فوق العادست !! :D

والا فکر نکم بندر خیلی ارزون تر باشه.من خودم بندرم 2 سال پیش که خواستم XBOX بگیرم رفتم از قشم گرفتم چون بندر گرونتر بود.تازه همون قشم هم نزدیک به قیمت تهران میدادن.
مگر اینکه تازگی ها مغازه دارا منصف شده باشن!

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
اون سایتایی که نوشتن تحویل 3 یا 5 یا 7 روزه بدون شک موجودی ندارن و میخوان با پیش فروش برا خودشون سرمایه جور کنن تا هر وقت بار اومد نصف پولشو از مردم گرفته باشن.من نمیدونم اخه 2 تومن یا 2200 دیگه پیش فروش نداره که همه جا ریخته.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یکی از سایت هایی که قیمت 1800 پیش فروش کرده بود کنسول ها رو تحویل داده و داخل خود سایت عکس کسانی که تحویل گرفتن به همراه کنسول هاشون رو هم گذاشته . دیگه از جزئیات داستان من خبر ندارم :D فقط امیدوارم همین موضوع باعث شکسته شدن هر چه سریعتر قیمت ها بشه .

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من که خودم اصلا از پیش فروش خوشم نمیاد و زیاد اطمینان ندارم و حضوری رو ترجیح میدم ولی فکر کنم دیگه برای همه اثبات شد که پیش فروش در ایران واقعا کار بیهوده ایه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر