قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من تو دوبی اشنا دارم ولی اصلا از این چیزا سر در نمیاره ! :| ادرس یا شماره این فروشگاهها تو دوبی رو میشه بدین لطفا ؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من تو دوبی اشنا دارم ولی اصلا از این چیزا سر در نمیاره ! :| ادرس یا شماره این فروشگاهها تو دوبی رو میشه بدین لطفا ؟

Geekay Games - Online Store
:: Virgin Megastore MENA ::

آدرس Geekay توی Store Locator هست ... همه جای امارات و اطراف نمایندگی داره
راستی اینجا تحویل رایگان به درب منزل تو امارات هم داره، فامیلت لازم نیست بره تا فروشگاه ...
چون هم هزینه تاکسی زیاده و هم اگه جای جز مارینا یا جمیراه باشه، به ترافیک میخوره

منم همی نسوال رو داشتم الآن معتبر ترین توی دوبی چه فروشگاهی هست ؟
معتبر از چه جهت ؟
اونجا مشکلی نداره مثل ایران ...
این دو تا جزو بهترین های امارات هستن

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
داداش مطمئنی Freekay Games توی دوبی نمایندگی داره ؟ یعنی فروشگاه منظورم اینترنتی نیست

Geekay Games - Store Locations (Abu Dhabi, Al Ain, Dubai, Sharjah, Muscat, Bahrain)

بالاتر نوشتم : Store Location

ویرجین رو من توی امارات مال دیده بودم، فکر کنم تو Batuta Mall هم دیدم... ولی ویرجین معمولا چیز های که لانچ میشن رو میاره راجع وان فکر نکنم !

موفق باشی

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
Geekay Game فک کنم معتبر باشه نه ؟ آخه عکس های شاپ هاش خفنه ولی امکان داره جنسش خراب باشه ؟ اگه باشه گارانتی داره ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
Geekay Game فک کنم معتبر باشه نه ؟ آخه عکس های شاپ هاش خفنه ولی امکان داره جنسش خراب باشه ؟ اگه باشه گارانتی داره ؟

Geekay معتبره ، Virgin معتبره ، Sharaf DG هم معتبره . همشون هم گارانتی دارن . البته بین اینا Virgin بزرگترین و معتبرترینه که تو همه ی مال های مهم دبی شعبه داره .... Emirates Mall - Dubai Mall - Burjman - City Center .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
Geekay معتبره ، Virgin معتبره ، Sharaf DG هم معتبره . همشون هم گارانتی دارن . البته بین اینا Virgin بزرگترین و معتبرترینه که تو همه ی مال های مهم دبی شعبه داره .... Emirates Mall - Dubai Mall - Burjman - City Center .
به نظرت می ارزه بدیم یکی از این سایتهای معروف که کالا رو وارد میکنن برامون بیاره ؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
علی اقا اون سایت معروف که میگی ... وزنی کار میکنه که هزینه خیلی زیادی بهش میخوره و از همینجا هم گرونتر میفته
الان از 2100 تا 2300 هست به نظرم همینجا بگیر مهلت تست هم میدن بهتون

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
علی اقا اون سایت معروف که میگی ... وزنی کار میکنه که هزینه خیلی زیادی بهش میخوره و از همینجا هم گرونتر میفته
الان از 2100 تا 2300 هست به نظرم همینجا بگیر مهلت تست هم میدن بهتون
مرسی مسعود جان
فکر نمیکردم وزنی حساب کنن اینجوری با هزینه ی پست و سود شرکت وارد کننده قیمتش سر یه فلک میکشه
اینم که میگید 2.100 تا 2.300 به خاطر این نمیگیرم چون مطمئن هستم میاد پایینتر وگرنه کسی که داره یک و هفصد پول میده هر جوری هست 300 یا 400 بیشتر میتونه جور کنه در کل شرایط عجیبی شده

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
من بعید میدونم تا قبل از سال زیر 2میلیون بیاد
الکی دلمون رو خوش نکنیم بگیم دو هفته دیگه بار جدید میاد فلان میشه اونطور میشه و میکشه پایین
یه ماه پیشم همه تو اون یکی تاپیک و سایت های دیگه میگفتن هفته اول دی میشه 1600
کو پس؟؟؟؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
به نظر عزیزان ممکنه تا 4 5 ماه دیگه خوده سونی قیمت رو کاهش بده ؟!

- - -ویرایش - - -

من بعید میدونم تا قبل از سال زیر 2میلیون بیاد
الکی دلمون رو خوش نکنیم بگیم دو هفته دیگه بار جدید میاد فلان میشه اونطور میشه و میکشه پایین
یه ماه پیشم همه تو اون یکی تاپیک و سایت های دیگه میگفتن هفته اول دی میشه 1600
کو پس؟؟؟؟

زیر دو میلیون هم که بچه ها میگفتن بعضی جا ها الان گیر میاد !!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یک جو بدی ایجاد شده به خاطر یک سری پیش فروش ها بوده که به نسبت بازار قیمت پایین تر می دادن و در نهایت به کنسلی یا قیمت بالاتر منجر شده
نتیجتا فروشنده هایی که بار رو موجود دارن از این موقعیت سوء استفاده کرده و این ها رو به عنوان بهانه ای برای قیمت بالاشون قرار می دن
این قیمت ها کاذب هست و داره می شکنه ، توی دبی کنسول داره زیاد می شه (نه فقط ریجن 2 ، بلکه همه ریجن ها)
تحت تاثیر این جو قرار نگیرید ، یکمی صبر کنید قیمت مناسب گیرتون میاد، در حال حاضر چیزی رو از دست نمی دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر