قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان تو تهران روبروى پاساژ علاالدين يه پاساژى هست قيمت داده ١٩٠٠، يكى از دوستام رفته بود گوشى بگيره كه اينم قيمت گرفته بود تازه ميگفته تا ٢ هفته ديگه ١٧٠٠ هم ميشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان یکم صبر کنید ریجن 2 پر شه تو بازار!
ریجن 1 چون هزینه حمل و نقلش زیاده الکی گرون حساب میکنن! و اصلا هم منطقی نیست چون ریجن 1 و 2 فرقی نداره برای چی باید بریم 200-300 اضاف بدیم بخاطر ریجن 1؟
الان فروشنده دوست داره ریجن 1 بفروشه چون سودش بیشتره! ریجن 2 هم شاید داشته باشه اما رریجن 2 رو نمیکنه چون ریجن یکش فروش نمیره و خاک میخوره!
الان همین فروشگاهی که گفته ریجن 2 هاش اواسط بهمن میاد داره کاملا دروغ میگه! چطور ریجن 1 ها از اونور کره زمین 1 روزه رسید ایران اما ریجن 2 از بیخ گوشمون 2 ماه طول میکشه برسه؟:D
ریجن 1 نخرید رو دستشون باد کنه:D
چرا کنسولی که قیمتش 400 دلار هست ، باید در حدود 2700 معامله باشه تو بازار
برای اینکه هزینه ارسال از آمریکا تا اینجا خیلی خیلی زیاده! مثلا یه سری من حساب کردم با پست اگه بفرستی فقط 1 تومن پول پستش میشه!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان یکم صبر کنید ریجن 2 پر شه تو بازار!
ریجن 1 چون هزینه حمل و نقلش زیاده الکی گرون حساب میکنن! و اصلا هم منطقی نیست چون ریجن 1 و 2 فرقی نداره برای چی باید بریم 200-300 اضاف بدیم بخاطر ریجن 1؟
الان فروشنده دوست داره ریجن 1 بفروشه چون سودش بیشتره! ریجن 2 هم شاید داشته باشه اما رریجن 2 رو نمیکنه چون ریجن یکش فروش نمیره و خاک میخوره!
الان همین فروشگاهی که گفته ریجن 2 هاش اواسط بهمن میاد داره کاملا دروغ میگه! چطور ریجن 1 ها از اونور کره زمین 1 روزه رسید ایران اما ریجن 2 از بیخ گوشمون 2 ماه طول میکشه برسه؟:D
ریجن 1 نخرید رو دستشون باد کنه:D

برای اینکه هزینه ارسال از آمریکا تا اینجا خیلی خیلی زیاده! مثلا یه سری من حساب کردم با پست اگه بفرستی فقط 1 تومن پول پستش میشه!

حرف شما درست ولی اولا این ریجن 1 ها هم اکثرااز دبی میاد اینجا و توی بازار ازاد اونجا همه ریجنی هست دوم اینکه قیمت ریجن 1 400 دلاره در صورتی که ریجن 2 با تبدیل قیمتش به دلار حدود 460 دلاره و اروپا هم که 400 یورو گرونه.پس زیاد نباید تفاوت قیمتی تو ریجن باشه.تفاوتی هم که توی ریجن ها نیست فقط ریجن 1 چون اولین لانچ بود تعداد کمی خرابی داشت که بزرگش کردن که اونم با 24 ساعت مهلت تست حل میشه.فقط هم توی ریجن 1 10 دلار هدیه داره و بقیه ریجن ها ندارن.

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
کم کم داره دست فروشگاه هایی که دوستان به عنوان مرجع تقلید ازشون یاد می کردن و به به و چه چه می کردن براشون رو میشه !!
دوستان کمی صبر کنید، هیچ ضمانتی به این فروشگاه ها نیست، از معتبرترین تا .. صبر کنید قیمت بیاد پایین اون موقع راحت حضوری یه کنسول برای خودتون تهیه کنید.

این فروشگاه ها همونطوری که تهدید می کنن در صورت کنسلی نصف مبلغ بیعانه برگشت نمی خوره، در صورت عدم تحویل به موقع هم حتماً باید دو برابر بیعانه ای که دادید رو بهتون برگردوند ! اما واقعاً اینطور ِ ؟!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ولی اولا این ریجن 1 ها از دبی میاد
دبی ریجن 1 نداره مگر اینکه از امثال آمازون آمریکا خرید کرده باشن! که اونم همزمان با لانچ آمریکا تحویل داده میشه! نه الان! در حال حاضر انباراشون پر کنسوله ریجن 2 هست اما دوست دارن طولش بدن بخوره به عید قیمت بره بالا!
ت فقط ریجن 1 چون اولین لانچ بود تعداد کمی خرابی داشت که بزرگش کردن
خرابیا ربطی به ریجن نداشت! ربط به یه شرکت منتاژ تو چین داشت که متاسفانه همه کنسولا تو همون شرکت منتاژ شدن! البته قبول دارم که تعداد کم بوده!
فقط هم توی ریجن 1 10 دلار هدیه داره و بقیه ریجن ها ندارن.
ربطی به ریجن نداره! اونرو به کسایی میدن که تو روز اول خریدن و یا پیش خرید کردن

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دبی ریجن 1 نداره مگر اینکه از امثال آمازون آمریکا خرید کرده باشن! که اونم همزمان با لانچ آمریکا تحویل داده میشه! نه الان! در حال حاضر انباراشون پر کنسوله ریجن 2 هست اما دوست دارن طولش بدن بخوره به عید قیمت بره بالا!

خرابیا ربطی به ریجن نداشت! ربط به یه شرکت منتاژ تو چین داشت که متاسفانه همه کنسولا تو همون شرکت منتاژ شدن! البته قبول دارم که تعداد کم بوده!

ربطی به ریجن نداره! اونرو به کسایی میدن که تو روز اول خریدن و یا پیش خرید کردن

1-بحث خرابی رو برای این گفتم که بگم ریجن 1 بدتر از ریجن 2 نیست و اگر خرابی باشه توی همه ریجن ها ممکنه باشه و فرق بین ریجن نیست .
2- یکی از بچه های این سایت ریجن 2 رو آنباکسینگ کرده توی پروفایلش برو ازش بپرس توش هدیه هیچی نداره ( شاید 14 روز پلاس که اونم کردیت کارت میخواد ) در حالی که اونم دستگاه روز اولی بوده ولی ریجن 1 الان از هر کجا تو ایران بخری توش 10 دلار هدیه رو داره .
3- بحث ریجن هم شما بری دبی اکثر ریجن ها ( ریجن 3 رو نمیدونم البته ) موجوده البته نه به صوت رسمی بلکه توی بازار آزادش ک اونها هم از آمریکا اوردن یا موقع لانچ یا بعدش . الان این شخصی که 150 تا کنسول ریجن 1 آورده همش رو از دبی آورده . از آمریکا مستقیم بخوان بیارن ایران خرجش خیلی بالا میره و دردسر داره و اونوقت حرف شما درسته . حالا انبار هاشون نمیدونم پر ریجن 2 هست یا نه.
در کل دلیلی نداره بخوان ریجن 1 رو رد کنن رو دستشون باد نکنه چون همونطور که گفتم قیمتی ریجن 2 460 دلاره و ریجن 1 400 دلار با گیفت 10 دلار که با هزینه حمل از آمریکا در نظر بگیریم یه قیمت بشن جفتش البته قیمت رسمی اونه . الان که بازار سیاهه 500 600 دلار میچرخه .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان من بخوام از دبی بگیرم اگه region دستگاه مال هر جایی باشه فرقی نداره؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
ریجنها فرقی نداره فقط فرق ریجن 3 با بقیه اینه که برای select کردن تو منوها به جای X باید از O استفاده کنی:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
من امروز با Virgin Megastore دبی تماس گرفتم ، برای آخر همین هفته ( پنجشنبه - جمعه ) بار جدیدشون میرسه و من هم یدونه رزرو کردم ، 1700 درهم ( 1 میلیون و 400 هزار تومن ) ، گفت پنجشنبه صبح بیا بگیر ، که باید یکی از آشناها که دبی هست رو بگم بره بگیره .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
من امروز با Virgin Megastore دبی تماس گرفتم ، برای آخر همین هفته ( پنجشنبه - جمعه ) بار جدیدشون میرسه و من هم یدونه رزرو کردم ، 1700 درهم ( 1 میلیون و 400 هزار تومن ) ، گفت پنجشنبه صبح بیا بگیر ، که باید یکی از آشناها که دبی هست رو بگم بره بگیره .

آقا نیما یه ندا میدادی ما هم گل ریزون میکردیم یه پولی رو هم میذاشتیم برا چند نفر میگرفتی :d
بابا به خدا قلبمون ضعیفه جایی که دارن PS4 رو بالای دو ملیون میدن میای اینجا میگی 1.400 گرفتم :((
بابا دمت گرم :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
آقا نیما یه ندا میدادی ما هم گل ریزون میکردیم یه پولی رو هم میذاشتیم برا چند نفر میگرفتی :d
بابا به خدا قلبمون ضعیفه جایی که دارن PS4 رو بالای دو ملیون میدن میای اینجا میگی 1.400 گرفتم :((
بابا دمت گرم :d

من که نمیتونم چند تا وارد کنم ! این یدونه هم باید بدم مسافری کسی بیاره ... ولی گفتم که اگه کسی آشنا داره میتونه بگه بگیرن واسش . حتی شما اگه یک بلیط رفت برگشت بگیری صبح بری اونجا بخری و عصری برگردی باز هم از اینجا ارزونتر درمیاد !! :)) چون بلیط رفت و برگشت به دبی میشه حدود 700 - 800 تومن .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein

یعنی واقعاً فکر میکنی هرچی کنسول ریجن 1 اومده ایران از امریکا اومده؟:-/
من یه توضیح در این مورد میدم که روال کار دستت بیاد که چرا همه ی این کنسول های ریجن 1 مستقیماً از دوبی خریده و وارد ایران میشن!
همه ی کنسول های ریجن 1 تو چین اسمبل میشن ، بعد از چین منتقل میشن به امریکا ، یه تعدادی بصورت پیش خرید شده هست که تعدادشون مشخصه و باید به همون تعداد فرستاده بشه به امریکا ولی یه تعداد دیگه برای یه سری خرده فروشی های دیگه به غیر از GameStop و BestBuy ایناست که به اونا به اندازه ی موجود کنسول داده میشه. حالا اتفاقی که اینجا میوفته اینه که قبل از عرضه به امریکا یه سری افراد هستن که کنسول رو به قیمت بیشتر همونجا میخرن و برای فروش با قیمت بالاتر به جاهای دیگه که اکثراً شامل دوبی میشه عرضه میکنن که تو خود دوبی هم با قیمت گرونتر مسلماً فروخته میشه. برای همین اون اوایل قبل از عرضه ی رسمی کنسول تو دوبی ، من خودم زنگ زدم طرف گفت با کیلزون میشه 850$ که به همین دلیل قیمت PS4 هم تو ایران اوایل تا 3500 هم بود. اما مشکلی که اینجا هست اینه که چیزی که تو ایران قیمتش از اول بالا باشه خیلی سخت میاد پایین و به شرایط عادی میرسه ولی به هر حال چیزی که مشخصه اینه که قیمت چه فروشنده ها بخوان چه نخوان خواهد شکست.
دوستانی هم که خیلی عجله دارن واسه خرید ، میتونم بهشون بگم که هرچی دیرتر بخرید هم چیزی رو از دست نمیدید چون فعلاً نسل بعد چیزی نداره.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
فروشگاه GeekayGames امارات هم برای ۸ روز دیگه میاره ...
گفتن : قیمت همین ۱۷۰۰ هست، کنسول خالی ... باندل هم احتمالا هست که اون بسته به نوع باندل داره

منم به خواهرم میگم که بگیره و خودم آخر ژانویه اماراتم میگیرم ... چون دوست ندارم Out of Stock بشه :d دستم تو حنا بمونه

۱۷۰۰ درهم به نرخ ۸۱۰ ... میشه : ۱۳۸۰۰۰۰ تومان ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر