قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
آرش جان هزینه ارسالش بالاست بعد کلی درد سر واسه خرید داره من خودم تو فکرش بودم اما باید اسکن گذرنامه رو با کارکرد حسابتو ( مستر کارت یا کریدیت کارت رو ) واسشون ارسال کنی بعد از چند روز جوابتو میدنو واست ارسال می کنن!! الان یکی از سایت های ایرانی همه این کارارو خودش انجام می ده اما خوب کارمزدشم می گیره و مستقیم هم واسه آدرس خودت از پلی آسیا ارسال می کنن
من خودم یه بازی PC از یکی از سایتهای ایرانی گرفتم که اونم از این سایت سفارشات رو انجام میداد، هزینه پستش هم اون موقع 20 تومن فکر کنم شد
البته الآن که این رو گفتی یادم اومد که وسایل با وزن بالا رو مثل اینکه فقط با پست ویژه ارسال میکردند که هزینه اش زیاد میشد
مثل اینکه تنها راه خرید همین هموطنان با انصاف خودمون هستند.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
الان رفتم يه كنسول فروشي اصفهان گفت ٢٦٠٠

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

فک نکنم از شهرتون تا تهران راه باشه با یه سفر کوچیک می تونی حد اقل 400 تومن ارزونتر بخری
مثل یه دوست عزیز که پولشون از پارو میزنه بالا از بچه های مشهد هم هستش رفته خرید ه از مشهد 3 تومن

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
فک نکنم از شهرتون تا تهران راه باشه با یه سفر کوچیک می تونی حد اقل 400 تومن ارزونتر بخری
مثل یه دوست عزیز که پولشون از پارو میزنه بالا از بچه های مشهد هم هستش رفته خرید ه از مشهد 3 تومن

مگه روانيم ٢٦٠٠بدم من تا نياد زير ١٣٠٠نميخرم الان يكي پيش خريد كردم برا دوستم فكر كنم نميشه من صبر ميكنم فعلان با ايكس باكس حال ميكنم واقعن قيمت ها خيلي بالاست گفتنش راحته ٢تومن ٣ تومن اما زياده برا كنسول اونم كپي نخور

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من مگه چى گفتم آخه زرت و زرت پست هاى منو پاك ميكنيد؟

http://forum.bazicenter.com/thread84905/#post3003292

فکر کنم چند دقیقه وقت گذاشتن و خوندن قوانین بهتر باشه تا اینکه بخاطر بی دقتی شما تاپیک قفل بشه و دیگرانی که میتونن از تاپیک استفاده مفید کنن محروم بشن !

پ.ن : نوشته پست اول حتما خوانده شود !!!!

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
http://forum.bazicenter.com/thread84905/#post3003292

فکر کنم چند دقیقه وقت گذاشتن و خوندن قوانین بهتر باشه تا اینکه بخاطر بی دقتی شما تاپیک قفل بشه و دیگرانی که میتونن از تاپیک استفاده مفید کنن محروم بشن !

پ.ن : نوشته پست اول حتما خوانده شود !!!!

حرف شما درسته ولی این بنده خدا اومده بود در مورد سایت های اینترنتی و قیمتاشون و پیگیری کاراشون تاپیک زده بود که متاسفانه نمی دونم چرا پاک کردن و بنده خدا راست میگه دلیلی برای پاک کردن نبوده چون عین مقررات پست اول بوده

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
حرف شما درسته ولی این بنده خدا اومده بود در مورد سایت های اینترنتی و قیمتاشون و پیگیری کاراشون تاپیک زده بود که متاسفانه نمی دونم چرا پاک کردن و بنده خدا راست میگه دلیلی برای پاک کردن نبوده چون عین مقررات پست اول بوده

تو پست اول نوشته شده :
اسم فروشگاه ها برده نشه
اسم فروشنده برده نشه
اسم سایت برده نشه

پست های اون آقا رو هم دیدم،، اسم فروشگاه و اسم شخص رو کامل برده بودن...

مشکلی هست به مدیر مربوطه که این تاپیک مربوطه زده بگید...

لطفا هم تاپیک رو از مسیرش خارج نکنید چون مطمئنا با این شکل تاپیک رو مثل تاپیک قبلی مدیریت میبدنه، اون موقع همین امکانی که بتونیم قیمت ها رو اطلاع رسانی کنیم رو هم ندارید!

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
آرش جان هزینه ارسالش بالاست بعد کلی درد سر واسه خرید داره من خودم تو فکرش بودم اما باید اسکن گذرنامه رو با کارکرد حسابتو ( مستر کارت یا کریدیت کارت رو ) واسشون ارسال کنی بعد از چند روز جوابتو میدنو واست ارسال می کنن!! الان یکی از سایت های ایرانی همه این کارارو خودش انجام می ده اما خوب کارمزدشم می گیره و مستقیم هم واسه آدرس خودت از پلی آسیا ارسال می کنن

کدوم سایت؟من میخواستم یه ویتا 2000 بگیرم.گفتن فقط playiasia داره

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
تو پست اول نوشته شده :
اسم فروشگاه ها برده نشه
اسم فروشنده برده نشه
اسم سایت برده نشه

پست های اون آقا رو هم دیدم،، اسم فروشگاه و اسم شخص رو کامل برده بودن...

مشکلی هست به مدیر مربوطه که این تاپیک مربوطه زده بگید...

لطفا هم تاپیک رو از مسیرش خارج نکنید چون مطمئنا با این شکل تاپیک رو مثل تاپیک قبلی مدیریت میبدنه، اون موقع همین امکانی که بتونیم قیمت ها رو اطلاع رسانی کنیم رو هم ندارید!
اول اينكه بنده فقط تو يك دونه از تاپيك هام نام از فروشگاه بردم در عين حالى كه در تمام تاپيكها حرف از تمام سايتها و فروشنده ها وحتى از فروشنده خود سايت مكرراً نام برده ميشود.
دوم اينكه اصلاً بنده شهروند درجه سوم شما درجه اول . چرا بقيه تاپيكهارو پاك كردين.
سوم اينكه بنده اصلاً با اين فروشگاه هيچ صنمى ندارم فقط چون چند بار خريد كردم و وفاى عهد زودتر از موعد كرده خواستم به كسانى كه ميگفتند اين فروشگاه دروغ ميگويد و گران ميدهد گوشزد كرده باشم.( البته آن موقع هم نام فروشگاه را برده بودم ولى نمى دانم چرا پاك نكردين)شايد بخاطر حساسيت موقعيت كنونى باشه.
فقط ميخوام تاپيكهارو بگذارى بچه ها قضاوت كنن .
به هر حال موفق باشين.

- - -ویرایش - - -

ما از تو شهریور داریم ریاضت میکشیم8-|
من از مرداد داشتم ميكشيدم.
حتماً شما ريجن 2 ثبت نام كردى.

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان یه جا میده 2300 ریجن 1 به نظرتون بگیرم ممکنه اون مشکل blue pulse براش پیش بیاد ؟ میخواستم وایسم تا watch dogs بیاد ولی پشیمون شدم میخوام الان یکی بگیرم اگه میشه لطف کنید اگه جایی تحویل فوری و ریجن 2 و قیمت مناسب سراغ دارین بهم pm کنید.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عزیزم انتظار 1 و سیصد چجوری داری شما؟ 400 دلار آمریکا! 460 دلار توی دوبی! 400 یورو توی اروپا....(قیمت الان خیلی عجیب غریبه ولی شما اگر 1300 میخوای باید وایسی خود سونی قیمت رسمی کنسول رو بیاره پایین که تا دو سال دیگه اتفاق نمیوفته: درسته بی انصافند بازاری های ایرانی ولی دیگه لوجستیک قضیه رو در نظر بگیرید، منصف ترین فروشنده هم 1300 نمیاره هیچ کجا حالا حالاها)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
وعده سر خرمن ندین:D خیلی خیلی بعیده تو سال 92 قیمت کنسول منطقی شه! یعنی همیشه اینجوری بوده که فروشنده ها 2-3 ماه اول دنبال سودشون هستن! حسابی که سود کردن(مخصوصا عید بخاطر فروش بالا قیمت شاید بالاتر هم بره!) بعد شروع میکنن به کم کردن قیمت چون فاصله فروردین تا تیر فروششون خیلی کم میشه! به نظرم بهترین موقع خرید هم وسطای خرداد هست که بچه مدرسه ای ـا سر امتحانان قشنگ قیمتا طبیعی میشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر