قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
به نظر عزیزان ممکنه تا 4 5 ماه دیگه خوده سونی قیمت رو کاهش بده ؟!

- - -ویرایش - - -

زیر دو میلیون هم که بچه ها میگفتن بعضی جا ها الان گیر میاد !!

کاهش قیمت از طرف سونی رو که اصلا فکرشو نکن 1 درصد هم احتمالش نیست این اتفاق بیفته چون کنسول رو خودشون میگن دارن باضرر یا سود خیلی کم میفروشن و درآمدشون بیشتر از طریق لوازم جانبی واسه دستگاه مثل پلاس و دسته و بازی ایناس . اگر هم این اتفاق قرار باشه بیفته حداقل 2 سال دیگه اونم اگر کاهش بدن . فعلا تنها راه کاهش قیمت مربوط به واسطه و عرضه بیشتر و گذر زمان هست . زیر دو میلیون که خیلی بعیده جایی بده الان .

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان من ریجن 2 زیر 2500 جایی گیر نیاوردم و به نظرم هر چی به عید نزدیک تر بشیم گرون تر هم میشه.من که میگم اگه قصد خرید قبل از عید دارید همین الان بگیرید چون من فکر میکنم دم عید گرون تر هم میشه.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان من ریجن 2 زیر 2500 جایی گیر نیاوردم و به نظرم هر چی به عید نزدیک تر بشیم گرون تر هم میشه.من که میگم اگه قصد خرید قبل از عید دارید همین الان بگیرید چون من فکر میکنم دم عید گرون تر هم میشه.

ریجن 2 الان قیمتش از 1 و 3 بالاتره
چون ریجن 1 به مناسبت سال جدید ملیادی دوباره توزیع شده ، ریجن 3 هم کلا موجوده از روز اول مشکلی در موجودیش نبوده، اما 2 کلا sold out شده فعلا یا restock نشده یا اگر هم شده خیلی کم بوده

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
علی اقا اون سایت معروف که میگی ... وزنی کار میکنه که هزینه خیلی زیادی بهش میخوره و از همینجا هم گرونتر میفته
الان از 2100 تا 2300 هست به نظرم همینجا بگیر مهلت تست هم میدن بهتون
شما که یک ماه پیش می گفتی 1900 هم سراغ دارم من !؟ چی شد دوباره رفتی سراغ این قیمت های 2300 و اینا استاد پیش بینی کننده بازار ؟ :)

بنده از روز اول هم گفتم برای خرید با قیمت مناسب در ایران ، تا اواسط بهمن صبر کنید و هنوزم حرفم همونه . یه سری افراد معلوم الحال اون زمان جبهه گیری کردن که اینا صحبت فروشنده ها است و ... که اخر و عاقبتش رو الان داریم می بینیم . یک ماه دیگه هم صبر کنید .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من بعید میدونم تا قبل از سال زیر 2میلیون بیاد
الکی دلمون رو خوش نکنیم بگیم دو هفته دیگه بار جدید میاد فلان میشه اونطور میشه و میکشه پایین
یه ماه پیشم همه تو اون یکی تاپیک و سایت های دیگه میگفتن هفته اول دی میشه 1600
کو پس؟؟؟؟
کنسول تو دبی فعلا به قیمت 1699 درهم که سونی گذاشته به وفور یافت نمیشه بعد فبریه تعدادش زیاد میشه راحت قیمتش افت میکنه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستانی که سعی می کنن به صورت مستفیم، غیر مستفیم، خیـلی عیر مستقیم (!) تبلیغ بکنن، بیشتر حواسشون باشه.

" یه نفر اومده 20 تا کنسول آورده اولین نفر خودم می خرم " " خودم می خوام 10 تا کنسول بیارم "

از این جور پست ها دیگه ارسال نشه.
به هیچ عنوان اجازه تبلیغ فروشگاه و یا شخص خودتون رو در این تاپیک ندارید.
درسته به صورت مستقیم تبلیغ به حساب نمیان اما به طوری قصد در ترغیب کردن دیگرا کاربران برای درخواست خرید کنسول از اون شخص رو دارن و به همین صورت احتمال کلاه برداری هم قوت می گیره و از اونجایی که ما بیشتر کاربران سایت رو نمی شناسیم. پس سعی کنید از این نوع پست ها ارسال نکنید و اگر همچین پستی هم دیدید، فریبشون رو نخورید ( در صورتی که پیشینه فرد رو در سایت نمی دونید )

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من امروز پایتخت بودم بچه ها، قیمت به نظرم خیلی معقول میادش....بین 2300 تا 2500 (البته بازیهارو خیلی بی انصافی میفروشند، امروز هم یکی از بچه ها از شرکتی که پیش خرید کرده بود با قیمت 2 ملیون و دویست و هشتاد تحویل گرفت(به اضافه یه بازی کیلزون)
(من خودم بالاخره دیروز کنسول رسید دستم و خرجش با یه بازی 1 ملیون و هشتصد و چهل در اومد.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
من امروز پایتخت بودم بچه ها، قیمت به نظرم خیلی معقول میادش....بین 2300 تا 2500 (البته بازیهارو خیلی بی انصافی میفروشند، امروز هم یکی از بچه ها از شرکتی که پیش خرید کرده بود با قیمت 2 ملیون و دویست و هشتاد تحویل گرفت(به اضافه یه بازی کیلزون)
(من خودم بالاخره دیروز کنسول رسید دستم و خرجش با یه بازی 1 ملیون و هشتصد و چهل در اومد.
آره خداییش بازی ها را با قیمت غیر منصفانه میفروشن ۲۳۹ و ۲۶۰ و .... من رفتم کنسول قیمت کنم طرف گفت ۲ و ۲۶۰ و گفتم برم فردا بیام بخرم . فرداش رفتم و رفتم که بگیرم طرف گفت ۲ و ۶۵۰ :| برای اولین بار در عمرم احساس کردم اگه الان دست به ارتکاب قتل بزنم و برم زندان و اعدام بشم کاملا ارزشش رو داره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش ما که بچه بندریم زیر 2100 ندیدیم والا !
قشم،بندرعباس جایی نبوده نپرسیده باشم !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
اخه چند روز پیشا هم یکی اومده بود میگفت پاساژ زیتون بندر 1900

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
دوستان بندر عباس همیشه از همه جا ارزون تر بوده ....
پیشنهاد میکنم اگه پولشو دارین برین بخرین چون دلار میخواد بره بالا دوباره ( بابام متخصص اقتصاد ) هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر