قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
سلام دوستان.من عید میخواستم ps3 دوستمو بگیرم اون موقع میگفت200 ولی چون دانشجوی شهر دیگه بود خیلی زود و بی خبر رفت ونشد ازش بگیرم الان بهش گفتم دستگاهشو میخوام حالا چند بخرم خوبه؟
دستگاه fat 40G که اون اولایی که 40 اومده بود گرفتش کپی خور هم نشده ولی میشه کپی خورش کرد
ریجنش هم pal هست

به نظر من 300 تومن بخري خوبه :d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام دوستان.من عید میخواستم ps3 دوستمو بگیرم اون موقع میگفت200 ولی چون دانشجوی شهر دیگه بود خیلی زود و بی خبر رفت ونشد ازش بگیرم الان بهش گفتم دستگاهشو میخوام حالا چند بخرم خوبه؟
دستگاه fat 40G که اون اولایی که 40 اومده بود گرفتش کپی خور هم نشده ولی میشه کپی خورش کرد
ریجنش هم pal هست

ینظرم اصلا نگیری بهتره !:(
چون این کنسول 4 ساله در اومده دو حالت بیشتر نداره :
1 - یا اینقدر باهاش بازی کرده که الان دهنشو آسفالت کرده !
2 - یا اینقدر سرش شلوغ بوده که اصلا طرفش نرفته در نتیجه الان تو دستگاه پر گرد و خاکه و احتمال چراغ زرد دادنش بسیار بسیار زیاده !

البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
ینظرم اصلا نگیری بهتره !:(
چون این کنسول 4 ساله در اومده دو حالت بیشتر نداره :
1 - یا اینقدر باهاش بازی کرده که الان دهنشو آسفالت کرده !
2 - یا اینقدر سرش شلوغ بوده که اصلا طرفش نرفته در نتیجه الان تو دستگاه پر گرد و خاکه و احتمال چراغ زرد دادنش بسیار بسیار زیاده !

البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند

اگه بودجه داره جدیدتر رو بگیره اگر نه هم که همین فت خوبه چرا میگی 2 حالت بیشتر نداره ؟؟؟؟؟؟

من خودم ایکسباکسم رو با فت 40 عوض کردم کاملا هم راضی هستم صداش در نمیاد اخ هم نگفته تا حالا
ادم لذت میبره ازش الانم میخوام با ایکس باکس عوضش کنم فقط و فقط به خاطر کینکت وگرنه عمرا این کار رو میکردم

mohammad_p66

کاربر سایت
Aug 26, 2010
16
نام
محمد
قیمت PS3

سلام آقا کسی اینجا هست قیمت به روز Ps3 به من بده و اینکه الان بعد از هک شدنش قیمت بازیهاش تو چه حدود شده ممنون;)

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
بچه ها تو بوشهر من دیروز قیمت کردم میگفت 160 گیگ اسلیم 500 تومن . 250 گیگ 540 !!!!! 320 گیگ 580 . بوشهر هم سر گردنه شده . اونم بدون هک میگفت . خدا رو شکر یکی از بچه ها همین جا ادرس داد میگه اسلیم 320 گیگ با هک 500 تومن . خدا خیرش بده . باید تا گرونتر نشده بگیرم .

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
اگه بودجه داره جدیدتر رو بگیره اگر نه هم که همین فت خوبه چرا میگی 2 حالت بیشتر نداره ؟؟؟؟؟؟

من خودم ایکسباکسم رو با فت 40 عوض کردم کاملا هم راضی هستم صداش در نمیاد اخ هم نگفته تا حالا
ادم لذت میبره ازش الانم میخوام با ایکس باکس عوضش کنم فقط و فقط به خاطر کینکت وگرنه عمرا این کار رو میکردم

منظورم سری فت نبود این مورد خاص بود
من خودم فت 40 دارم و مث .... دارم ازش کار میکشم ! ( دور از جون )
این مورد خاص رو اگه نگیره بهتره چون مال دوستش بوده و حداقل 3 - 4 سال دستش بوده پس از اون دو حالت خارج نمیشه !

نکته انحرافی :
بخاطر کینکت اینکارو نکن پشیمون میشی کینکت از دور دل میبره از نزدیک حال بهم میزنه !
کسی که با موو کار کرده باشه بیشتر از 10 دقیقه نمیتونه با کینکت کار کنه !
حالا از ما گفتن بود خود دانی !

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
نکته انحرافی :
بخاطر کینکت اینکارو نکن پشیمون میشی کینکت از دور دل میبره از نزدیک حال بهم میزنه !
کسی که با موو کار کرده باشه بیشتر از 10 دقیقه نمیتونه با کینکت کار کنه !
حالا از ما گفتن بود خود دانی !

چرا؟؟؟

من موو داشتم فروختم ایپاد گرفتم حالا میخوام ایپادو با ps3 رو بفروشم ایکسباکس با کینکت بگیرم
چرا مگه کینکت چطوره؟؟؟؟ تا حالا باهاش کار نکردم یه توضیحی میدی؟؟

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
چرا؟؟؟

من موو داشتم فروختم ایپاد گرفتم حالا میخوام ایپادو با ps3 رو بفروشم ایکسباکس با کینکت بگیرم
چرا مگه کینکت چطوره؟؟؟؟ تا حالا باهاش کار نکردم یه توضیحی میدی؟؟

توضیحش خیلی سخته !
ببین اگه یهجا 10 دقیقه با کینکت کار کنی دقیقا متوجه میشی انگارهمه چی براش از قبل برنامه نویسی شده ! یعنی همه چی از قبل تعریف شده و عملا هیچ حساسیت خاصی در مورد شما نداره !
مثلا توی بازی تنیس شما هر جوری حرکت میکنه اون ضربه خودشو میزنه من خیلی باهاش ور رفتم اصلا راه چاره هم نداره ! توی بازی دنس آن بورد وی شما اصلا وایسا جلوی کینکت بندری بزن اون کاری به هماهنگی حرکتت با حرکت کرکتر نداره برات میزنه Great! در حالیکه من همین بازیو با موو هم دارم عرق آدمو درمیاره تا بهت امتیاز بده !
اونوقت بازی بدون کنترلر تو دستت راستش یه جوریه !:(
من که اصلا باهاش کنار نیومدم الان داره خاک میخوره !
در ضمن بازیهاش همه کژوالن یه بازی درس و درمون هم نداره ! من حتی آینده هم براش نمیبینم ! مثلا چجوری باید روش COD بازی کنیم ؟
چجوری اسلحه رو عوض کنی چجوری حرکت کنی ؟ ( باید یه ترد میل هم بخری که بتونی راه بری )
جدیدا یه چیزی مث شارپ شوتر سونی طراحی کردن که شکل تفنگه اگر هم بتونه این ایرادشونو برطرف کنه :
1 - دقیقا همون کار موو و نویگیشن رو داره انجام میده !
2 - پس شعار You Are The Conroler چی میشه ؟
3 - حتما باید 300 چوب هم پول اونو بدیم !!

این بود مشروح نظرات من !

• Like
Reactions: DoppelGang3rX1

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
اسم تایپیک اشتباه هست یا من بد اومدم قیمت ps3 بدین لطفا

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام آقا ما بالاخره پی اس 3 هم خریدیم
قبل از هرچی ممنونم از بعضی دوستان که هروقت ازشون راهنمایی خواستم کمک کردن دمشون گرم
من یه 160 گیگ هک شده با 2 بازی رایگان kill zone3.god of ware3 ریخت تو هارد برام شد 460 . گرون نگرفتم که دوستان؟

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
قبل از هرچی ممنونم از بعضی دوستان که هروقت ازشون راهنمایی خواستم کمک کردن دمشون گرم
من یه 160 گیگ هک شده با 2 بازی رایگان kill zone3.god of ware3 ریخت تو هارد برام شد 460 . گرون نگرفتم که دوستان؟
نه ، ميانگين قيمت بازار همين 450 تا 460 هست .

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
با قیمتی که دوستان توی سایت گذاشتن فیکس فیکس هست
پس گرون نگرفتی (1 یا 2 ماه پیش همین کنسول و با همین هارد بود420)
تازه فکر کنم هکتم رایگان بود درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر نه پس عالی گرفتی)

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر