قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
به نظر شما ارزش Ps3 اکبند بگیرم که انلاین هم داشته باشه ؟ یا میگید که JB بگیرم ؟

بستگی به جیبت داره اگه دوست داری بازی اورجینال بگیری به قیمت خون بابای فروشنده ها دستگاه خام بگیر از انلاین هم لذت ببر اگه نه که کپیخور بگیر
یه مثال برات بزنم الان infamous 2 احتمالا امروز فردا میاد تهران به قیمت 80 تا 85 اما الان میتونی کپیشو با 5 تا 6 هزار بخری ;)

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid
از چند تا دوستان میخوام بپرسم که:

قیمت PS3 الان که داره بالا میره...

تا کی ممکنه که این افزایش قیمت تو بازار (ایران)x) باشه؟

این قیمتا کی میاد پایین؟و اگه اومد پایین ممکنه تا چقدر بیاد پایین؟:-*

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد

کی که کار شیطونه !! ...
تو کار بازار ایران حساب و کتابی نیست ولی تا وقتی که 3.6 هک نشه و اسلیم 360 هم هک نشده همچنان سیر صعودی داره !( نظر شخصی ) که البته با رسیدن فصل تابستان و افزایش تقاضا این روند شدت بیشتری هم پیدا میکنه ( نظر جمعی !:d)

شما منتظر پایین اومدن نباش اگر میخای بخری زودتر بخر شاید تا سال دیگه هم پایین نیومد !!

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
به نظر شما ارزش Ps3 اکبند بگیرم که انلاین هم داشته باشه ؟ یا میگید که JB بگیرم ؟

JB هم آکبنده عزیز جلوی چشمات درمیارن هکش میکنن !
با یان وضعیت سرعت اینترنت و این طرح اینترنت پاک ملی همون جیلبریک بگیری بهتره!

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
والا چون خیلی انلاین دوس دارم توش موندم وگرنه از نظر جیبی که هیچ :d
حالا این طرح اینترنت پاک چیه دیگه ؟

tato2

کاربر سایت
Jun 7, 2011
3
با سلام
یه سوال داشتم از بچه های مشهدیه گل.
من میخوام ps3 بردارم ولی پوله کافی ندارم.از طرفی صبرم ندارم.
میخواستم ببینم جایی رو تو مشهد نمیشناسید که قسطی بفروشه.خواهشا کمک کنید.منتظر جوابم.

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
با سلام
یه سوال داشتم از بچه های مشهدیه گل.
من میخوام ps3 بردارم ولی پوله کافی ندارم.از طرفی صبرم ندارم.
میخواستم ببینم جایی رو تو مشهد نمیشناسید که قسطی بفروشه.خواهشا کمک کنید.منتظر جوابم.

خوب برو سعدی یه آمار بگیر :d

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166

تا هر وقت دلت بخواد :d

الانم که تابستون داره می آد و قیمتها هم ماشالا عین بنز داره می ره بالا ! :d تنها شانسی که می تونی بیاری اینه که هک فرمور آخریه بیاد بیرون که یه کم قیمتا کم شه ! البته خیلی دلت رو خوش نکن چون تابستون یه حال اساسی به بازار می ده :d مثلا یهو دیدی تا ماه دیگه 50 تا رفت روش به علت تابستون !!! یا به علت کمبود 3.55 یه 50 تای دیگه !!! :d می دونی ! ایرانه دیگه ! ایران :d

راستی یه سوالی دوستان ! کسی یادش هست پایین ترین قیمت PS3 چند بوده و کی بوده ؟!

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid
تا هر وقت دلت بخواد :d

الانم که تابستون داره می آد و قیمتها هم ماشالا عین بنز داره می ره بالا ! :d تنها شانسی که می تونی بیاری اینه که هک فرمور آخریه بیاد بیرون که یه کم قیمتا کم شه ! البته خیلی دلت رو خوش نکن چون تابستون یه حال اساسی به بازار می ده :d مثلا یهو دیدی تا ماه دیگه 50 تا رفت روش به علت تابستون !!! یا به علت کمبود 3.55 یه 50 تای دیگه !!! :d می دونی ! ایرانه دیگه ! ایران :d

راستی یه سوالی دوستان ! کسی یادش هست پایین ترین قیمت PS3 چند بوده و کی بوده ؟!

دوست عزیز میگن اگه فریمور اخریه هک بشه تازه تقاضا بالا میره و قیمت هم بالا میره...

چطور هست که شما میگی یه کم کاهش قیمت داریم اگه هک بشه؟!!!:-/

کمترین قیمتی که من یادمه تا 6-9 ماه پیش 340 حتی من جایی سراغ داشتم که میفروخت:d

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
دوست عزیز میگن اگه فریمور اخریه هک بشه تازه تقاضا بالا میره و قیمت هم بالا میره...

سلام منظور دوست عزیزمون این بود که یکی از دلایل بالا اومدن قیمت کمبود 3.55 هست و یه دلیل دیگه هم هست اونم اینکه میدونید دیگه تابستونه و دیگه همه به فرزندانشون قول کارنامه و جایزه و از این حرفا زیاد میدن به همین دلیل فروشنده ها سواستفاده میکنن و قیمت ها رو میبرن بالا!!!!!!
بله درست میگید وقتی این کنسول(فریمور3.60 و بالاتر) هک بشه تقاضاها بالا میرن و همین طور سواستفاده فروشنده ها نیز شکوفه میکنه.(چون تا چندسال پیش که این کنسول هک نشده بود کمتر کسی سراغ پلی3 میرفت و قیمت ها راکت بود اما با هک شدن میدونید وضعیت چی شد که دیگه ادامه نمیدم!!)
خودم 5ماه پیش خریدم 380 تومن (اسلیم 120g)
در ضمن شما که قیمت رو گذاشتید مدله کنسول رو هم بذارید
ممنون!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
والا چون خیلی انلاین دوس دارم توش موندم وگرنه از نظر جیبی که هیچ :d
حالا این طرح اینترنت پاک چیه دیگه ؟

اینترنت ملی یعنی شما فقط سایتهای با دامنه .ir رو میتونین باز کنین اونم نه همشو !!
( سرجمع یعنی کشک !!)

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
اینترنت ملی یعنی شما فقط سایتهای با دامنه .ir رو میتونین باز کنین اونم نه همشو !!
( سرجمع یعنی کشک !!)

ا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه مسخره . پس بگو گوگل هم باز نمیشه دیگه . به چه دردی میخوره این طرح ؟

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166

ببین همون طوری هست که دوستمون گفت . مثلا الان می خوای Xbox بخری . می ری می پرسی چند ، می گه 600 تومن (قیمت دقیق الانشو ندارم ولی همین حدوده ) در حالی که پارسال همین موقع 300 بوده و قیمت اصلیشم فکر کنم الان 300 دلار باشه. مطمئن نیستم ! می پرسی چرا ؟ می گه چون اسلیم هک نشده و چون دیگه Elite و Arcade تولید نمی شه. حالا این یعنی چی ؟ یعنی این که به دلیل کمبود Arcade و Elite هر قیمتی دلشون بخواد می دن !!! شما هم که نمی تونی بری اسلیم بخری !!

داستان PS3 هم همینه . اگه 3.6 هک نشه ، 3.55 تو بازار کم می شه (چون سونی همه کنسولهای جدیدشو با 3.6 می ده بیرون نه 3.55!! و 3.55 ها همونایی هستن که فقط اینا تو مغازه شون دارن و همینطورم ازشون کم می شه) پس به دلیل کمبود 3.55 قیمت همینطور می ره بالا و هرچی طرف عشقش بکشه می کشه رو دستگاه ! مثل قضیه Xbox !
حالا این یه دلیل گرون شدن بود ! دلیل اصلیش همون تابستونه که تقاضا ها می ره بالا ! به نظر منم به هک شدن 3.6 ربط نداره.به هر حال تو تابستون تقاضا می ره بالا.دیگه اون بابا بنده خدا که به بچه ش قول جایزه داده نمی دونه 3.6 چیه که ! می ره بخره ، هر چندم بش بگن می ده !

پس در کل قیمت به شدت بالا خواهد رفت !
و اگر 3.6 هک شه ، یکی از دلایل گرونی حذف می شه و یه مقدار کمتر قیمتا می ره بالا. چون دیگه یارو نمی تونه بگه که 3.55 تو بازار کمه و تخمشو ملخ خورده :d چون اونوقت تا دلت بخواد کنسول هست تو بازار :d

البته روش زیاد حساب نکن ، به هر حال قیمت ها می ره بالا ;)

واضح بود ؟ :d

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان.من عید میخواستم ps3 دوستمو بگیرم اون موقع میگفت200 ولی چون دانشجوی شهر دیگه بود خیلی زود و بی خبر رفت ونشد ازش بگیرم الان بهش گفتم دستگاهشو میخوام حالا چند بخرم خوبه؟
دستگاه fat 40G که اون اولایی که 40 اومده بود گرفتش کپی خور هم نشده ولی میشه کپی خورش کرد
ریجنش هم pal هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر