قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

اون کسی که از تهران خریده بود چجوریه. خوشت میاد. عالیه

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 AM ارسال شده بود ----------

2050 درهم که در امارات میفروشن قیمت به تومان چقدره؟

اون کسی که از تهران خریده بود چجوریه. خوشت میاد. عالیه

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 AM ارسال شده بود ----------

2050 درهم که در امارات میفروشن قیمت به تومان چقدره؟

درهم 418 تومنه میشه 856900 تومن

اقایی که خریدی زودتر عکس بذار
و این که منو ش زبان اینگلیسی داره؟و مشکلاتی که میگن داره برای شما پیش اومده یا نه؟یه عکس از انچارتد هم بذار مرسی

اقایی که خریدی زودتر عکس بذار
و این که منو ش زبان اینگلیسی داره؟و مشکلاتی که میگن داره برای شما پیش اومده یا نه؟یه عکس از انچارتد هم بذار مرسی
اون یه اسپم بود هیچ کسی 1 میلیون 200 هزار تومن پول این دستگاه رو نمیده;)
من پرسید ه ام از چند تا فروشتگاه این دستگاه کاملا ژاپنی هست و فقط برای چشم بادامی ها قابل استفاده هستش..
اصلا زبان انگلیسی فعلا روش ریخته نشده تا فقط ژاپنی ها باهاش حال کنن:d
پس کلا بی خیالش بشین

دوست عزیز زبان انگلیسی داره برو سری به گفتگوی ps vita bundle بزن عکس هارو ببین بعد بگو
دوست عزیز شما عکس آخریش رو نگاه کن بعد بگو نصفش انگلیسیه(ps store و near) بقیه منو ها ژاپنی;)
دستگاه زبانش فعلا ژاپنیه تا اونجا که ما میدونیم

دوست عزیز شما عکس آخریش رو نگاه کن بعد بگو نصفش انگلیسیه(ps store و near) بقیه منو ها ژاپنی;)

بابا تو رو خدا الكي حرفي نزنيد
دستگاه به صورت معمول ژاپنيه ولي اگر به خواي به راحتي انگليسيش مي كنيييي!!!!

توی jeuxvideo هم که ریوو گذاشتن، دستگاه ژاپنی نیست و زبونش فرانسه ست. هم منو هم بازی ها. نمی دونم چطوری ولی اینطوریه. این نیست که غیر ژاپنیش نباشه.

من پرسید ه ام از چند تا فروشتگاه این دستگاه کاملا ژاپنی هست و فقط برای چشم بادامی ها قابل استفاده هستش..
پس کلا بی خیالش بشین
دوست عزیز واقعا خسته نشدی از بس که اطلاعات اشتباه، ناقض یا غلط دادی؟ دیگه کم کم داری صبر من رو به حدش میرسونی. کسی مجبورت کرده در مورد چیزی که اطلاع نداری صحبت کنی؟!

منتقدهای IGN و یا سایت ها و مجلات معروف دیگه که دستگاه رو از ژاپن خریدن یا برای خودشون Import کردن بنظرت همشون نشستن از تابستون ژاپنی یاد گرفتن؟ این دستگاه هایی که هستش همگی منوی انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و .... رو دارن و دقیقا مشابه با همون نسخه ای هست که قرار ریلیز جهانی بشه و تنها تفاوت به Region دستگاه و نوشته های ژاپنی روی جعبه و دفترچه راهنما کنسول و البته آداپتور برق اون بر میگرده که البته با وجود برنامه Welcome Park نیازی هم به دفترچه راهنما نیست.

برای بار آخر که دارم بهت میگم اگر چیزی نمیدونی یا حتی شک داری هم راجع به اون صحبت نکن تا اینقدر بقیه رو گمراه نکنی وگرنه مجبور میشم جور دیگه ای باهات برخورد کنم.

در ضمن این کنسول رو خیلی از بچه ها با قیمت 1.200 تو شهرک غرب به همراه بازی U:ga مشاهده کردن پس این قدر نگو که نیست! به سن گیمری شما قد نمیده اما اون موقع که PS3 هم اومده بود این قیمت های شد رو تو بازار میشد دید!

پس کلا بی خیالش بشین

پست های شما رو چند وقته تو این بخش زیر نظر دارم، شما بهتره وقتی از چیزی کاملا مطمئن نیستی اطلاعات غلط ندید و باعث گمراهی کاربران نشی. من وقت ندارم دنبال تک تک پست های شما راه بیوفتم و اصلاح کنم، پس خودتون رعایت کنید تا جور دیگه ای باهاتون برخورد نشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or