قیمت به روز Kinect در فروشگاه ها

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
با سلام
دیروز کینکتی که گرفتم رسید دستم.اما کلی خورد تو ذوقم.چون کنسولو که روشن می کنم میگه باید آپدیت شه تا از کینکت استفاده کنی.به فروشگاه سونی زنگ زدم گفت داشبورد پاییزی رو باید بگیری بعد.ایکس باکسمم فریمور ال تی پلاس زدم روش، حالا سئوالم اینه با زدین داشبورد جدید مشکلی که پیش نمیاد؟ آخه نوشتن این داشبورد نمیزاره بازیای قدیمی و کپی اجرا شه.لطفا راهنماییم کنین.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
با سلام
دیروز کینکتی که گرفتم رسید دستم.اما کلی خورد تو ذوقم.چون کنسولو که روشن می کنم میگه باید آپدیت شه تا از کینکت استفاده کنی.به فروشگاه سونی زنگ زدم گفت داشبورد پاییزی رو باید بگیری بعد.ایکس باکسمم فریمور ال تی پلاس زدم روش، حالا سئوالم اینه با زدین داشبورد جدید مشکلی که پیش نمیاد؟ آخه نوشتن این داشبورد نمیزاره بازیای قدیمی و کپی اجرا شه.لطفا راهنماییم کنین.

اگه کنسول شما از نوع جدید یا اسلیم هست از این نوع مشکلات به وجود ممکنه بیاد ولی اگه از همون نوع قدیم یا فت هست مشکلی نیست داشبورد را آپدیت کنید.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
با سلام
اولا که این سوال جاش اینجا نیست و باید توی مشکلات کنسول Xbox360 میپرسیدی ولی ...
ایکس باکست اگه فریمور +lt داره که مشکلی نداری، بازی اساسین را بذار و به آخرین ورژن با همین بازی آپدیت کن
بعد میشه بگی کجا نوشتن با +LT بازیهای قدیمی اجرا نمیشن روی داشبوردهای جدید؟

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
اولا که این سوال جاش اینجا نیست و باید توی مشکلات کنسول Xbox360 میپرسیدی ولی ...
ایکس باکست اگه فریمور +lt داره که مشکلی نداری، بازی اساسین را بذار و به آخرین ورژن با همین بازی آپدیت کن
بعد میشه بگی کجا نوشتن با +LT بازیهای قدیمی اجرا نمیشن روی داشبوردهای جدید؟

این مشکل مربوط میشه به کینکتم.دوما چون تاپیکی وجود نداره واسه مشکلات و سئوالات کینکت اینجا مطرح کردم.سوما قربونت برم متنی که نوشتمو قشنگ بخون ، گفتم واسه داشبورد پاییزی 360 نوشتن اگه زده بشه مشکل بوجود میاد تو اجرای بازیای قدیمی، من سئوالم این بود حالا که ال تی پلاس زدم اگه داشبورد پاییزیرو بزنم بازم مشکل بوجود میاره یا نه؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیز دل بابا این مشکل مربوط میشه به کینکتم.دوما چون تاپیکی وجود نداره واسه مشکلات و سئوالات کینکت اینجا مطرح کردم.سوما قربونت برم متنی که نوشتمو قشنگ بخون خوشگل پسر، گفتم واسه داشبورد پاییزی 360 نوشتن اگه زده بشه مشکل بوجود میاد تو اجرای بازیای قدیمی، من سئوالم این بود حالا که ال تی پلاس زدم اگه داشبورد پاییزیرو بزنم بازم مشکل بوجود میاره یا نه؟

شما سوالت رو باید اینجا مطرح می کردی :

همه چیز درباره Kinect

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با سلام
LT+ داری دیگه مشکلی نداری.اصلا LT+ برای رفع همین مشکل اومد بیرون.آپ تو دیت کن اگر LT+ داری.خیالت راحت...

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام.
كسي از فتحي خبر نداره؟
ديگه كنسول نمي فروشه؟
:|:|:|:|مي فروشه؟
كينكت آخرين قيمت تو تهران چند بوده؟

• Like
Reactions: Soap McTavish

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
سلام.
كسي از فتحي خبر نداره؟
ديگه كنسول نمي فروشه؟
:|:|:|:|مي فروشه؟
كينكت آخرين قيمت تو تهران چند بوده؟

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
منم سفارش دادم از فروشگاه سونی.......
2 عدد کینکت هرکدام به مبلغ 250 هزار تومان:d:d............
سلام فروشگاه سونی کجاست توپ خونست؟ سفارش می دید میارن دم خونه؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر