قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

vocian

کاربر سایت
Sep 7, 2008
38
یه سر به فروشگاه مجازی اینجا بزن پایین ترین قیمت ها دستت میاد.
برای درایو هم اینجا یه نفر 70 میگیره عوض میکنه حداکثر 100 تومن پات در میاد

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
آقا شرمنده
مایکروسافت برای فروش ایکس باکس تو انگلیس نمایندگی داره:confused:
(شاید به موضوع اینجا ربطی نداشته باشد باز شرمنده):biggrin1:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
آقا شرمنده
مایکروسافت برای فروش ایکس باکس تو انگلیس نمایندگی داره:confused:
(شاید به موضوع اینجا ربطی نداشته باشد باز شرمنده):biggrin1:
مايكروسافت هر كشوري كه براي XBOX نمايندگي داره اينجا نوشته
Code:
http://www.xbox.com/en-CA/ChangeLocale.htm

a66sh

کاربر سایت
Sep 22, 2008
11
سلام بچه ها من نیاز به کمک دارم:(( من می خوام یه الایت بخرم بعد تا امروز فکر می کردم که pal از همه بهتره بعد امروز یارو تو پایتخت بهم گفت نه j بهتره، خودمم که چندتا سایت که بازی می فروشن رو دیدم گیج شدم حالا نمی دونم آخر چیکار کنم. شما می گین چی بخرم آخر؟؟؟ کدوم بازیاش بیشتر و سریعتر میاد؟؟؟ خواهشا زود کمکم کنین...

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام بچه ها من نیاز به کمک دارم:(( من می خوام یه الایت بخرم بعد تا امروز فکر می کردم که pal از همه بهتره بعد امروز یارو تو پایتخت بهم گفت نه j بهتره، خودمم که چندتا سایت که بازی می فروشن رو دیدم گیج شدم حالا نمی دونم آخر چیکار کنم. شما می گین چی بخرم آخر؟؟؟ کدوم بازیاش بیشتر و سریعتر میاد؟؟؟ خواهشا زود کمکم کنین...
شما به حرفا فروشنده ها گوش و اعتماد نكن الان پال و uc ريجن هاي خوبي هستن و پال بهتره چون كه ريجن خاور ميانه هستش و به همين دليل عرضون تر هم هستش من خودم پال دارم خيلي هم راضيم و به شما پيش نهاد ميكنم كه اگه ميخواي پولت رو الكي دور نريزي و يك كنسول خوب و بازي بخري پال بخر خيالت هم راحت

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
بازيهايي كه سازنده ژاپني دارن عمدتا يه مدت زماني بعد از جي .پال رو عرضه مي كنن ولي بيشتر بازيها يا فري هست يا براي پال زودتر مياد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر