قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
وقتي شما اين حرف رو ميزني ديگه من حرف رو حرفت نميزنم استاد پدرام;)

اره من هم ميدونم كه 15 هزار تومن ميگرفت ولي اين كسي كه به شما گفتم 2-3 روز پيش زنگ زده بود نكست جن فروشنده هم گفته بود كه 45 تومن ميگيريم من به اقاي MEHDIMDI گفتم ايشون هم گفت شايد ميخواسته اينتر كولر هاشو بفروشه :confused:
راستي چرا پرتو شد BIG GAME پرتو قشنگ تر بود كه:confused:

استادی از خودته...
البته من دقیقا در جریان نیستم.بهتر هست با خود NextGen تماس بگیری و کامل ازشون بپرسی.
منظورم درباره درایو هست.
هومن جان هم همونطور که دوستمون گفت مستقل شده و خودش فروشگاه راه انداخته.من ازش بازی خریدم.بازی های قبلی که داشتم خراب بود مثل Army Of Two.واقعا کیفیت این سری بازی هاش عالی هست.من خیلی عالیم.منظورم از نظر دیسک و ... هست.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
به خاطر اینکه اقا هومن از پرتو جدا شده و خودش مستقل شده سر همین تغییر اسم داده;)
استادی از خودته...
البته من دقیقا در جریان نیستم.بهتر هست با خود NextGen تماس بگیری و کامل ازشون بپرسی.
منظورم درباره درایو هست.
هومن جان هم همونطور که دوستمون گفت مستقل شده و خودش فروشگاه راه انداخته.من ازش بازی خریدم.بازی های قبلی که داشتم خراب بود مثل Army Of Two.واقعا کیفیت این سری بازی هاش عالی هست.من خیلی عالیم.منظورم از نظر دیسک و ... هست.
واقعا اقا هومن جدا شد:eek:خيلي خوبه ولي تكليف اين سفارشات قبلي چي ميشه كه به پرتو كه داده بوديم و الان تبديل شده به big game چي ميشه :confused:من يك ماه پيش از پرتو يه mass effect سفارش دادم هنوز بدستم نرسيده:-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
واقعا اقا هومن جدا شد:eek:خيلي خوبه ولي تكليف اين سفارشات قبلي چي ميشه كه به پرتو كه داده بوديم و الان تبديل شده به big game چي ميشه :confused:من يك ماه پيش از پرتو يه mass effect سفارش دادم هنوز بدستم نرسيده:-"

اینو به خود هومن خان بگو.فکر کنم کارت رو راه بندازه.آدم خیلی خوبیه...به ما که حال داد + تخفیف.

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
به احتمال زیاد تا آینده ای نزدیک این لایت آن هم کپی خور میشه و من فکر میکنم یه مود چیپ براش بیاد که لایو هم دچار مشکل نشه
من برام لایو مهم نیست. فقط می خوام لایت ان هک بشه. حدودا چه قدر باید صبر کرد؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.;):p

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا یعنی الان من زنگ بزنم پرتو . دیگه نباید بگم پرتو باید بگم BIGGAME . بعد آقا هومن ه دیگه نه ؟؟؟

بله.

من برام لایو مهم نیست. فقط می خوام لایت ان هک بشه. حدودا چه قدر باید صبر کرد؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.;):p

الان فقط میشه درایو رو تعویض کرد.خود Lite-On هنوز هک نشده. ;)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
واقعا جالبه پستها به تنها چیزی که مربوط نمیشه قیمت 360 در فروشگاههایه مختلف هست:biggrin1:
خوب رضا جان خودت يه اطلاعاتي به ما بده از قيمت فروشگاه هاي معتبر به ما بده
بالاخره اين mass efect ما هم رسيد خيلي با اقا هومن حال كردم وقتي گفتم عضو bc هستم و اقا پدرام:love: و اقا مهدي و... رو ميشناسم كلي تهويل گرفت 6 ساعته mass efect رسيد دستم
اقا پدرام شما چقدر اقا هومن رو ميشناسي كه وقتي اسمتو گفتم يهو انقدر باحال شد
آقا یعنی الان من زنگ بزنم پرتو . دیگه نباید بگم پرتو باید بگم BIGGAME . بعد آقا هومن ه دیگه نه ؟؟؟
سلام سپهر چطوري;)چه خبر كم پيدايي 360 خريدي
اره ديگه big game هستش و خيلي هم باحال شده mass efect كه 1ماه به من نرسيد 6ساعته رسيد
شاید توی نوامبر یه خبرایی بشه...دقیق نمی دونم.توی همین 1 ماهه ممکنه بشه...
پدرام جان راست ميگي:eek:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب رضا جان خودت يه اطلاعاتي به ما بده از قيمت فروشگاه هاي معتبر به ما بده
بالاخره اين mass efect ما هم رسيد خيلي با اقا هومن حال كردم وقتي گفتم عضو bc هستم و اقا پدرام:love: و اقا مهدي و... رو ميشناسم كلي تهويل گرفت 6 ساعته mass efect رسيد دستم
اقا پدرام شما چقدر اقا هومن رو ميشناسي كه وقتي اسمتو گفتم يهو انقدر باحال شد

سلام سپهر چطوري;)چه خبر كم پيدايي 360 خريدي
اره ديگه big game هستش و خيلي هم باحال شده mass efect كه 1ماه به من نرسيد 6ساعته رسيد

پدرام جان راست ميگي:eek:

میگم که احتمال داره.100% که نیست.
باید صبر کرد.

a66sh

کاربر سایت
Sep 22, 2008
11
سلام! بچه ها من می خوام اول آذر یه الیت بخرم فقط چندتا نکته وجود داره لطفا کمکم کنین. اول اینکه الان قیمت الیت چنده؟!!(کپی خور شده) بعد اینکه الان فقط با تعویض درایو کپی خور می کنن دیگه، احتمال داره تا اول آذر دیگه درایو بنکیو پیدا نشه؟؟؟:confused: اگه اینجوری بشه من چیکار کنم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر