قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

یه نکته رو از رو تجربه عرض میکنم
خیلی حواستون باشه که پاوره اسلیم رو عوض نکرده باشن
چون آداپتوره اصلیش 100 تومنه و قلابیش 40 تومن
دسته هم اصلیش 60-70 هست و قلابی 45 - 40
دسته خیلی مهم نیست و فوقش زودتر خراب میشه ولی
پاورش مهمه چون یه نوسانه کوچیک ممکنه دستگاه رو نابود کنه

اقا 360 تومن قیمت خوبیه؟؟یا بازهم گرونه ؟؟البته من تا 345 هم سراغ دارم
درایوهاشون تا جایی که من پرسیدم 0225 هست .خوبه اینا ؟؟
راستی اگه میشه بگید از کجا بفهمیم دسته و پاور اصل هستند؟؟

اقا 360 تومن قیمت خوبیه؟؟یا بازهم گرونه ؟؟البته من تا 345 هم سراغ دارم
درایوهاشون تا جایی که من پرسیدم 0225 هست .خوبه اینا ؟؟
راستی اگه میشه بگید از کجا بفهمیم دسته و پاور اصل هستند؟؟
همون 345 بگیری خوبه..
دوست عزیز به نظرم اگه دیدی دسته و اداپتور اصل نیست فقط خود دستگاه رو بخر اونارو جدا تهیه کن
اداپتور نمی دونم چطوریه تا بقیه راهنماییت کنن ولی دسته خیلی خیلی مشخصه..فقط یکی رو باید با خودت ببری بتونه اینارو ظاهری تشخیص بده کسی که خیلی با ایکس باکس سرو کار داشته.
من دسته کنسول اولیم رو وقتی کنار دسته ای که 55 تومن جدا خریدم می زارم کاملا مشخصه...از لحاظ کارایی هم ترجیح همیشه دادم با اون دسته اصلی بازی کنم

دسته اصلی تو دست خوش دست تره احساس میکنم تو دست راحت تره با اینکه دقیقا مثل هم هستن و یکم سنگین تر و بهتر وای می سه ..حالا نمی دونم تلقینه یا واقعا همینطوره

من کلا مشکلی که با دسته قلابی دارم کلید هاش هست موقع فشار دادن و مخصوصا دو کلید پدالی گیم پد خیلی حالت شل و کلا یه جوری هست که اگه با دسته اصلی 1 سالی بازی کرده باشی همون اول کار دسته رو عوض می کنید و می رید سراغ دسته اصلی
من که اونو گذاشته فقط برای مهمون.

یه موضوع دیگه من وقتی این کنسول رو خریدم روش یک کابل واسه تی وی بود که 5 تا فیش داشت 3 تا تصویر 2 تا صدا و یک دکمه برای اج دی تی وی و یا تی وی و یک ورودی اپتیکال گه این اخری مهمه..
اگه کابلش اینارو هم نداشت نخر ..دوستم یکی خریده بود کابلش هیچی نداشت ورودی اپتیکال هم نداشت فیشاشم 3 تا بود.نمی دونم دیگه چرا اینو می زارن.اینجوری کیفیت پلی 2 هم نمی ده با این کابل و همون اول کار مجبوری بری یک hdmi ..پس کابل اگه اینجوری که گفتم نبود اصلا نخر که پولتو دور ریختی.

همون 345 بگیری خوبه..
دوست عزیز به نظرم اگه دیدی دسته و اداپتور اصل نیست فقط خود دستگاه رو بخر اونارو جدا تهیه کن
اداپتور نمی دونم چطوریه تا بقیه راهنماییت کنن ولی دسته خیلی خیلی مشخصه..فقط یکی رو باید با خودت ببری بتونه اینارو ظاهری تشخیص بده کسی که خیلی با ایکس باکس سرو کار داشته.
من دسته کنسول اولیم رو وقتی کنار دسته ای که 55 تومن جدا خریدم می زارم کاملا مشخصه...از لحاظ کارایی هم ترجیح همیشه دادم با اون دسته اصلی بازی کنم

دسته اصلی تو دست خوش دست تره احساس میکنم تو دست راحت تره با اینکه دقیقا مثل هم هستن و یکم سنگین تر و بهتر وای می سه ..حالا نمی دونم تلقینه یا واقعا همینطوره

من کلا مشکلی که با دسته قلابی دارم کلید هاش هست موقع فشار دادن و مخصوصا دو کلید پدالی گیم پد خیلی حالت شل و کلا یه جوری هست که اگه با دسته اصلی 1 سالی بازی کرده باشی همون اول کار دسته رو عوض می کنید و می رید سراغ
درود، دوست خوب میتونی یک عکس از دسته‌های اصلی و متفرقه برای مقایسه بگذاری؟

آخرین ویرایش:
دوستان یه فروشگاه معتبر تو تهران میخوام که قیمتاش هم مناسب باشه اگه هست لطفا بدین.اسم و شماره فروشگاه رو واسم پ.خ کنید

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

آخرین قیمت فروشگاه dc

X360 Slim 4GB = 360 Toman ( کپی خور )
X360 Slim 250GB = 465.000 Toman ( کپی خور )
میشه آدرس این فروشگاه و شمارشو بدین؟

دوستان یه فروشگاه معتبر تو تهران میخوام که قیمتاش هم مناسب باشه اگه هست لطفا بدین.اسم و شماره فروشگاه رو واسم پ.خ کنید

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

دوسته عزیز این فروشگاه آدرس نداره و اینترنتی هست
اینم لینکش و بگم که باید با چیز شکن وارد بشی

دوست عزیز حتما به اینجا سری بزن.
http://www.maxgame.ir/

• Like
Reactions: Destruction
سلام قیمتایی که اینجا میگن دوستان یذره مشکوک میزنه از نظر فروشنده ها منظورمه اخه خیلی ارزونه یه حس بدی دارم اخه الان 345 میدن 4 گیگو جالبه منکه اینجور فکر نکنم ولی اگه اگه اینجور باشه مفته یعنی 345 که پولی نیست من 400 قیمت دارم ادرس به ماهم بدین تا به اشنایان بگیم برن بخرن البته اول باید بررسی کنم ببینم درایو وسایلش اصلیه یا نه بعد بخرم .

من اینا رو جایی ندیدم از پایتخت گرفته تا لباف
اگه کسی سراغ داره قیمت بگه............

Xbox 360 Limited Edition Call of Duty: Modern Warfare 3 Console

Designed by Xbox, Infinity Ward, and Sledgehammer Games, the Limited Edition Xbox 360 Modern Warfare® 3 console celebrates one of the most successful Xbox franchises of all time.
Learn More

Manufacturer: Microsoft
Category: Console
Console: Xbox 360
Price: $399.99

Find a Retailer

Limited Edition Gears of War 3 Console

Designed by Microsoft and Epic Games, this Limited Edition Xbox 360 console commemorates the spectacular story conclusion to one of the most celebrated sagas in videogame history. Learn More

Price: $399.99

Find a Retailer

Limited Edition Kinect Star Wars Bundle

Get the Xbox 360 Limited Edition Kinect Star Wars bundle, custom-designed with the characters you know and love, R2-D2 and C-3PO.
Learn More

Price: $449.99

Find a Retailer

سلام خسته نباشید.

آدرس چند فروشگاه اینترنتی و مطمئن برای خرید اکس باکس اسلیم 4 گیگ اصل تو مایه های همین قیمت هایی که در پست های بالا نوشتید،معرفی کنید.باتشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or