قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

سوال

بچه ها یک نظری من دارم با اینکه نظارت درست حسابی تو کشور ما نیست ولی بهتره اول امتحان کنیم بعد نظر بدیم تو سایت وزارت بازرگانی یک قسمت مال شکایات مردمی اینم لینکش http://www.cppo.ir/pages/frontend/e_complain.aspx# همه بریم شکایت کنیم که تابستون شده و متاسفانه ما که میخوایم تفریحات سالم انجام بدیم با این مشکلات روبروییم

اون دوستمون خوب اشاره کرد !;;)
منم چند وقت پیش گفتم پستم پاک شد ! باید این فروشنده های گران فروش رو تحریم کنیم .:d
من با اینکه 9 ماهه به خاطر کنکور نتونستم بازی کنم و دارم واسه بازی کردن بازی های جدید له له می زنم ولی حاضرم در یک اقدام همگانی این فروشنده ها رو تحریم کنیم و خریدن کنسول رو به تعویق بندازم ... می تونیم تو سایت های بزرگ این خبر رو بدیم . چون بازی سنتر سایت پر مخاطبیه و هر کسی بخواد کنسول بخره یه سر می آد اینجا .

از بچه ها کسی اگه قیمت فرمون (رانندگی) اصل مایکروسافت رو میدونه؟؟؟
اگه فروشگاهی هم سراغ دارید تو تهران که قیمت خوب بده PM بدید لطفا........
ممنون

منم چند وقت پیش گفتم پستم پاک شد ! باید این فروشنده های گران فروش رو تحریم کنیم .:d
من با اینکه 9 ماهه به خاطر کنکور نتونستم بازی کنم و دارم واسه بازی کردن بازی های جدید له له می زنم ولی حاضرم در یک اقدام همگانی این فروشنده ها رو تحریم کنیم و خریدن کنسول رو به تعویق بندازم ... می تونیم تو سایت های بزرگ این خبر رو بدیم . چون بازی سنتر سایت پر مخاطبیه و هر کسی بخواد کنسول بخره یه سر می آد اینجا .

منم کاملا" موافقم من میخواستم بخرم با این شرایط صبر میکنم تا بازار از التهاب بیافته شایدم رفتم سیستمم ارتقاع دادم
در ضمن دوستان یادتون نره برید تو سایت وزارت بازرگانی و شکایت بکنید بلاخره یک تیری تو تاریکی انداختن بهتر از هیچی من نام چندتا فروشگاه که گرون کرده بودن رو تو شکایتم نوشتم شما هم برید اینکارو بکنید

منم کاملا" موافقم من میخواستم بخرم با این شرایط صبر میکنم تا بازار از التهاب بیافته شایدم رفتم سیستمم ارتقاع دادم
در ضمن دوستان یادتون نره برید تو سایت وزارت بازرگانی و شکایت بکنید بلاخره یک تیری تو تاریکی انداختن بهتر از هیچی من نام چندتا فروشگاه که گرون کرده بودن رو تو شکایتم نوشتم شما هم برید اینکارو بکنید

چقدر خوب می شد اگه همه اینجوری با اراده ی قوی با این مسئله برخورد میکردن.این فروشنده ها همگی با یک اقدام از قبل طراحی شده قیمتارو بالا میبرن بهونه شونم اینه که یه وارد کننده اصلی کنسول به ایران وجود داره و همه از اون خرید میکنیم و اونه که قیمت رو بالا میبره اما این نقشه دیگه پوسیده شده.
بهرحال هر کسی مختاره که بره بخره یا صبر کنه و به این آقایان زیاده خواه نشون بده که کاسبی شما به من مشتری بستگی داره پس اینهمه قیمت رو بالا نبرین چونکه به راحتی میتونم از خرید کنسول صرف نظر کنیم و مثلا بریم پی سی هامون رو ارتقا بدیم و گیم بزنیم ولی شما کاسب ها به پول ما برای ادامه کاسبیت نیاز دارین.یکم انصاف رو رعایت کنین و کنسولی که 200 تومنم بفروشین بازم کلی سود کردین رو 290 تومن ندین.یا باندلی که تا هفته پیش با کلی سود 405 تومن فروختین رو ندین 490 تومن.هیچ ظلمی تا ابد بی جواب نمی مونه.

وقتی شرکت اصلی نمایندگی در ایران نداره شکایتم بکنید!؟ می‌خواید بگید طبق کدوم قیمت‌ها فروشنده‌ها دارن گرون می‌دن؟! قیمت‌های جهانی؟! اینا همه از مشکلات تحریم هست اگر این شرکت‌ها تو ایران نمایندگی مستقیم داشتن این مشکلات پیش نمیومد. با این حال همونطور که صفحات قبلم گفتم یکی از فروشنده‌ها می‌گفت دلیل گرونی اینه که گمرک اجازه ترخیص اجناس رو نمی‌ده، حالا این حرف تا چه‌حد واقعیت داشته باشه خدا می‌دونه.

وقتی شرکت اصلی نمایندگی در ایران نداره شکایتم بکنید!؟ می‌خواید بگید طبق کدوم قیمت‌ها فروشنده‌ها دارن گرون می‌دن؟! قیمت‌های جهانی؟! اینا همه از مشکلات تحریم هست اگر این شرکت‌ها تو ایران نمایندگی مستقیم داشتن این مشکلات پیش نمیومد.
سونی که نمایندگی داره مثلا چه تاژی به سرمون زده؟
همه دزدن.با شکایتم جایی رو نمیتونید بگیرید

سونی که نمایندگی داره مثلا چه تاژی به سرمون زده؟
همه دزدن.با شکایتم جایی رو نمیتونید بگیرید
سونی هم نمایندگی درست حسابی نداره تو ایران حداقل برای کنسول‌هاش نداره اکثر PS3هایی که تو بازار فروخته میشه هیچ ربطی به نمایندگی سونی تو ایران (ایران‌رهجو یا بازرگانی ایران) ندارن، دلیلش اینه که خوده این نمایندگی‌ها از همه تو بازار گرونفروش‌تر هستن کلاً تو این مملکت این چیزها حساب و کتاب نداره به قول شما شکایتم بکنید راه به‌جایی نمیرسه تحریم‌ها و اقتصاد بسته همینه دیگه کاریشم نمیشه کرد.

هیچ نمایندگی رسمی تو ایران وجود نداره، و نخواهد داشت!به دلیل ..... که -بحثش جاش اینجا نیست

سامسونگ هم نمایندگی داره ولی جنسهایش که 800 دلار ارزش داره دارن 1میلیون و 300 میفروشن با گارانتی متفرقه ای به نام سام سرویس

اینجا تاپیک قیمته -بحثا رو یا یکی براش کلوپ درس کنه،خواهشاً اینجا ادامه ندید

وقتی شرکت اصلی نمایندگی در ایران نداره شکایتم بکنید!؟ می‌خواید بگید طبق کدوم قیمت‌ها فروشنده‌ها دارن گرون می‌دن؟! قیمت‌های جهانی؟! اینا همه از مشکلات تحریم هست اگر این شرکت‌ها تو ایران نمایندگی مستقیم داشتن این مشکلات پیش نمیومد. با این حال همونطور که صفحات قبلم گفتم یکی از فروشنده‌ها می‌گفت دلیل گرونی اینه که گمرک اجازه ترخیص اجناس رو نمی‌ده، حالا این حرف تا چه‌حد واقعیت داشته باشه خدا می‌دونه.

فرموده شما درست ولي قيمتا با توجه به ارزون شدن 50 دلاري توسط ماكروسافت چرا اينجا بايد گرون بشه
فكر نكنم نيازي به قيمت باشه چون هيچكي تو ايران انتظار نداره مثل همون قيمتا گيرش بياد ولي چرا گرون شده و اين ربطي به قيمت جهاني نداره
منكه زير بار زور نميرم اگه نشد نميخرم اسمون به زمين نمياد خواهش من اينكه شما هم همين كار رو بكنيد
چون اگه شكايت بجايي نرسه حتما" تحريم ما جواب ميده

فرموده شما درست ولي قيمتا با توجه به ارزون شدن 50 دلاري توسط ماكروسافت چرا اينجا بايد گرون بشه
فكر نكنم نيازي به قيمت باشه چون هيچكي تو ايران انتظار نداره مثل همون قيمتا گيرش بياد ولي چرا گرون شده و اين ربطي به قيمت جهاني نداره
منكه زير بار زور نميرم اگه نشد نميخرم اسمون به زمين نمياد خواهش من اينكه شما هم همين كار رو بكنيد
چون اگه شكايت بجايي نرسه حتما" تحريم ما جواب ميده
دوست عزیز اینکه قیمت‌ها کم نشده چندین دلیل ممکنه داشته باشه اول شما باید قیمت دبی رو چک کنی ببینی واقعاً یه کاهش قیمت‌ها تو دبی الان اتفاق افتاده یا نه چون اون کاهش قیمت‌ها برای همه‌جای دنیا نیست و در ضمن با ورود 360 جدید قرار قیمت‌ها کم بشه که خوب بدون شک 360 جدید غیر از امریکا هیچ‌جای دنیا شامل اروپا هم هنوز به فروش نرسیده چه برسه به خاورمیانه. بعد ممکنه این 360‌ها موجودی و خرید گذشته فروشنده‌ها و واردکننده‌ها باشه که خوب تا کامل به فروش نرسه و خرید جدید با قیمت کمتر صورت نگیره بدون شک قیمت‌ها کم نمیشه و با تمام این مسائل باز هم بازار ما یک بازار خودمختاره و هیچ قانون و وجدانی برش حاکم نیست و متأسفانه صنف ضعیف و بدردنخوری هم دارن البته اگر صنفی اصلاً وجود داشته باشه، کلاً هیچی نمیشه از همچین بازی هیچ انتظاری رو داشت، به قول شما تنها کاری که میشه کرد تحریم فروشندهاست که مجبور شن قیمت‌ها کم کنن که البته شکی نیست اگه قیمت‌ها رو که زیاد کردن و می‌کنن مشتری دارن و ملت می‌خرن، پس!؟ البته همه‌جای ممکلت همینه فرقی نمیکنه، مشت نمونه خرباره.

جالبه این هایپر استار همیشه 30-40 تومن گرونتر از قیمت بازار میداد ولی اینو قیمت خوب داده گویا
حالا از بحث تخصصی تحریم اقتصادی و اجتماعی و ... بگزریم چرا دیگه قیمت روز کسی نمیزاره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or