قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

تو ایران که نه،ولی شاید یکسریا برای خودشون اورده باشن- توی اسیا هم عرضش شروع شده و تو اروپا 10 روز مونده،بزودی میاد تو بازار

فعلا فروشنده های ایران خیلی خوشحالن چون اونور الیت ارزون شده اینا میرن الیت میخرن به قیمت بالا میفروشن بهانه شونم اینه که انبارمون باید از الیت خالی شه!!بعد جدید هارو بیاریم سری جدید هم که بیارن احتمالا 2 ماهه اول بالای 420 -30 تومان خواهد بود!

واقعا من موندم اینقدر از کنترل گمرک و نمیدونم قیمت ها صحبت میشه ولی فروشنده ها عشقی هر وقت عشقشون میکشه قیمت بالا پایین میبرن هیچکسی هم نیست نظارت کنه

واقعا من موندم اینقدر از کنترل گمرک و نمیدونم قیمت ها صحبت میشه ولی فروشنده ها عشقی هر وقت عشقشون میکشه قیمت بالا پایین میبرن هیچکسی هم نیست نظارت کنه
داداش من شما فکر میکنی اینا از گمرک وارد میکنن؟
اینا همشون به صورت قاچاق میارن که برای خودشون آرکید حداکثر 170 در بیاد. دیگه خیلی بخوان خرج کنن. حالا خودشون تو پاییز آرکید رو 210 میدادن که 40 تومن سود هم میکردن. اما الان چون درخواست ها بالاس اینا هم گفتن این سود نمیصرفه الان دارن روی هر آرکید حداقل 100 تومن رو سود میکنن. فکر نظارت بر این ها هم اصلا نباشید چون هیچ وقت نظارت نمیشه.

قیمت ایکس باکس 360 ایلایت کارکرده؟

سلام دوستان.
ضمن تشکر از اطلاعات خوب شما میخواستم بدونم الان ایکس باکس 360 ایلایت کارکرده رو چند میتونم بخرم؟ اگه جوابتون حالتهای مختلف داره لطفا بیان کنید.
با تشکر

اگه در حد اکبند باشه 330-340 !!!
ممنون.
ولی بنظر گرون میاد چون توی فروم ها قیمت ایکس باکس 360 ایلایت آکبند از 305 توپخونه تا 390 پایتخت اعلام شده. میشه توضیح بدی؟
سوال دیگه اینکه اگه کنسولی بخرم که چراغ قرمز شده بعد تعمیرش کنم بهتر نیست؟ قیمتش چنده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or