قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

دوست عزیز میتونم بپرسم چرا uc?

بله چرا نمیتونید

اول از این که UC از Pal دارای کیفیت بهتریه البته الان دیگه 60 هرتز هم شدن Pal ‌ها اما باز هم UC هر چی باشه برای آمریکا ـه و بهتره.
دوم این که یه آرچیو بزرگ از بازیهای UC دارم که نمی‌خوام عوض کنم.
سوم این که تاحالا دیدی یه چیزی بهتون پیشنهاد کنن بدون دلیل خوشتون نیاد مثل یه برند , اصلا چون Pal برای اروپایی ‌ها و عرب هاست بدم میاد
چهارم این که تمام کنسول هام UC هستن.
پنجم این که یه وقت دیدی رفتم آمریکا زندگی‌ کنم اون جا TV ها مثل ایران مولتی‌ سیستم نیستن تک سیستم هستن و دیگه Pal باهاشون کار نمی‌کنه.

حالا من یه سوال دارم چرا تو بازار ایران فقط Pal و J میاد

من یه جوابی‌ براش دارم

قیمت کنسول توی اروپا خصوصاً انگلیس از همه جای دنیا گرون تره اکثر بازاریا اون PAl رو نمیارن Pal ـه عرب میارن از دوبی‌ مثل بازیهای PS3 که پشتشون عربی‌ مینویسه و NTSC-J رو ژاپنیشو نمیارن. آسیا میارن چون ژاپن اولین مشخصش اینه که 110 است ولی‌ چین 220 علّت اصلیشم فقط سود زیادش ـه چون UC و PAL اروپا بخواد بیاد ایران سودش خیلی‌ کمتر می‌شه اینا J و Pal میارن و مفت می‌خرن اما به قیمت UC و PAL Euro میفرشن.
حالا اگر در مورد Pal این حرفم غلط باشه در مورد J که 100% درسته

در مورد Game ‌‌ها هم تو تمام تورنت ‌ها و لینک ‌ها نسخه UC تمام Game ‌‌ها میاد ولی اون اوایل که 360 اومد چون UC یش خیلی‌ سخت گیر میومد اینا شروع کردن به J آوردن بعدم از دوبی‌ Pal پس گفتن چی‌ کارکنیم Game هارو Pal و J بگیریم وگرنه اگر از اول UC وارد میکردن گیم‌ها UC شون تو تورنت‌ ها هست این ‌ها سیاست سود بیشترشون بود همین
در مورد بازیهای PS3 ببینید UC ها اکثرا گرون ترن و کمتر

حالا اگر کسی با این مشخصات Console سراغ داره اطلاع بده ممنون میشم
Xbox 360
Arcade
NTSC-UC
Jasper
خام(هک نشده) کاملا آکبند

آداپتور هم نمیخوام یه 1000 Watt دارم که یه سه راهی عالی بهش وصله هم PS3 هم Wii و هم 360 ام بهش وصله

دوست عزیز عمرا گیر نمیاری چون تو بازار توپ خونه که همه دیگه چون از دوبی میارن پس پال هست و بازی هاش هم بیشتر مگر این که به یکی سفارش بدی برات بیاره

پک جدید 360 با بازی فاینال 13
http://www.xbox360france.com/news-un-bundle-final-fantasy-xiii-nv9678.html
bundleff13360.jpg

عزیزان ببخشید این قیمتهایی که میفرمایید به همراه کپی خور شدن و LT و تمام خورده ریز کاریهاش هست یا اونها هزینه جداگانه داره؟؟در این زمینه هم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or