قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

واقعا ارزش داره؟
من كه مهر قيمت ها اومد پايين ميرم يه اركيد ميگيرم.فكر كنم بهتر باشه.
مگه چه چيزي نسبت به اركيد داره كه 100 تومن اختلاف قيمته البته الان نه اون موقع.
شماها چي ميگين؟؟
100% شما صبر کن 300$ ها که اومد مطمئنا قیمتش کمتر از این حرفا میشه.
نسبت به ارکید audio adapter داره البته اگر سیستم 5.1 داری به دردت میخوره.hdmi داره البته اگر hdtv داری البته این توی 300$نیست و مهمتر از همه هارد 120 و اینکه رنگش مشکیه

من چون میخواستم روی دستگاه رفیقم لینوکس هم نصب بشه- کل توپ خونه رو زیر رو رو کردم
تا یک دستگاه جسپر گیر بیارم که تاریخش زیر 29-5-09 باشه
یارو هم 305میداد ولی ما 298 بهش دادیم-
خدایش کشف سختی بود-فکر کنم اخریش بود که زیر برج 6 بود:biggrin1:

----
قیمت که 100% به 240 هم میرسید- ولی ما چون اخرای کار بود -مجبورا با این قیمت خریدیم-
----

پ.ن:امید وارم این free60 :love:هرچه زودتر این OSرو بیرون بده:love:

100% شما صبر کن 300$ ها که اومد مطمئنا قیمتش کمتر از این حرفا میشه.
نسبت به ارکید audio adapter داره البته اگر سیستم 5.1 داری به دردت میخوره.hdmi داره البته اگر hdtv داری البته این توی 300$نیست و مهمتر از همه هارد 120 و اینکه رنگش مشکیه
این audio adaptor چی هست؟؟ یعنی آرکید صدای 5.1 رو ساپورت نمی کنه؟

یه جور تبدیل صداست که خروجی صدای اپتیک و اگه اشتباه نکنم استریو میده(کابل سفید و قرمز)
به درد سینما خانگی وبعضی از اسپیکر ها میخوره
آرکید نداره ولی میتونی واسش بخری:یا کابل کامپوننت که تو پک پرمیوم هست یا همین تبدیل صدا که تو پک الیت هست

چرا گمراه میکنی!
بابا همه 360 ها خروجی 6کانال رو با نوری یا همون اپتیکال میده حتی سر کابل کامپوزیت (برای آرکید خروجی اپتیک هست)
اون audio adapter هم همون کابل کامپوننته فقط کابل های تصویرش نیست! و فقط صدا میاد ازش (هم نوری داره هم 2کانال که همون سفید و قرمز هست)
کلاً اگر speaker دارید که نوری ساپورت میکنه به سادگی میتونید از 360 نوری بگیرید (البته اگز از hdmi صدا رو نمیگیرید) اگر هم اسپیکر نوری ساپورت ندارید کلاً صدای ساروند رو بیخیال شید مگر اینکه یه receiver مخصوص که گرونه وصل کنید به ته کابل hdmi ! که صدا و تصویر رو تفکیک میکنه و میفرسته برای چنل های مختلف صدا که بازم باید یه اسپیکری باشه که ورودی چنل هاش مختلف باشه !!
*برای اینکه از 360 نوری بگیرید باید اسپیکر استاندارد Dolby Digital 640kbps رو ساپورت کنه وگرنه باز استریو میده!
*قیمت یه اسپیکر نوری ساپورت مثل logitech z-5500 هم 500 600 تومنه!(505وات rms واقعی) البته creative مدل های ارزونتر هم داره!

کسی راهنمایی ای چیزی در مورد صدا خواست من اینجا هستم :d

آخرین ویرایش:
چرا گمراه میکنی!
بابا همه 360 ها خروجی 6کانال رو با نوری یا همون اپتیکال میده حتی سر کابل کامپوزیت (برای آرکید خروجی اپتیک هست)
اون audio adapter هم همون کابل کامپوننته فقط کابل های تصویرش نیست! و فقط صدا میاد ازش (هم نوری داره هم 2کانال که همون سفید و قرمز هست)
کلاً اگر speaker دارید که نوری ساپورت میکنه به سادگی میتونید از 360 نوری بگیرید (البته اگز از hdmi صدا رو نمیگیرید) اگر هم اسپیکر نوری ساپورت ندارید کلاً صدای ساروند رو بیخیال شید مگر اینکه یه receiver مخصوص که گرونه وصل کنید به ته کابل hdmi ! که صدا و تصویر رو تفکیک میکنه و میفرسته برای چنل های مختلف صدا که بازم باید یه اسپیکری باشه که ورودی چنل هاش مختلف باشه !!
*برای اینکه از 360 نوری بگیرید باید اسپیکر استاندارد Dolby Digital 640kbps رو ساپورت کنه وگرنه باز استریو میده!
*قیمت یه اسپیکر نوری ساپورت مثل logitech z-5500 هم 500 600 تومنه!(505وات rms واقعی) البته creative مدل های ارزونتر هم داره!

کسی راهنمایی ای چیزی در مورد صدا خواست من اینجا هستم :d

ممنون بابت اطلاعات، اما اگه توی تاپیک مرتبط باشه بهتره چون اینجا بچه ها برای قیمت سر میزنن;)
مرسی

حالا:cheesygri این کابل اپتیکال حدود قیمتش چنده؟ واینکه خوب و بد هم داره؟

ممنون بابت اطلاعات، اما اگه توی تاپیک مرتبط باشه بهتره چون اینجا بچه ها برای قیمت سر میزنن;)
مرسی

حالا:cheesygri این کابل اپتیکال حدود قیمتش چنده؟ واینکه خوب و بد هم داره؟

یکی بیاد اینجا قیمت بخواد بگیره مثلاً آرکید بخواد بگیره این پستها رو بخونه میفهمه که صدا تو همش یکیه! پس پست من مرتبط با همین تاپیک هست!:)

کابل اپتیکال خوب و بد داره ولی هیچ کدوم تو کیفیت صدا تاثیر ندارن! چون دیجیتال هست و نور و جاذبه و مغناطیس تو نور تاثیر نداره (البته طبق اینشتین:biggrin1: تاثیر داره ولی بسیار بسیار ناچیزه! و چون طوی کابل تیکه های شیشه هست این خیلی کم هم بی اثر میشه!)
کابلی که من استفاده میکنم از این ارزوناست! 6تومن خریدم. هرچی قیمت کمتر باشه زودتر میشکنه! هرچی گرونتر باشه دیرتر! ولی من کلی مدته دارم ولی نشکسته! اگر کابل تا 90 درجه تا بخوره میشکنه و توش نور گیر میکنه:biggrin1:

به حرفایه این فتحی گوش ندید دروغ میگه!
یه نگاه به سر و وضع مغازش بندازید میفهمید! بعد میگه 200-300 تا کنسول وارد میکنم:laughing:
واردات کنسول روی تیراژ دست 2-3 نفره....
به افراد جدید هم مجوز این کار رو نمیدن مگه اینکه قاچاق ...
چون برای پخش کردن باید سر قیمت با هم به توافق برسن....
توو پاساژ لباف هم فتحی کاره ای نیست...
واردات دست ارش معافیه... طبقه دوم....وقت خودشم رو 1 دونه فروختن تلف نمیکنه...

قیمت امروز ما :
ارکید 287 تومن
پرمیموم : 440 تومن
الایت : 418 تومن
مادر برد همشون جسپر و تبدیل شده ...
این بار جدیده...
تا یه هفته قیمت ثابته...

دوستان من سید رو تایید می کنم کارش درسته :blushing: من پارسال ازش ارکید خریدم حرف نداشت .کلا تو توپخونه فقط این انسانه .مرامی میگم

سلام
بازم میگم.همه بریم به سمت تصویر
این قیمتاشه
ارکید:290
پرمیوم:360
الیت:450
می تونیم تا آخر ماه صبر کنیم که کمترم میشه.
راستی پرمیوم دیگه تولید نمیشه.خریدش منطقیه؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or