قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

والا من هر چی قیمتا رو با چنتا از فروشگاه ها و همچنین قیمتایی که شما زدی مقایسه میکنم میبینم قیمتای خوبی داره
اگه هم کسی شک داره دلیلی نداره که بخره و اگه امکان داشته باشه که حضوری خرید کنیم خیلی بهتره

من به این یارو زنگ زدم.:phone: توی سنندجه .:oپولتونو نمی خوره اما یه دستگاهم نمی فرسته.:oops: دوستم دستگاه سفارش داده بود.یارو sms زده بود گفته بود کارگرامون:confused::confused::confused: کل دستگاهارو فروختن.ما هم که ساده ه ه ه باور کردیم:sick::sick::sick::cheesygri

از جمهوری آرکيد جاسپر 295 قيمت گرفتم
از توپخونه هم تا 285 قيمت گرفتم ولی همه فروشنده ها از دم ميگفتن که 7 يا 8 روز ديگه ارزونترم ميکنن
دور و بر پرميوم هم اصلاً نچرخيد که چون ديگه توليد نميشه قيمتشو بعضی جاها از اليت هم بالاتر ميدن
دنبال قيمت اليت نبودم ولی از يجا 435 قيمت گرفتم
من خودم صبر ميکن ( پول زور به اين نامردا نميدم ) دوستان رو نميدونم

از توپخونه هم تا 285 قيمت گرفتم ولی همه فروشنده ها از دم ميگفتن که 7 يا 8 روز ديگه ارزونترم ميکنن
دور و بر پرميوم هم اصلاً نچرخيد که چون ديگه توليد نميشه قيمتشو بعضی جاها از اليت هم بالاتر ميدن

آره . این قیمت هایی که شما گرفتی کاملا درسته. منم شنیدم تا هفته ی دیگه خیلی بهتر هم میشه . آرکید الان حدود 290 هست ! فروشگاه فتحی قول داده که بارشون برسه قیمت ها رو میاره پایین تر ! حالا ببینیم چی میشه !

داداش آدرسی چیزی از اون 285 تومنیه نداری؟ میخوام برم بخرم.

بروبچ حمله به سمت فطحی زنگ زدم گفت با وانت رفتن جنسا رو بیارن. ولی گفت 290 احتمالا قیمت ارکید.
دوستان کسی از فطحی خاطره بد نداره؟ قابل اعتماده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or