قشنگترین آواتاری که تا حالا تو بازی سنتر دیدید .....

قشنگ ترین آواتار ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
نظر سنجی این سری تا چه تاریخیه؟ مسئول تاپیک لطف کنن بیان و لیست اسامی متقاضیان رو بذارن که بچه ها بدونن شما پستشونو دیدی و نوبت رعایت میشه و خیالشون راحت بشه...

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
نظر سنجی این سری تا چه تاریخیه؟ مسئول تاپیک لطف کنن بیان و لیست اسامی متقاضیان رو بذارن که بچه ها بدونن شما پستشونو دیدی و نوبت رعایت میشه و خیالشون راحت بشه...
دوست عزیز من یه مدت کار دارم . نمیرسم نظر سنجی رو به روز کنم . هر کی میتونه بگه تا من فعلا مدیریت تاپیکو بهش بدم .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
یعنی واقعا کسی نیست که بخواد مدیریت تاپیکو به عهده بگیره ؟

متاسفانه من عضو جدید هستم و نمی تونم مدیریت رو به عهده بگیرم . وگرنه حاضر بودم اینکار رو بکنم. به محض اینکه کاربر سایت شدم بهت می گم!

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
دوستان عزیز این تاپیکو باید چند وقتی بزارم همینجوری خاک بخوره . چون نیستم من . اگه خواستین یکیتون تاپیک جدیدو با همین عنوان بزنه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بچه ها هرکس میخواد داخل نظرسنجی باشه، هرچه سریع تر بیاد اسمش رو بگه اینجا که میخوام یه تاپیک جدید بزنم!

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
منم هستم
fuuthatshi.png

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان عزیز این تاپیکو باید چند وقتی بزارم همینجوری خاک بخوره . چون نیستم من . اگه خواستین یکیتون تاپیک جدیدو با همین عنوان بزنه

دوست عزیز تو پروفایلتون که چند نفر اعلام کردن میخوان مدیر این تاپیک بشن!!

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
یا الله..... کسی مدیر نیس؟:d خوب.... بسم الله الرحمن الرحیم ما هم با اجازه ی بزرگتر ها دخول شدیم یعنی منم میخوام باشم!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر