قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
باید کل تروفی های یه بازی رو بگیری

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
او و و و و ه خیلی سخت شد !!!!
فرض کن بخوای کل تروفی های یه بازی شاتر مث مثلا کیل زون 3 رو بگیریی !!! سخته واقعا
راستی یه سوال :
واسه این جور بازیا که شاتر اول شخص هست ، با مووی نمیشه بهتر بازی کرد ؟ یا اونم دردسرای خودشو داره ؟شما تجربه ای ندارین؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
او و و و و ه خیلی سخت شد !!!!
فرض کن بخوای کل تروفی های یه بازی شاتر مث مثلا کیل زون 3 رو بگیریی !!! سخته واقعا
راستی یه سوال :
واسه این جور بازیا که شاتر اول شخص هست ، با مووی نمیشه بهتر بازی کرد ؟ یا اونم دردسرای خودشو داره ؟شما تجربه ای ندارین؟

شما تازه واردی لازم نیست تمامی تروفی یه بازی رو بگیری شما باید تروفی مجانیشو بگیری چون بیشتر از بازی ها تروفی پولی هم دارن که اون دیگه یه dlc رو که خریدی تروفی های پولی هم برات بازی میشه
کلا کیل زون 3 که خودم من هم پلاتش کردم راحت بود خیلی زمان نمیبره فقط کافی یه گاید درسته حسابی پیدا کنی و یکمی بهش زمان بدی و میگیریش همین

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
شما تازه واردی لازم نیست تمامی تروفی یه بازی رو بگیری شما باید تروفی مجانیشو بگیری چون بیشتر از بازی ها تروفی پولی هم دارن که اون دیگه یه dlc رو که خریدی تروفی های پولی هم برات بازی میشه
کلا کیل زون 3 که خودم من هم پلاتش کردم راحت بود خیلی زمان نمیبره فقط کافی یه گاید درسته حسابی پیدا کنی و یکمی بهش زمان بدی و میگیریش همین
" گاید " چیه ؟
من تقریبا هر روز بعد از ظهر کیلزون 3 مولتی بازی میکنم .

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
" گاید " چیه ؟
من تقریبا هر روز بعد از ظهر کیلزون 3 مولتی بازی میکنم .

گاید یعنی راهنمایی که بهت بگه چه کارهایی انجام بدی تا تروفی ها باز بشه منم کیل زون 3 رو پلات کردم اسون ترین شوتر 2011 هست ( از نظر پلاتینیوم ) اینم گایدشه :

guide

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر