قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
بنا به تصمیمی که گرفته شد ، قرار شد تا تایپکی که دوستان PSN ID هاشون رو قرار میدادند و در همان تاپیک هم راجع به Online بازی کردن بازی های مختلف صحبت می کردند به دو تاپیک تبدیل شود ، تاپیک اول شامل یک پست و حاوی PSN ID همه بچه های بازیسنتر خواهد بود .
این دومین تاپیک است که شما میتونید راجع به قرار و مدار های Online بازی های مختلف ، پیدا کردن یار برای بازی های Co-op و ... به بحث و تبادل نظر بپردازید .
با تشکر

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
من هر روز kill zone میزنم اسم کلنمون هم فارس هست حدودا از ساعت 2 تا 10 شب online هستم تا چند روز دیگه هم uncharted 2 رو میگیرم(worms و battlefield 1943 و calling all cars هم هستم)
id man:foozoolsanj

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
PSN ID: Ravosh79
یعنی واسه شما هر چقدر هم زحمت بکشن بازم نمیفهمید !! واقعا مجبور شدم این کلمه رو بکار ببرم .
عزیز من شما ایرانی هستی ؟ عنوان تاپیک چی نوشته ؟
عنوان این تاپیک چی نوشته ؟ PlayStation Network ID بازیسنتری ها
تو الان قرار Online ذاشتی ؟ پس ما الکی این تاپیک ها رو جدا کردیم ؟ الکی سازماندهی کردیم ؟ به خدا نمیدونم چی بگم .
عزیزان من ، دوست عزیز من اینجا برای قرار گذاشتن بازی هایی هست که تاپیک مجزا ندارند .
خواهش می کنم رعایت کنید . حداقل به شعور خودتون احترام بزارید .

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
یعنی واسه شما هر چقدر هم زحمت بکشن بازم نمیفهمید !! واقعا مجبور شدم این کلمه رو بکار ببرم .
تو الان قرار Online ذاشتی ؟ پس ما الکی این تاپیک ها رو جدا کردیم ؟ الکی سازماندهی کردیم ؟ به خدا نمیدونم چی بگم .
عزیزان من ، دوست عزیز من اینجا برای قرار گذاشتن بازی هایی هست که تاپیک مجزا ندارند .
آرش چقدر عصبی شدی بابا ولش کن تازه وارده خوب
میگم من چه بازی بخرم با هم بازی کنیم؟الان از همه بیشتر چی میزنی؟
PSN ID:Kou_Jal

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آخه شکستن شاخ غول نیست که پست دادن سر جای خودش . همه تاپیک ها فارسی نوشته شده ، منظم و مرتب ، چه ربطی به تازه وارد بودن داره .
منو بگو خیال کردم بعد از این همه کار این بخش درست میشه ولی هیچ فرقی نکرده .
الان همه Uncharted 2 بازی می کنن . اونو بگیر . تاپیک مجزا هم داره بچه ها اونجا قرار میزارن .

hosein2

کاربر سایت
Jun 11, 2008
55
تو چرا فکر میکنی هر جا هر جوری بخوای میتونی اظهار نظر کنی,,,این چه طرز حرف زدنه

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اقا تو رو خدا دعوا معوا راه نندازين الكي خاك بلند نكنيد.
دوست عزيز ، اقا ارش هم راست ميگن ديگه.اسم تاپيك قرار هاي انلاينه اونوقت شما مياي اكانت PSN ات رو اينجا ميزاري.هركسي بخواد شما رو اد كنه ايدي PSN شما زير نام كاربريتون هست.پس الكي پست اسپم نديد...:mad:

ويرايش :
بازي Mushroom wars انلاين هم داره ؟!؟

hosein2

کاربر سایت
Jun 11, 2008
55
اقا تو رو خدا دعوا معوا راه نندازين الكي خاك بلند نكنيد.
دوست عزيز ، اقا ارش هم راست ميگن ديگه.اسم تاپيك قرار هاي انلاينه اونوقت شما مياي اكانت PSN ات رو اينجا ميزاري.هركسي بخواد شما رو اد كنه ايدي PSN شما زير نام كاربريتون هست.پس الكي پست اسپم نديد...:mad:

ويرايش :
بازي Mushroom wars انلاين هم داره ؟!؟
من مگه گفتم آرش راست میگه یا دروغ,,,فقط میگم خیلی محترمانه تر میتونست بگه,,,فکر میکردم اینجا میشه ID گذاشت چون اون یکی تاپیک پاک شده

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
من مگه گفتم آرش راست میگه یا دروغ,,,فقط میگم خیلی محترمانه تر میتونست بگه,,,فکر میکردم اینجا میشه ID گذاشت چون اون یکی تاپیک پاک شده
شما يعني واقعا اينو نخوندي ؟!؟ :eek:
این دومین تاپیک است که شما میتونید راجع به قرار و مدار های Online بازی های مختلف ، پیدا کردن یار برای بازی های Co-op و ... به بحث و تبادل نظر بپردازید .
در رابطه با نحوه ي صحبت كردن ارش هم شما به دل نگير...براي ما عادي شده :biggrin1:

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
تو چرا فکر میکنی هر جا هر جوری بخوای میتونی اظهار نظر کنی,,,این چه طرز حرف زدنه
دوست عزیز آرش یکی از قدیمیترین و بهترین کاربران سایت هست و خیلی بیشتر از من و شما توی این سایت سهم داره.در ضمن توهین از توهین شما بالاتر وجود نداره که وقتی بچه ها واسه موضوع بازی های آنلاین میذارن و از همه میخون پست نامربوط ندن شما میدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر