قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
با عرض سلام خدمت دوستان بنده یک دلیل داشتم که ثبت نام کنم شاید همین اولین و اخرین پستم باشه!

من ps3 دارم !

ps3 من Original هست و بازی اصل GTA V رو هم خریداری کردم اما متاسفانه به انلاین نمیتونم وصل بشم سایت های زیادی را دنبال کردم مطلبای زیادی را خوندم اما نتونستم مشکل را پیدا کنم !

من از یزد هستم سرویسم پیشگامان هست سرعت 2MB هست پینگم متغییر اما بیشتر اوقات 160 تا 180 هست Time out داره گهگاهی تونستم 2 بار کلا به انلاین وصل بشم اما متاسفانه بعد از این 2 بار دیگه هرگز نتونستم وصل بشم پیغام Rockstar Unavailable به من میده اگر بتونین مشکل رو حل کنین کمک بزرگی برام انجام دادین و نمیدونم چطور میتونم جبران کنم ، چون میدونم نمیشه ایدی رو زد لطفا از طریق پیغام خصوصی راه حل رو به بنده بگین چه سرویسی بگیرم چه تغییراتی بدم مثلا کشوری که واسه ps3 انتخاب کردم United State هست اما ادرسی که همه جا دیدم نوشتن واسه ثبت نام 60th ... و Brandenton و florida و غیره گذاشتم اما خب نمیدونم چی میتونه مشکل را حل کنه میبخشین وقتتون را گرفتم و ممنونم از این که این مطلب را تا اخر خوندین لطفا اگر راه حل را میدونین پیغام خصوصی بفرستین من پیام هام را چک خواهم کرد !
کاهش پینگ بگیر

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام... از رفقا کسی هست که هنوز اساسینز کرید برادر هود رو بازی کنه؟ واسه مولتی پلیر؟؟

اگه BLACK FLAG میزنی من هستم.
ولی متاسفانه برادر هود رو ندارم.
ادد کن:
sa-sot1

• Like
Reactions: Hasan Bahali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر