فیل اسپنسر: E3 امسال،برنده واقعی؟مشخصه بازیبازها!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
E3 امسال هم به پایان خودش رسید و من احساس می کنم که چند نکته رو باید در مورد این هفته بگم.همیشه هفته ای که E3 برگزار میشه محبوب ترین هفته ی من بوده و این هفته به طور باورنکردنیی بهترینشون بوده.ما بازی های بسیار زیبایی دیدیم از سازندگان خوبی که روی Xbox One ، Ps4 و Nintendo اونهارو ساختند.
بعضی از مردم می پرسند:برنده کی شد این هفته؟ و جواب فوق العاده سادست: بازیبازها.این فوق العادست که صنعت ما انقدر سالمه و هرچیزی رو که می خوایم برامون به ارمغان میاره، بازی های بزرگ.

olu15ju3mlt37sk68kdl.jpg

تشکر می کنم از همه کسایی که کنفرانس مارو تماشا کردن، از غرفه ما دیدن کردند ویا در مورد بازی های ما که روی Xbox قرار بیاد خبرهاشو دنبال کردن.تیم به سختی تلاش کرد که نمایشی خوب،در خور عناوین انحصاری فوق العادمون مثل Halo: The Master Chief Collection, Sunset Overdrive, Forza Horizon 2, Fable Legends and Ori and the Blind Forest و بازی های مستقل و ایندی که قرار روی ID@Xbox بیاد و بلاک باستر های Third Party ما مثل Assassin’s Creed Unity, Call of Duty: Advanced Warfare, Destiny, Evolve and Rise of the Tomb Raider داشته باشیم.به روش های مختلف، سعی کردیم کل کنفرانسمون ساخته بشه از Showcase بازی های مختلف که قرار امسال بر روی Xbox One بیاد.با 9 عنوان انحصاری و محتواهای انحصاری که باری بازی های زیادی در نظر گرفتیم، ما اعتقاد داریم امسال Xbox One بهترین مکان برای برای انجام بازی خواهد بود.شما می توانید تمام این عنواین را از این لینک مشاهده کنید.
هنگامی که به اینده نگاه می کنیم،تیم ما نگاه ویژه ای به روی عناوین انحصاری خواهد داشت و بطور مستمر بروی عناوین جدید با Feature ها جدید کارخواهیم کرد تا باعث بهبود وضعیت Xbox One شویم.مثل همیشه به نظرات شما گوش خواهیم داد و از شما می خواهیم که همچنان از طریق Xbox Feedback با ما در ارتباط باشین.این روش جدیدیست که فراهم شده تا شما نظرات خودتون رو با ما در میان بگزارید و همین طور با رای دادن به نظرات دیگران باعث شوید نظرات انها هم دیده شوند.این واقعا خارق العادست که ببینی 169,000 رای فقط در طول همین یک هفته داده شده!همان طور هم که در طول مراسم گفتم Xbox One برای شما ساخته شده و سعی ما همش برای بهتر کردن اون خواهد بود.منتظر شنیدن ایده های خوب شما هستیم برای بهتر شدن.
ما تازه اول راه هستیم برای تعطیلات امسال و منتظر بازی های بیشتر،محصولات بهتر و سرگرمی های بیشتر در ماه های اینده باشید.
موفق باشیم
منبع

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
می تونم بپرسم بازی Crackdown و ScaleBound و Phantom Dust و Dance Central Spot Light وThe Master Chief Collection و Ori and the Blind Forest کجا قبل E3 معرفی شدن؟
کلا یک Forza قبل E3 معرفی کردن و گیم پلی داخل E3 نشون دادن
یک دونه Sunset Overdrive هم قبل E3 گیم پلی نشون داده بودن و تو E3 هم نمایش داشت بازی و با این حال از نظر سایت های مختلف هم جزو بهترین های E3 بود.
من اصلا منظورم این نبود که کنفرانس مایکروسافت موفق نبود اتفاقا برعکس حتی یه ثانیه هم خسته کننده نبود . اینجوری فکر کن اگه FH2,Halo 5 هم تو کنفرانس معرفی میشدن اونوقت دیگه تا سالها میشد از کنفرانس 2014 مایکروسافت یاد کرد . در ضمن شایعات راجع به Master chief Collection هم قبل از E3 بود .

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
به نظرم امسال ماکرو خوب بود سونی هم همینطور ...
فن های ماکرو رو خدایی از چیزای کوچیک کوه میسازن و شاخش میکنن !
این تاپیکم جزوشونه
Keep going
به تشکر از اسپنسر ادامه بدید اصلا هیرو صداش کنید !
کسی نمیخنده :d
داداش اشتباهی اومدی برو تاپیک بغل ... نکه فن های سونی اصلا و ابدا از چیزای کوچیک به قول شما کوه نمی سازن ... !!! در ضمن توجه کن که بنده فن هیچ کدوم نیستم و در حال حاضر هم PS4 دارم ...

به نظرم مهم بازیه نه کنسول و فرد و یا شرکت خاص ....

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من اصلا منظورم این نبود که کنفرانس مایکروسافت موفق نبود اتفاقا برعکس حتی یه ثانیه هم خسته کننده نبود . اینجوری فکر کن اگه FH2,Halo 5 هم تو کنفرانس معرفی میشدن اونوقت دیگه تا سالها میشد از کنفرانس 2014 مایکروسافت یاد کرد . در ضمن شایعات راجع به Master chief Collection هم قبل از E3 بود .
گرامی Halo 5 از قبل معرفی شده بود با یک تیزر.دلیل FH2 هم به نظرم همون پاک کردن غذای های اضافه از روی ظرف بود !
البته در مورد شایعات درست میگید ، ولی خوب هر طرف شایعات خودشونو داشتند.

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
تعریف و تمجید سایتهای دیگه از سهم ایشون در کنفرانس مایکروسافت، سطح کلاسش رو روشن می کنه . آقایی از قیافش می باره :d

phil-spencer-new-mugshot.png

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
راستش تنها مشکلای من با این کنفرانس :
1- هایپ زیادی --> توقعات بالا
2- بازیای بزرگ وخیلی با اباهت و غرور کم داره! مثلا سونی پارسال order و امسال UC4 رو معرفی کرد ولی ماکرو تو این e3 همچین بازی نداشت! شاید من ندیدم!
--------------------------
فیل اسپنسر ادم متشخصیه و قطعا با توجه به اون ادامه راه xbox بسبار خوب خواهد بود!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
2- بازیای بزرگ وخیلی با اباهت و غرور کم داره! مثلا سونی پارسال order و امسال UC4 رو معرفی کرد ولی ماکرو تو این e3 همچین بازی نداشت! شاید من ندیدم!
فیل اسپنسر ادم متشخصیه و قطعا با توجه به اون ادامه راه xbox بسبار خوب خواهد بود!

شوما برو یه دور ScaleBound و Ori رو تماشا کن ! شخصاً مو به تنم سیخ شد! نمایش Inside بماند!

یه سوال، دندوناش زرد نیست ؟!
نه اصن خطای چشمه ! :D ولی بدون شک بین مسئولین بالا رتبه صنعت گیم خوش تیپ ترینه ! من که باهاش خیلی حال می کنم!

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
مستر چیف کالکشن پس چی بود ؟ ؟
ایمان نیاوردی هنوز ؟ :d
منم اون نمایش رو دیدم ولی مو به تنم سیخ نشد واقعیتش یاد فاینال فانتزی افتادم
خوبه the order نبود !

vala-humen

کاربر سایت
Jun 26, 2013
33
نام
it dosnt matter
با وجود اینکه فن سونی هستم
واقعا ماکروسافت کنفرانس خوبی داشت حداقل از سونی بهتر بود
من انتظار GOD OF WAR .4 . CRASH.
فقط یه تریلر از UNCHARTED:|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
فیل اسپنسر مرد خوش اخلاق و خوبیه ،من واقعا خوشحالم از اینکه فن مایکروسافت هستم کمپانی ای که همیشه رقابت سالم و بدون حاشیه میکنه شب کنفرانس مایکروسافت کلاس تماشاچیهای کنفرانس و آدمهایی که تو سالن بودن دست کمی از سالنهای اپرا نداشت.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
من دیگه حرفی ندارم.
عاشق این شخصم خدایی خیلی باکلاس و باجذبه ...اصلا عاشق حرف زدن و نوع رفتارشم کارش درسته...بیا بغل عامو:bighug:;;)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
این اسپنسر از سیاره دیگه نیومده احیانا؟ :D حتی یه تیکه هم نمیندازه :| همینه خیلی قبولش دارم چون کارش میکنه و به رقبا هم احترام میزاره و به گیمر ها اهمیت زیادی میده :D
نمایش امسال خیلی خوب بود و میتونه از اینم بهتر بشه به قول خودش تازه این شروع بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر