فیل اسپنسر: کسانی که خواهان شکست در پلتفرم مقابل‌اند، گیمر واقعی نیستند

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

به تازگی آقای فیل اسپنسر، توئیتی در مورد یکی ار مورد انتظارترین بازی‌هایش یعنی «Uncharted 4» را ارسال کرد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

6rsq_1.jpg

یکی از کاربران توئیتر در مورد این که «Uncharted 4» جزو بازی‌های مورد انتظار فیل اسپنسر است، گفت: «رئیس بخش Xbox از این که Uncharted 4 چقدر عالی خواهد شد، صحبت می‌کند. گویا که او پرچم سفید صلح را برافراشته است که شرم آور است این را می‌گویم (منظورش در مورد صلح و این حرف‌ها هست)». فیل اسپنسر نیز در جواب او گفت: «ما باید تیمی را که کار بسیار بزرگ و خارق العاده‌ای انجام می‌دهد، تحسین کنیم. کسانی که می‌خواهد بازی‌های سازندگان و تیم‌های کنسول مقابل شکست بخورند، گیمر واقعی نیستند.»

همچنین فیل اسپنسر اعلام کرد که منتظر بازی‌های مختلف دیگری نیز است. بازی‌هایی از جمله «The Division» و «Quantum Break». این اولین بار نیست که او در مورد به اصطلاح جنگ کنسول‌ها صحبت کرده است. قبلا در این مورد گفته بود که جنگ کنسول‌ها و یا کنسول در مقابل کنسول، امر بد و ناخوش آیندی است.

«مورد نسبتا بدی که معمولا در حواشی بازی‌ها می‌بینم، تفرقه و جدایی است که مردم بین کنسول‌ها ایجاد می‌کنند. گویا این قضیه (جنگ کنسول‌ها) مهم‌تر از این شده است که اصلا قرار است بازی انجام دهیم و حتی مهم‌تر از این‌که کدام بازی‌ها برای این تیکه‌ی پلاستیکی ما (کنسول‌ها) وجود دارند، شده است.» در این مورد در ادامه گفت: «به جای توجه یه خود کنسول‌ها و بازی‌های آن‌ها، این‌که یک نقر نسبت به داشته‌های من شکست بخورد و داشته‌ی من پیروز شود، مهم‌تر شده است. این چیزها برای صنعت بازی‌های ویدئویی خوب نیست.»

خوش برخورد بودن فیل اسپنسر و تحسین کردن رقبا توسط او، از ویژگی‌هایش در ریاست است. در گذشته، او سونی را به خاطر موفقیت‌های بازی Bloodborne تحسین کرد، همچنین پشتیبانی خود را از مدیر عامل جدید نینتندو اعلام کرده بود و در تعامل و همکاری با Oculus Rift، میانجی‌گری کرد.
فیلم اسپنسر گفته بود که هیچ گاه برای این‌که Xbox One را بهترین پلتفرم کند، کوتاهی نخواهد کرد.

«گاهی وقت‌ها مردم با نسبت دادن من به سونی یا نینتندو، من را مسخره می‌کنند. شغل من این نیست که کسی را از خرید چیز دیگری منع کنم بلکه این است که، خدماتی ارائه می‌دهیم تا شما را شگفت زده کنند تا از محصولات و خدمات ما تجربه لذتی بخشی داشته باشید. این چیزی است که صد در صد تمرکزم بر روی آن است.»

منبع

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
به عنوان یک فن پلی استیشن واقعا اعتراف میکنم که این آدم واقعا با شخصیت و با سواده ! کاملا با حرفهاش موافقم ..... فن و فن بازی رو باید گذاشت کنار ! من خودم الان با اینکه عاشق آنچارتد هستم ولی خب برای اینکه نمیتونم Quantum Break رو تجربه کنم واقعا حسرت میخورم ! باید برای پیشرفت صنعت گیم سطح سواد بره بالا و فن بازی تعطیل بشه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اﻳﻨﻜﻪ 100%. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ اﻳن ﻓﻦ ﺑﻮﻱ ﻫﺎﻱ ﻭاﻗﻌﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻓﻜﺮ, ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺷﻮﻥ اﮔﺮ ﺑﺎﺯاﺭ ﺩﺳﺖ ﻳﻪ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ? اﻻﻥ ﻫﻤﻴﻦ اﻻﻥ xbox ﺑﺮﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺸﻪ اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎن ﺧﻮﺷﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﺑﻌﺪ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻦ ﭼﻪ ﺑﻼﻳﻲ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ. ﺗﺎ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺑاﺷﻪ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﻣﺎﻫﺎﺱ. ﺧﺪا ﻧﻴﺎﺭﻩ اﻭﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺑﺎﺯاﺭ ﻓﻘﻄ ﻳﻪ ﺑﺮﻧﺪ ﺟﻮﻻﻥ ﺑﺪﻩ. اﻻﻥ ﻳﻪ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺩاﺭﻳﻢ اﻳﻨﺘﻞ و amd, اﮔﺮ amd ﻧﺘﻮﻧﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻜﺸﻪ ﺑﺎﻻ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﻣﻴﺸﻴﻢ ﻫﻤﻪ, ﭼﻪ pc ﺑﺎﺯ ﭼﻪ ﻛﻨﺴﻮﻝ ﺑﺎﺯ!
ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ اﺯ ﺷﻜﺴﺖ ﻳﻪ ﺷﺮﻛﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻲ ﻧﻜﻨﻴﺪ.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اﻳﻨﻜﻪ 100%. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ اﻳن ﻓﻦ ﺑﻮﻱ ﻫﺎﻱ ﻭاﻗﻌﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻓﻜﺮ, ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺷﻮﻥ اﮔﺮ ﺑﺎﺯاﺭ ﺩﺳﺖ ﻳﻪ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ? اﻻﻥ ﻫﻤﻴﻦ اﻻﻥ xbox ﺑﺮﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺸﻪ اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎن ﺧﻮﺷﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﺑﻌﺪ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻦ ﭼﻪ ﺑﻼﻳﻲ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ. ﺗﺎ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺑاﺷﻪ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﻣﺎﻫﺎﺱ. ﺧﺪا ﻧﻴﺎﺭﻩ اﻭﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺑﺎﺯاﺭ ﻓﻘﻄ ﻳﻪ ﺑﺮﻧﺪ ﺟﻮﻻﻥ ﺑﺪﻩ. اﻻﻥ ﻳﻪ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺩاﺭﻳﻢ اﻳﻨﺘﻞ و amd, اﮔﺮ amd ﻧﺘﻮﻧﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻜﺸﻪ ﺑﺎﻻ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﻣﻴﺸﻴﻢ ﻫﻤﻪ, ﭼﻪ pc ﺑﺎﺯ ﭼﻪ ﻛﻨﺴﻮﻝ ﺑﺎﺯ! ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ اﺯ ﺷﻜﺴﺖ ﻳﻪ ﺷﺮﻛﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻲ ﻧﻜﻨﻴﺪ.
با وجود نسل قبل .. متعصب ترین فن های کنسول ها هم به این نتیجه رسیدن که برای بهترین تجربه از بازی ها و کنسول و خدمات بیشتر باید رقابت وجود داشته باشه و همه شرکت ها در اوج باشن.اون بحث ها و کل کل ها هم مزه کاره ... که کسایی که داخلش نیستن و تجربش نکردن نمیتونن به درستی در موردش نظر بدن ... مثل کسایی میمونه که فوتبال فن ها رو مسخره میکنن و کوته فکر به حساب میارن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منو یاد خیلی از افراد مملکت خودمون میندازه :d فقط حرفای خوب میزنه و تو خود کار . . . . دیگه بقیه تاپیکا خودتون میدونید چه خبره :d

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
حرف های اسپنسر رو قبول دارم که گیمر باید طرز تفکرش این باشه چون گیمرهست که نهایتا از سرحال بودن دو کنسول سود ببره البته خب جنگیدن و تعصب سر چیزی هم که نمیتونه تغییرش بده فقط اعصاب خوردی داره! ولی به عنوان رئیس Xbox موافق نیستم بیاد حرف دلشو بزنه !! فیل خوبه فیل دنبال کاپ اخلاقه :d مثل فیل باش!

پ.ن. الان که خوب شده چندسال پیش دعوای 360 و PS3 اونقدر بالا میگرفت که بچه ها پای پولشون رو میکشیدند وسط:d

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
واقعا من شخصا الگو قرار دادم ایشون رو برای خودم و کارهای آینده ام.

درود

جناب اسپنسر انسان فهمیده وباشعوری هست که برای رقیب ومخاطبانش احترام زیادی میزاره

چندین سال قبل تویکی ازهمایشهای گیم یادمه اون زمان کن کوتاراگی مدیر سرگرمی های سونی وقتی با پیترمور رئیس ایکس باکس برخورد میکنه وپیترمور روبااحترام دعوت میکنه بیادبه غرفه سونی بیادولی مور درجواب میگه :ممنونم کن ولی اگه بازی واقعی میخوای ببینی به غرفه ایکس باکس بیا!
یعنی واقعاسخنان این مرد کوته فکر درجواب به کوتاراگی منوخیلی ناراحت کرد حرف جالبی نزد بااین کارش فقط خودشو منفورکرد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
منو یاد خیلی از افراد مملکت خودمون میندازه :d فقط حرفای خوب میزنه و تو خود کار . . . . دیگه بقیه تاپیکا خودتون میدونید چه خبره :d
این بابا اگه نبود الان تو E3 باید منتظر معرفی کنسول بعدی مایکروسافت می موندیم :D ممکنه یه سری سیاست هاش در قبال ویندوز 10 به مذاق فن ها (من جمله خودم) خوش نیاد, ولی ایشون یه گیمر واقعی هست و خدمات زیادی به Microsoft Studio کرده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اسپنسر زیادی خنثی هست بیشتر به فکر ip های انحصاری بهتر برای پلتفرم تحت ریاستش باشه بهتره
البته چون زمانی هم با تیم ناتی داگ ارتباط داشته و اون بحث انتخاب اسم Unchartedبا اونورم ارتباط صمیمانه ای داره

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
این که چیزی نیست .من خیلی وقته که دارم بر این نکته تاکید می کنم که هر چقد رقابت بیشتر باشه به نفع گیمر هاست..

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا بنظرم این حرفا همه کشکه :d
کنسول با انحصاری زندس. انحصاری نباشه دلیلی برای خریدش نیست. اگر اینطور نبود استودیوی First Party ای وجو نداشت. الان اولویت مایکروسافت شده تمرکز روی ویندوز (و ویندوزفون) چون ظاهرا قراره تا آخر نسل پشت سر سونی قرار بگیره خواسته حداقل از مزایای پلتفرم ایکس باکس روی ویندوز هم استفاده بکنه. کلا هم نصیحت میکنم با صحبتهای شیک و مجلسی و بظاهر اینتلکچوال مدیران هیچ شرکت (یا توی مقیاس کوچیکتر هیچ فروشنده ی) خام نشین. این آقایون برای این روی کار اومدن و روی کار میمونن که حرفها و اعمالشون سود دهی داشته باشه و اول و آخر داستان یچیزه ... سود!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
آقا بنظرم این حرفا همه کشکه :d
کنسول با انحصاری زندس. انحصاری نباشه دلیلی برای خریدش نیست. اگر اینطور نبود استودیوی First Party ای وجو نداشت. الان اولویت مایکروسافت شده تمرکز روی ویندوز (و ویندوزفون) چون ظاهرا قراره تا آخر نسل پشت سر سونی قرار بگیره خواسته حداقل از مزایای پلتفرم ایکس باکس روی ویندوز هم استفاده بکنه. کلا هم نصیحت میکنم با صحبتهای شیک و مجلسی و بظاهر اینتلکچوال مدیران هیچ شرکت (یا توی مقیاس کوچیکتر هیچ فروشنده ی) خام نشین. این آقایون برای این روی کار اومدن و روی کار میمونن که حرفها و اعمالشون سود دهی داشته باشه و اول و آخر داستان یچیزه ... سود!
همینطوره دوست من و دقیقا چیزی غیر از این نیست.
متاسفانه یه سری صرفا از این حرفا برای خودشون رویا درست میکنند.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
دوستانی که میگن کنسول با انحصاری زندست از بیخ و بن حرفشون اشتباهه
یعنی اگه هیچ بازی انحصاری نباشه همه میرن پی سی میگیرن و راحت همه بازیا رو روی پی سی تموم میکنن و کنسول به فنا میره؟؟
دقیقا اشتباهه
همه افراد پول خرید پی سی های 2000 $ ای رو ندارن.ولی با 400 دلار میتونن به راحتی با خیال تخت تا 6-7 سال بازیای روز رو به نحو احسنت اجرا کنن!
خیلی از افراد هم هستن که تحت هیچ شرایطی کنسول نمیخرن
خب حرف فیل اسپنسر این وسط اینه.اگه میخوای بازی کنی و سیستم شاخ داری بسم الله اگم پول نداری کنسول بخر و روی اون بازی کن.که در هر دو صورت به سود مایکروسافت هست
فقط فراموش نکنید که ویندوز پلتفرم مایکروسافت هست و مایکرو حق داره ازش پشتیبانی کنه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستانی که میگن کنسول با انحصاری زندست از بیخ و بن حرفشون اشتباههیعنی اگه هیچ بازی انحصاری نباشه همه میرن پی سی میگیرن و راحت همه بازیا رو روی پی سی تموم میکنن و کنسول به فنا میره؟؟دقیقا اشتباهههمه افراد پول خرید پی سی های 2000 $ ای رو ندارن.ولی با 400 دلار میتونن به راحتی با خیال تخت تا 6-7 سال بازیای روز رو به نحو احسنت اجرا کنن!خیلی از افراد هم هستن که تحت هیچ شرایطی کنسول نمیخرنخب حرف فیل اسپنسر این وسط اینه.اگه میخوای بازی کنی و سیستم شاخ داری بسم الله اگم پول نداری کنسول بخر و روی اون بازی کن.که در هر دو صورت به سود مایکروسافت هستفقط فراموش نکنید که ویندوز پلتفرم مایکروسافت هست و مایکرو حق داره ازش پشتیبانی کنه
اولا این امار های چند هزار دلاری از کجا میارین ... همین qb برای کسی که سیستمش انقدر داغون باشه که مجبور باشه مادر برد و پاورشم عوض کنه و همه ۱۶گیگ رم رو هم بخره باز هم میشه با ۹۰۰ دلار به صورت مطلوب بازیش کرد...ضمن اینکه لازم نیست بگم یه pc قوی امروزه سرگرمی نیست ضرورته ... جدا از اینکه بازی های منحصر به pc و انحصاری هاش رو هم در دسترس قرار میگیره.........این حرف شما هم که کنسول به انحصاری بند نیست ..مال وقتیه که فقط یه کنسول تولید میشد نه این بازار که چند تا کمپانی توش فعالیت میکنن و pc هم حی و حاضره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر