فیل اسپنسر: کسانی که خواهان شکست در پلتفرم مقابل‌اند، گیمر واقعی نیستند

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

به تازگی آقای فیل اسپنسر، توئیتی در مورد یکی ار مورد انتظارترین بازی‌هایش یعنی «Uncharted 4» را ارسال کرد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

6rsq_1.jpg

یکی از کاربران توئیتر در مورد این که «Uncharted 4» جزو بازی‌های مورد انتظار فیل اسپنسر است، گفت: «رئیس بخش Xbox از این که Uncharted 4 چقدر عالی خواهد شد، صحبت می‌کند. گویا که او پرچم سفید صلح را برافراشته است که شرم آور است این را می‌گویم (منظورش در مورد صلح و این حرف‌ها هست)». فیل اسپنسر نیز در جواب او گفت: «ما باید تیمی را که کار بسیار بزرگ و خارق العاده‌ای انجام می‌دهد، تحسین کنیم. کسانی که می‌خواهد بازی‌های سازندگان و تیم‌های کنسول مقابل شکست بخورند، گیمر واقعی نیستند.»

همچنین فیل اسپنسر اعلام کرد که منتظر بازی‌های مختلف دیگری نیز است. بازی‌هایی از جمله «The Division» و «Quantum Break». این اولین بار نیست که او در مورد به اصطلاح جنگ کنسول‌ها صحبت کرده است. قبلا در این مورد گفته بود که جنگ کنسول‌ها و یا کنسول در مقابل کنسول، امر بد و ناخوش آیندی است.

«مورد نسبتا بدی که معمولا در حواشی بازی‌ها می‌بینم، تفرقه و جدایی است که مردم بین کنسول‌ها ایجاد می‌کنند. گویا این قضیه (جنگ کنسول‌ها) مهم‌تر از این شده است که اصلا قرار است بازی انجام دهیم و حتی مهم‌تر از این‌که کدام بازی‌ها برای این تیکه‌ی پلاستیکی ما (کنسول‌ها) وجود دارند، شده است.» در این مورد در ادامه گفت: «به جای توجه یه خود کنسول‌ها و بازی‌های آن‌ها، این‌که یک نقر نسبت به داشته‌های من شکست بخورد و داشته‌ی من پیروز شود، مهم‌تر شده است. این چیزها برای صنعت بازی‌های ویدئویی خوب نیست.»

خوش برخورد بودن فیل اسپنسر و تحسین کردن رقبا توسط او، از ویژگی‌هایش در ریاست است. در گذشته، او سونی را به خاطر موفقیت‌های بازی Bloodborne تحسین کرد، همچنین پشتیبانی خود را از مدیر عامل جدید نینتندو اعلام کرده بود و در تعامل و همکاری با Oculus Rift، میانجی‌گری کرد.
فیلم اسپنسر گفته بود که هیچ گاه برای این‌که Xbox One را بهترین پلتفرم کند، کوتاهی نخواهد کرد.

«گاهی وقت‌ها مردم با نسبت دادن من به سونی یا نینتندو، من را مسخره می‌کنند. شغل من این نیست که کسی را از خرید چیز دیگری منع کنم بلکه این است که، خدماتی ارائه می‌دهیم تا شما را شگفت زده کنند تا از محصولات و خدمات ما تجربه لذتی بخشی داشته باشید. این چیزی است که صد در صد تمرکزم بر روی آن است.»

منبع

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به شخصه همه جوره دان ماتریک رو به اسپنسر ترجیح می دم
موفقیت برند Xbox رو این شخص رقم زد، تعییرات عظیم هم دان ماتریک می خواست اجرا کنه، کاری که اسپنسر می کنه نابود کردن کنسول X1 هست و بس

در حال حاضر تیم Xbox ثبات نداره، هر روز یک حرفی در مورد برند Xbox میاد بیرون، 4 نفر هم یه اکوسیستم شنیدن فروم رو باهاش سرویس کردن
یه روز کینکت می فروشن فرداش می گن ولش کن بعد می گن TVTVTV بعد میان می گن GamesGamesGames بعد این Games ها Only On Xbox One بودن یهو سر از PC در میارن بعد خبر میاد که می خوایم ارتقاء سخت افزاری بدیم و ...

دان ماتریک اگر سیاست هایی که برای X1 اعلام کرده بود مورد استقبال واقع نشد، حداقل اونقدر مرد بود که روی یک حرفی که می زنه وایسته، نه هر روز یه حرف جدید از خودش در بیاره
الانم که به لطف دان ماتریک Zynga دوران طلایی رو سپری می کنه
صدالبته که پافشاری بر روی اشتباه، اشتباه بزرگتریه اما اومدن بازی های X1 روی PC و توهم PC کردن X1 نه اکوسیستمه نه انقلابه نه هیچ چیز دیگه، نابود کردن کنسول X1 هست و بس

ps: ایشون بیشتر به درد بنیاد خیریه بیل و ملیندا می خوره تا ریاست بخش Xbox

Zynga بدترین ضرر یا یکی از بدترینهاش رو تحت ریاست ماتریک داد و اونها هم در مقابل ماتریک رو اخراج کردن. خبر اخراجش سال پیش پخش شد. باقی صحبتها هم که ... .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظرم فیل اسپنسر یه ناجی برای این صنعت و مخاطباش هست که پس از سال ها خفقان، ظهور کرده و قراره همه چیز و همه کس رو عوض کنه!:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مشخصا فیل اسپنسر یا مدیران ماکروسافت یا سونی یا نینتندو یا هر شرکت دیگه ای مثل طرفدار های چند اتیششون فکر نمیکنن اینها به منافع شرکت توجه میکنن اگه هم گیمر باشن مثل اسپنسر مشخصا به بازی خوب و منافع شرکت توجه میکنه نه کسی که به فکر زمین زدن رقیب به هر قیمتی نه طرفداری کور کورانه کردن نه اینکه وقتی منافع شرکت من میگه من تو این نسل عقب هستم از رقیب بیام تخریب کنم یا اینکه ... انجام بدم میام راه های درامدزایی ایجاد میکنه که بخشش ضرر نکنه .

نه اینکه مثل یک عده نشتسه باشن دست به دعا که شرکت رقیب بازیش شکست بخوره یا متای بازی پایین بشه یا اینکه بازی خوب الکی بکوبه که چی من طرفدار اون یکی کنسول یا ... هستم .

کاش ملت ما همونقدر که از صحبت اسپنسر به عنوان یک صحبت خوب یاد میکردن یکم هم اون آویزه گوششون کنن و این مسخره بازی های رو تمامش کنن .

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من که همه جوره این بشر رو قبول دارم :d
بنظرم انحصار طلبی زیاد اصلا خوب نیست کاری که خیلی از فن های XBOX دارن این روزا انجام میدن :|

گیمر واقعی اونیه که بازیه مورد علاقشو رو هر پلتفرمی که دوست داشت بازی کنه و لذت ببره ... البته من خودم اصلا موافق نیستم تا انحصاری های XBOX برای PS4 هم بیان چون اینجوری رقابت بین سونی و مایکروسافت عملا از بین میره
ولی عرضه ی بازی ها رو PC کار خیلی هوشمندانه ایه چون PC پلتفرم کاملا بی طرفیه و باعث میشه که خیلی از گیمر ها وارد اکوسیستم بازیهای مایکروسافت بشن

در کل هر تصمیمی که اسپنسر تا الان گرفته بنظرم کاملا درست بوده و میتونه باعث پیشرفت Windows و XBOX بشه...

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اسپنسر خیلی ادم خوب و قابل احترامی و دوس داشتنییه اما وقتی رییس یه شرکتی که تو همچنین رقابت سنگینیه واینهمه ام از رقیبت عقب تری باید یکمم حس جاه طلبی و رقابت داشته باشی اسپنسر زیادی خوبه در اصل:d با اسپنسر بخش xbox موفقه و خوب میره جلو اما هیچوقت نمیتونه با برند ps رقابت کنه و دوباره جایگاه قبلیشو تو بازار بدس بیاره تقریبا به ازای هر وان دوتا ps4 فروش رفته و با این رفتار و نداشتن حس جاه طلبی اسپنسر بنظرم نمیاد این وضعیت درس بشه احترام به رقیب گذاشتن خوبه اما رقابتم باید وجود داشته باشه مث کاری که خیلی وقتا رقبای سونی کردن تو کنفرانسا و تیکه هایی که انداختن یجورایی اسپنسر خیلی خوشه و فکر میکنه هیچ رقابتی وجود نداره و همه چی گل و بل بله ادم حس میکنه اگه دست این بود فردا پسفردا گیرز و فورتزا و هیلو رو برای ps4 ام تایید میکرد :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اگه این حرفا نسل قبل از مدیران بخش xbox زده میشد ... من میگفتم چه ادم های فهمیده و روشن فکری ... نه الان... نسل قبل که فقط رجز خونی میکردن... نظر شخصی.!

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
مشخصا فیل اسپنسر یا مدیران ماکروسافت یا سونی یا نینتندو یا هر شرکت دیگه ای مثل طرفدار های چند اتیششون فکر نمیکنن اینها به منافع شرکت توجه میکنن اگه هم گیمر باشن مثل اسپنسر مشخصا به بازی خوب و منافع شرکت توجه میکنه نه کسی که به فکر زمین زدن رقیب به هر قیمتی نه طرفداری کور کورانه کردن نه اینکه وقتی منافع شرکت من میگه من تو این نسل عقب هستم از رقیب بیام تخریب کنم یا اینکه ... انجام بدم میام راه های درامدزایی ایجاد میکنه که بخشش ضرر نکنه .

نه اینکه مثل یک عده نشتسه باشن دست به دعا که شرکت رقیب بازیش شکست بخوره یا متای بازی پایین بشه یا اینکه بازی خوب الکی بکوبه که چی من طرفدار اون یکی کنسول یا ... هستم .

کاش ملت ما همونقدر که از صحبت اسپنسر به عنوان یک صحبت خوب یاد میکردن یکم هم اون آویزه گوششون کنن و این مسخره بازی های رو تمامش کنن .

دوست عزیز با شما موافقم
البته بعضی نکات و مسائل هست که باید بهش توجه بشه
وقتی تو سایتی مثل این سایت بیشتر اعضا و حتی ناظم ها و ..... در دوره 13 تا 15 سال هستن
خوب پسر یا دختر 13 تا 15 ساله , غیر از مدرسه رفتن چیکار میکنه؟ سر کار میره؟ مسئولیت زندگی رو دوششه؟ زن داره؟ بچه داره؟ اجاره خونه میده؟ قسط وامش دیر شده؟ ناراحتی کلیه گرفته؟ به کسی بدهکاره؟
خوب دیگه از بیکاری حوصله اش سر میره میگه میام سایت یه چیزی میگم 2 نفر بهم بپرن بخندیم
مطمعن باش اگر کارو زندگی داشت اگر مسئولیت داشت اگر تو جامعه فعال بود همیچین کاری نمیکرد
جوری برخورد میکنن انگار کارمند رسمی کمپانی سونی و .... هستن و سر برج حقوق میگیرن , اما چیزی نیستن جز مامور بی جیره مواجب ( این در ایام گذشته توهین حساب میشد )

حالا حساب کن اعضا 13 تا 15 که تازه با گیم آشنا شدن , تجربه قبلی هم نداشتن , خوب تو خانواده ( خانواده ها ایرانی ) نمیزارن بچه ها نظر بدن تا بچه حرفی میزنه یا میگن ساکت شو , تو کار بزرگترا دخالت نکن , یا میزنن تو دهنش , ............ ( بسته به خانواده داره ) خوب همیچن فردی وقتی میاد تو فضف مجازی و میبینه هم دیده نمیشه هم هر نظری میده دیگه از دعوا و...... خبری نیست شروع میکنه به دور فشانی کردن

اما یاد نمیگرن که بابا این یه پلاستیکه , یه کالاس که 4 سال دیگه حتی قیمتش مفت میشه 10 سال دیگه کسی اصلا بهش نگاه نمیکنه باید بندازی سطل آشغال

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Zynga بدترین ضرر یا یکی از بدترینهاش رو تحت ریاست ماتریک داد و اونها هم در مقابل ماتریک رو اخراج کردن. خبر اخراجش سال پیش پخش شد. باقی صحبتها هم که ... .
این چه ربطی به موفقیتش با برند xbox داره ... هر جوری هم بخواید حساب کنید ... یکی از عوامل موفقیت ۳۶۰ متریک بوده ...

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
اگه این حرفا نسل قبل از مدیران بخش xbox زده میشد ... من میگفتم چه ادم های فهمیده و روشن فکری ... نه الان... نسل قبل که فقط رجز خونی میکردن... نظر شخصی.!

اره به خصوص پیتر مور. هنوز یادم نرفته تو نمایشگاه 2007 e3 به سونی و نینتندو تیکه اندخت! یادم گفت 18 عنوان ترد پارتی 360 ، در تاپ تن بوده اند. اگر میخواهید بدانید این رقم برای وی و پلی استیشن 3 چقدر است به ترتیب صفر و هیچ است!بعد همه زدن زیر خنده!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی آقاست بیشتر بدرد سونی میخوره تا مایکروسافت:d
شغل من این نیست که کسی را از خرید چیز دیگری منع کنم بلکه این است که، خدماتی ارائه می‌دهیم تا شما را شگفت زده کنند تا از محصولات و خدمات ما تجربه لذتی بخشی داشته باشید. این چیزی است که صد در صد تمرکزم بر روی آن است.»
بدجور تحت تاثیرقرار گرفتم:bighug:

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239

ماتریک به صورت ناگهانی استعفا داد اخراج نشد
اگر ماتریک نبود اون شرایط اقتصاری رو مدیریت کنه احتمالا الان Zynga ای وجود نداشت، دوران طلایی Zynga که تونست خودش رو جمع کنه و نیرو بگیره به لطف همین دان ماتریک بود

در مورد باقی صحبت ها، اون قسمت که گفتم:

، 4 نفر هم یه اکوسیستم شنیدن فروم رو باهاش سرویس کردن

دقیقا یکی از اون اشخاص شما ای :)

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
یکی از بزرگترین درسهایی که میشه گرفت اینه آدم های حرفه ای و متخصص اعتقادی به تعصب ندارند ... اونها جاه طلب هستند !
فیل هم دقیقا همینه... ساختار فکری بازی داره و نگرشش تخریب گرایانه نیست . گفت که قصدشون عرضه سرویس هایی هست که دیگران رو شگفت زده کنه و به پیشرفت اکس باکس پایبنده هنوز ! این واقعا عالیه !

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
این چه ربطی به موفقیتش با برند xbox داره ... هر جوری هم بخواید حساب کنید ... یکی از عوامل موفقیت ۳۶۰ متریک بوده ...

درسته ولی عامل اصلیه ناکامی XO هم همین متریک فلان فلان شده بود ... 8-| یعنی این شخص چنان گندی به برند XBOX زد که هنوز هم نتونستن جمع ش کنن :|

مطمعنم اگه مایکروسافت سیاست های خودشو تغییر نمیداد و فیل اسپنسر روی کار نمیومد XO حتی به اندازه WiiU هم نمیتونست فروش بره

ولی حالا با این روالی که مایکروسافت در پیش گرفته من قطعا XO و Win 10 اورجینال رو خواهم خرید...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
درسته ولی عامل اصلیه ناکامی XO هم همین متریک فلان فلان شده بود ... 8-| یعنی این شخص چنان گندی به برند XBOX زد که هنوز هم نتونستن جمع ش کنن :|مطمعنم اگه مایکروسافت سیاست های خودشو تغییر نمیداد و فیل اسپنسر روی کار نمیومد XO حتی به اندازه WiiU هم نمیتونست فروش برهولی حالا با این روالی که مایکروسافت در پیش گرفته من قطعا XO و Win 10 اورجینال رو خواهم خرید...
کن کوتاراگی هم با برنامه ها و سیاست هاش ps رو به مرز نابودی داشت میبرد ... ولی باز هم مرد قابل ستایشیه .. که اگه نبود الان چیزی به اسم play station nation وجود نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر