فیل اسپنسر: کسانی که خواهان شکست در پلتفرم مقابل‌اند، گیمر واقعی نیستند

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

به تازگی آقای فیل اسپنسر، توئیتی در مورد یکی ار مورد انتظارترین بازی‌هایش یعنی «Uncharted 4» را ارسال کرد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

6rsq_1.jpg

یکی از کاربران توئیتر در مورد این که «Uncharted 4» جزو بازی‌های مورد انتظار فیل اسپنسر است، گفت: «رئیس بخش Xbox از این که Uncharted 4 چقدر عالی خواهد شد، صحبت می‌کند. گویا که او پرچم سفید صلح را برافراشته است که شرم آور است این را می‌گویم (منظورش در مورد صلح و این حرف‌ها هست)». فیل اسپنسر نیز در جواب او گفت: «ما باید تیمی را که کار بسیار بزرگ و خارق العاده‌ای انجام می‌دهد، تحسین کنیم. کسانی که می‌خواهد بازی‌های سازندگان و تیم‌های کنسول مقابل شکست بخورند، گیمر واقعی نیستند.»

همچنین فیل اسپنسر اعلام کرد که منتظر بازی‌های مختلف دیگری نیز است. بازی‌هایی از جمله «The Division» و «Quantum Break». این اولین بار نیست که او در مورد به اصطلاح جنگ کنسول‌ها صحبت کرده است. قبلا در این مورد گفته بود که جنگ کنسول‌ها و یا کنسول در مقابل کنسول، امر بد و ناخوش آیندی است.

«مورد نسبتا بدی که معمولا در حواشی بازی‌ها می‌بینم، تفرقه و جدایی است که مردم بین کنسول‌ها ایجاد می‌کنند. گویا این قضیه (جنگ کنسول‌ها) مهم‌تر از این شده است که اصلا قرار است بازی انجام دهیم و حتی مهم‌تر از این‌که کدام بازی‌ها برای این تیکه‌ی پلاستیکی ما (کنسول‌ها) وجود دارند، شده است.» در این مورد در ادامه گفت: «به جای توجه یه خود کنسول‌ها و بازی‌های آن‌ها، این‌که یک نقر نسبت به داشته‌های من شکست بخورد و داشته‌ی من پیروز شود، مهم‌تر شده است. این چیزها برای صنعت بازی‌های ویدئویی خوب نیست.»

خوش برخورد بودن فیل اسپنسر و تحسین کردن رقبا توسط او، از ویژگی‌هایش در ریاست است. در گذشته، او سونی را به خاطر موفقیت‌های بازی Bloodborne تحسین کرد، همچنین پشتیبانی خود را از مدیر عامل جدید نینتندو اعلام کرده بود و در تعامل و همکاری با Oculus Rift، میانجی‌گری کرد.
فیلم اسپنسر گفته بود که هیچ گاه برای این‌که Xbox One را بهترین پلتفرم کند، کوتاهی نخواهد کرد.

«گاهی وقت‌ها مردم با نسبت دادن من به سونی یا نینتندو، من را مسخره می‌کنند. شغل من این نیست که کسی را از خرید چیز دیگری منع کنم بلکه این است که، خدماتی ارائه می‌دهیم تا شما را شگفت زده کنند تا از محصولات و خدمات ما تجربه لذتی بخشی داشته باشید. این چیزی است که صد در صد تمرکزم بر روی آن است.»

منبع

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
ببینید، به صورت عقلانی صحبت های ایشون درست و خیلی متینه و آدم از دیدن این همه شعور لذت می بره! اما به نظر بنده این همه مثب گرائی و صلح طلبی خوب نیست! حس رقابت و جنگ طلبی در بعضی موارد باعث پیشرفت می شه.
من همیشه اسپنسر رو در حالت خنثی دیدم! :d

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
فیل اسپنسر کم کم باید از ریاست دپارتمان ایکس باکس خداحافطی کنه.
حرفای فیل اسپنسر زمانی قابل قبول بود که همین طرز تفکر توی بقیه مدیرای رده بالای رقبا هم وجود داشت نه اینکه مثل یه آدم خنثی و بی خاصیت صبح تا شب از دیگران تعریف و تمجید کنی و اونام آدم حسابت نکنن.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
بعضی اوقات با خودم میگم که آدم باید حتماً تعصب و کوته نظری داشته باشه که برچسب "طرفدار" به اون زده بشه؟
من چند سالِ با این سن کم (20 سال)، همیشه اندر کف این در هر عرصه ای هستم که چرا باید اینقدر طرفدار باشم که عینک تعصب جلوی چشم های من رو بگیره تا هیچوقت نتونم از بهترین ها لذت ببرم؟ چرا؟ اینطوری که بیشتر به خودم ظلم میکنم. فکر کنم خیلی از ما ها، از جمله خودم، معنی حمایت و پیشرفت رو فراموش کردیم و دنبال تعصب و حسادت هستیم. واقعاً میشه طرفدار یک کنسول بود و از بازی های کنسول رقیب هم لذت برد. میشه از فلان سبک ادبی لذت برد و سبک های دیگه رو هم مطالعه کرد. میشه از بازی فلان بازیکن ورزشی لذت برد در حالیکه طرفدار دیگر ورزشکار هم باشیم. در همه ی ابعاد زندگی، فکر کنم نیاز داریم که همه ی بهترین ها رو تجربه کنیم. با این حسادت و تعصب اصلاً نمیشه جایگاه بالایی پیدا کرد.
درسته، کُری خوانی و رقابت باید حضور داشته باشه اما نه به جای اون دشمنی و ...
باید فَرای سبک ها باشیم.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
واقعا ایشون قابل تحسین و ستایش هست
یه انسان کامل و خرد گرا ( عقل گرا ) باید اینطوری هم باشه

از اسم هم واضح معلومه console game ( یعنی دستگاه بازی ) , خوب از اسم بازی هم معلومه
بازی یعنی سرگرمی , یعنی لذت بردن , یعنی دوست بودن , یعنی شریک بودن , یعنی تفریح , یعنی پر کردن اوقات بیکاری و ................
بازی که جنگ و ...... بر نمیداره , اونایی که کنسول ها و بازی ها دیگه رو تمسخر میکنن و عاقل بودن کسی رو بد بدونن خوب ضعف شخصیت و مشکلات روانی دارن اونم نشعت گرفته از خانواده ای هست که توش بزرگ شدن
وگرنه انسان عاقل از بازی لذت میبره و انرژی میگیره تا با روحیه بهتر و شادتر به اهداف مهم زندگیش برسه

آخرین ویرایش:

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
87854500429577908526.png

نظرم راجع بش عوض شد واقعا آدم باحالیه و قابل احترام:D
مخصوصا این ایده کنسول قابل ارتقا که گفت رو 100% موافقم حالا با اکوسیستم یا بدون اکوسیستم:D

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
به شخصه همه جوره دان ماتریک رو به اسپنسر ترجیح می دم
موفقیت برند Xbox رو این شخص رقم زد، تعییرات عظیم هم دان ماتریک می خواست اجرا کنه، کاری که اسپنسر می کنه نابود کردن کنسول X1 هست و بس

در حال حاضر تیم Xbox ثبات نداره، هر روز یک حرفی در مورد برند Xbox میاد بیرون، 4 نفر هم یه اکوسیستم شنیدن فروم رو باهاش سرویس کردن
یه روز کینکت می فروشن فرداش می گن ولش کن بعد می گن TVTVTV بعد میان می گن GamesGamesGames بعد این Games ها Only On Xbox One بودن یهو سر از PC در میارن بعد خبر میاد که می خوایم ارتقاء سخت افزاری بدیم و ...

دان ماتریک اگر سیاست هایی که برای X1 اعلام کرده بود مورد استقبال واقع نشد، حداقل اونقدر مرد بود که روی یک حرفی که می زنه وایسته، نه هر روز یه حرف جدید از خودش در بیاره
الانم که به لطف دان ماتریک Zynga دوران طلایی رو سپری می کنه
صدالبته که پافشاری بر روی اشتباه، اشتباه بزرگتریه اما اومدن بازی های X1 روی PC و توهم PC کردن X1 نه اکوسیستمه نه انقلابه نه هیچ چیز دیگه، نابود کردن کنسول X1 هست و بس

ps: ایشون بیشتر به درد بنیاد خیریه بیل و ملیندا می خوره تا ریاست بخش Xbox

آخرین ویرایش:

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
به شخصه همه جوره دان ماتریک رو به اسپنسر ترجیح می دم
موفقیت برند Xbox رو این شخص رقم زد، تعییرات عظیم هم دان ماتریک می خواست اجرا کنه، کاری که اسپنسر می کنه نابود کردن کنسول X1 هست و بس

در حال حاضر تیم Xbox ثبات نداره، هر روز یک حرفی در مورد برند Xbox میاد بیرون، 4 نفر هم یه اکوسیستم شنیدن فروم رو باهاش سرویس کردن
یه روز کینکت می فروشن فرداش می گن ولش کن بعد می گن TVTVTV بعد میان می گن GamesGamesGames بعد این Games ها Only On Xbox One بودن یهو سر از PC در میارن بعد خبر میاد که می خوایم ارتقاء سخت افزاری بدیم و ...

دان ماتریک اگر سیاست هایی که برای X1 اعلام کرده بود مورد استقبال واقع نشد، حداقل اونقدر مرد بود که روی یک حرفی که می زنه وایسته، نه هر روز یه حرف جدید از خودش در بیاره
الانم که به لطف دان ماتریک Zynga دوران طلایی رو سپری می کنه
صدالبته که پافشاری بر روی اشتباه، اشتباه بزرگتریه اما اومدن بازی های X1 روی PC و توهم PC کردن X1 نه اکوسیستمه نه انقلابه نه هیچ چیز دیگه، نابود کردن کنسول X1 هست و بس

ps: ایشون بیشتر به درد بنیاد خیریه بیل و ملیندا می خوره تا ریاست بخش Xbox

تا حدودی با ما موافقم , اما یک چیز فراموش کردید

زمان بیل گیتس رهبر و سازنده مایکروسافت , وقتی xbox original سال 2002 لانچ کردن میدونید شعار این کنسول چی بود؟
بازی ها pc را روی xbox بازی کنید

این کنسول از اول با این هدف پایه ریزی شد که مایکروسافت از هر دو پلتفرم استفاده کنه و کسب درآمد کنه , یعنی بازی که ساخته شد هم روی ویندوز بیاد هم روی کنسول مایکروسافت بیاد که اینم اتفاق افتاد مثلا farcry 1 فقط روی pc و xbox original اومد و کلی بازی دیگه

مایکروسافت دید بازی روی pc بازار مناسبی داره و کنسول هام دارن موفق میشن و بخش بزرگی از بازار در دست گرفتن , مایکروسافتم خواست عقب نیفته و کنسولی رو ساخت که از هر دو پلتفرم بازاری رو در دست داشته باشه

این از ابتدا سیاست مایکروسافت بود سال ها هم براش برنامه ریزی کرده , پس دان ماتریک و فیل اسپنسر فقط دنبال ارئه دادن بهترین خدماتن تا شمتری جذب کنن و مشتری ها فعلیشونو راضی نگه دارن وگرنه خط مش کمپانی معلومه و ثابته , کمپانی ها برگه چشم انداز دارن که تمام سایست هاشون حتی برای 20 سال بعد نوشتن

این کنسول xbox original خودم

xkt7rk0n6o48tazop9hx.jpg

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه انسان کامل و خرد گرا ( عقل گرا ) باید اینطوری هم باشه
واقعا من شخصا الگو قرار دادم ایشون رو برای خودم و کارهای آینده ام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر