فیل اسپنسر: منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
69337198331579279212.png
پس از اعلام باندل بدون کینکت Xbox One و رونمایی از جدیدترین عنوان Halo قبل از E3 شاید دیگر کسی انتظار نداشته باشد مایکروسافت دست به رونمایی دیگری بزند اما فیل اسپنسر رئیس بخش Xbox وعده رونمایی های بیشتری را می دهد.
فیل اسپنسر در پاسخ به یکی از طرفداران که از او پرسیده بود، "آیا رونمایی های بیشتری قبل از E3 رخ خواهد داد؟"، گفت: بله، منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید."
سپس شخص دیگری از او پرسید:
آیا رونمایی های اخیر به خاطر این بود که در وقت کنفرانس صرفه جویی کنید و چیز های بیشتری نمایش دهید؟
اسپنسر پاسخ داد:
بله، می خواستیم که کنفرانس را سرگرم کننده تر کنیم. می خواهم چیزی های ویژه ی در آنجا نمایش دهم پس باید بعضی چیز ها را زود تر نمایش می دادیم.
شخص دیگری هم از او پرسید که آیا نگران نیستید که انتظارات بازیباز های هاردکور را برآورده کنید؟ اسپنسر در پاسخ گفت:
می دانم که ما هیچ وقت نمی توانیم همه را راضی کنیم. بودن همکاران جدید و دوستان قدیمی بر روی صحنه نمایش و دانستن این که Xbox باز ها دارند [کنفرانس را] تماشا می کنند خوشحال کننده است.
منبع

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
امیدوارم اگه قرار بازی دیگه ای رو قبل E3 نشون بدن،D4 یا بازیی تو همین دست باشه.پیلیز بازی انونس نشده رونمایی نکن،پیلیز! :d:bighug:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
دیگه از هیلو 5 و کنسول 400دلاری خبر بزرگتر و مگاتن تر چی هست که تو E3 میخوان بگن؟ فکر کنم Red Dead و Fallout بعدی رو انحصاری کردن و تو کنفرانس اعلام میکنن

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دیگه از هیلو 5 و کنسول 400دلاری خبر بزرگتر و مگاتن تر چی هست که تو E3 میخوان بگن؟ فکر کنم Red Dead و Fallout بعدی رو انحصاری کردن و تو کنفرانس اعلام میکنن
غیرممکنه رد دد بعدی انحصاری بشه ، اونم برا کنسوا ماکرو!؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این اسپنسر میخواد چه بلایی سر ما بیاره؟:D
من هنوز نیم نگاه و امیدی به اون IPـه Stealth Actionـه Black Tusk دارم!:( امیدوارم یه چیزی هم از اون نشون بدن، حالا داره تو هر استودیویی ساخته میشه فقط ساخته بشه!:|

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
این اسپنسر میخواد چه بلایی سر ما بیاره؟:D
من هنوز نیم نگاه و امیدی به اون IPـه Stealth Actionـه Black Tusk دارم!:( امیدوارم یه چیزی هم از اون نشون بدن، حالا داره تو هر استودیویی ساخته میشه فقط ساخته بشه!:|

شک ندارم aw2 تو کنفرانس هست . geow هم تو کنفرانس میدرخشه .....:d:dپسر عموی اون کاربر معروف گفته...
ولی جدا ار شوخی من حدسم میگه چون اسپنسر گفته دوستای قدیمیو تو صحنه میبینیم یه نمایش از geow نشون میدن بعد کلیفی میاد از سازندگان جدید حمایت میکنه ......و یه نمایش خیره کننده از aw 2 نشون میدن یک بازی از rare نیز 100% هست

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بله، می خواستیم که کنفرانس را سرگرم کننده تر کنیم. می خواهم چیزی های ویژه ی در آنجا نمایش دهم پس باید بعضی چیز ها را زود تر نمایش می دادیم.
بعضی چیز هارا زودتر نمایش دادیم یعنی اینکه نشون دادن گیم پلی سانست و معرفی HALO 5 و کاهش قیمت کنسول خیلی اهمیت بالایی نداشتن و چیزای ویژه نبودن... :|
اگه اینجوریه عمو فیل باشه مائم توهم میزنیم :
حضور کامیا رو سن و معرفی بازیش به طور انحصاری برا X1
معرفی infiltrator به عنوان IP بعدی اپیک به صورت انحصاری برا X1 با گرافیکی که نظیری نداره و از تمام قابلیتای X1 و DX12 استفاده میکنه
معرفی eden falls به عنوان یه IP جدید و AAA
معرفی AW2
معرفی FH2
معرفی یک عدد JRPG خفن ترجیحا ساخته شده به وسیله ی دستان هنرمند ساگاکوچی:d
نشون دادن گیم پلی GEOW4
دیگه جدا چیزی خفنتر از اینا به ذهنم نمیرسه اینجوری که عمو داره هایپ میکنه مائام مجبوریم پیش بینی تخیلی کنیم دیگه....:|:d
پ ن: خدا کنه فیل نشیم:-s

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
بعضی چیز هارا زودتر نمایش دادیم یعنی اینکه نشون دادن گیم پلی سانست و معرفی HALO 5 و کاهش قیمت کنسول خیلی اهمیت بالایی نداشتن و چیزای ویژه نبودن... :|
اگه اینجوریه عمو فیل باشه مائم توهم میزنیم :
حضور کامیا رو سن و معرفی بازیش به طور انحصاری برا X1
معرفی infiltrator به عنوان IP بعدی اپیک به صورت انحصاری برا X1 با گرافیکی که نظیری نداره و از تمام قابلیتای X1 و DX12 استفاده میکنه
معرفی eden falls به عنوان یه IP جدید و AAA
معرفی AW2
معرفی FH2
معرفی یک عدد JRPG خفن ترجیحا ساخته شده به وسیله ی دستان هنرمند ساگاکوچی:d
نشون دادن گیم پلی GEOW4
دیگه جدا چیزی خفنتر از اینا به ذهنم نمیرسه اینجوری که عمو داره هایپ میکنه مائام مجبوریم پیش بینی تخیلی کنیم دیگه....:|:d
پ ن: خدا کنه فیل نشیم:-s

phil-spencer-new-mugshot.png

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
تو کل e3 امسال ، Half Life 3 تایید بشه همراه با مخلفاتش و همینطور S.T.A.L.K.E.R 2! ترجیحاً PC ex هم باشن ...
چیز زیادیه؟ نه واقا چیز زیادیه؟؟؟ :(=((

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من میگم انقدر هایپ میکنید ، اخر میاد رو سن ، نصف وقت به معرفی بازی برای کینکت میزاره
بعدشم یک گیم پلی از QB و معرفی Forza hz2 و HAlo5 و Halo 2014
و Geow 4 و هیچ ip جدیدی در کار نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر