فیل اسپنسر: منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
69337198331579279212.png
پس از اعلام باندل بدون کینکت Xbox One و رونمایی از جدیدترین عنوان Halo قبل از E3 شاید دیگر کسی انتظار نداشته باشد مایکروسافت دست به رونمایی دیگری بزند اما فیل اسپنسر رئیس بخش Xbox وعده رونمایی های بیشتری را می دهد.
فیل اسپنسر در پاسخ به یکی از طرفداران که از او پرسیده بود، "آیا رونمایی های بیشتری قبل از E3 رخ خواهد داد؟"، گفت: بله، منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید."
سپس شخص دیگری از او پرسید:
آیا رونمایی های اخیر به خاطر این بود که در وقت کنفرانس صرفه جویی کنید و چیز های بیشتری نمایش دهید؟
اسپنسر پاسخ داد:
بله، می خواستیم که کنفرانس را سرگرم کننده تر کنیم. می خواهم چیزی های ویژه ی در آنجا نمایش دهم پس باید بعضی چیز ها را زود تر نمایش می دادیم.
شخص دیگری هم از او پرسید که آیا نگران نیستید که انتظارات بازیباز های هاردکور را برآورده کنید؟ اسپنسر در پاسخ گفت:
می دانم که ما هیچ وقت نمی توانیم همه را راضی کنیم. بودن همکاران جدید و دوستان قدیمی بر روی صحنه نمایش و دانستن این که Xbox باز ها دارند [کنفرانس را] تماشا می کنند خوشحال کننده است.
منبع

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
تا الان تو سه هفته متوالی 3 خبر اومد که همشون در حد E3 بودن!3 هفته دیگه مونده و فکر می کنم حداقل 2 سوپرایز دیگه داشته باشه.خدا بخیر کن!:d

بعضی چیز هارا زودتر نمایش دادیم یعنی اینکه نشون دادن گیم پلی سانست و معرفی HALO 5 و کاهش قیمت کنسول خیلی اهمیت بالایی نداشتن و چیزای ویژه نبودن... :|
اگه اینجوریه عمو فیل باشه مائم توهم میزنیم :
حضور کامیا رو سن و معرفی بازیش به طور انحصاری برا X1
معرفی infiltrator به عنوان IP بعدی اپیک به صورت انحصاری برا X1 با گرافیکی که نظیری نداره و از تمام قابلیتای X1 و DX12 استفاده میکنه
معرفی eden falls به عنوان یه IP جدید و AAA
معرفی AW2
معرفی FH2
معرفی یک عدد JRPG خفن ترجیحا ساخته شده به وسیله ی دستان هنرمند ساگاکوچی:d
نشون دادن گیم پلی GEOW4
دیگه جدا چیزی خفنتر از اینا به ذهنم نمیرسه اینجوری که عمو داره هایپ میکنه مائام مجبوریم پیش بینی تخیلی کنیم دیگه....:|:d
پ ن: خدا کنه فیل نشیم:-s
پس بازی های این شرکتا چی؟

• Leap Experience PioneersUnannounced Game - Original IP
  • Platform Next StudiosUnannounced Game - Original IP
  • Twisted Pixel Games
  • Lift LondonMultiple AAA Cloud Based gaming projects (4
  • Press Play
و همین طور Rare.حتی اگر هم کینکتی باشن باز چون New هستن می ارزه ازشون نام ببری:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
من تا چند روز پیش احتمال بالای 90% میدادم که مایکروسافت توی کنفرانسش از یه وسیله جدیدی رونمایی میکنه و برای همین داره یه سری خبرها رو قبلش اعلام میکنه. :D حالا این وسیله یا همون تکنولوژی IllumiRoom هست یا یه چیز دیگه. فقط اون قضیه حذف کینکت از کنسول ها باعث شد یه کم به این موضوع شک کنم، چون احتمالاً IllumiRoom خودش قیمت بالایی داشته باشه و به کینکت هم احتیاج داره. ولی از اون طرف هنوز هم بعید نمیدونم یه همچین چیزی رو معرفی کنن. :D چون همچنان باندل X1 با کینکت هم فروخته میشه و اگه نمایش این وسیله جدید خیلی خفن باشه، میتونه یه عده که کینکت نمیگیرن رو هم تشویق به خرید کینکت بکنه.
شاید هم اصلاً وسیله ـشون ربطی به کینکت نداشته باشه، ولی کلاً بهم الهام شده که یه چیزی معرفی میکنن! :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من تا چند روز پیش احتمال بالای 90% میدادم که مایکروسافت توی کنفرانسش از یه وسیله جدیدی رونمایی میکنه و برای همین داره یه سری خبرها رو قبلش اعلام میکنه. :D حالا این وسیله یا همون تکنولوژی IllumiRoom هست یا یه چیز دیگه. فقط اون قضیه حذف کینکت از کنسول ها باعث شد یه کم به این موضوع شک کنم، چون احتمالاً IllumiRoom خودش قیمت بالایی داشته باشه و به کینکت هم احتیاج داره. ولی از اون طرف هنوز هم بعید نمیدونم یه همچین چیزی رو معرفی کنن. :D چون همچنان باندل X1 با کینکت هم فروخته میشه و اگه نمایش این وسیله جدید خیلی خفن باشه، میتونه یه عده که کینکت نمیگیرن رو هم تشویق به خرید کینکت بکنه.
شاید هم اصلاً وسیله ـشون ربطی به کینکت نداشته باشه، ولی کلاً بهم الهام شده که یه چیزی معرفی میکنن! :D
مطمئنا فیل از کنفرانس استفاده میکنه تا یک سری از سیاست های مایکروسافت رو شفاف سازی میکنه مثلا یکیش برای سازنده های مستقل سیاست Parity Clause هست که مجبور میکنه اول روی X1 بیارن بازی رو بعد روی کنسول های دیگه که همین خودش باعث مشکل شده...مایکروسافت از این عدم شفاف سازی ضربه زیاد خورده به اضافه ی این که حتما ما یک سری نمایش های تکنیکی میبینیم تا نشون بدن X1 ضعیف نیست..100% یه وقتی هم یوسف مهدی میگیره بیاد یکم جلف گری درآره بره:d

asas.jpg

خدایا یعنی میشه....R.U.S.E روی کنسول عالی بود

آخرین ویرایش:

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
این اسپنسر میخواد چه بلایی سر ما بیاره؟:D
من هنوز نیم نگاه و امیدی به اون IPـه Stealth Actionـه Black Tusk دارم!:( امیدوارم یه چیزی هم از اون نشون بدن، حالا داره تو هر استودیویی ساخته میشه فقط ساخته بشه!:|

دل خوشی داری شما :d اونو کنسل کردن که صدای اره برقی رو زودتر بشنویم :bighug:
من وجود fh2رو 99% میدونم چون مایکرو هر سال توی e3 نمایش یک بازی ماشینی داره

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
asas.jpg

TBS منظورش بوده دیگه؟ لازمه RTS سریع بودنه که تو این سبک فقط با موس امکان پذیره، اگه بخوان واسه گیم پد درست کنن یا باید بازی رو به حدی آسون درست کنن که بشه با گیم پد بازیش کرد، یا گیم پلیش نرمال باشه که دهن بازیکن سرویس باشه:| حالا باز DS4 یه صفحه لمسی داره میشه اوضاع رو بهتر کرد! میمونه کینکت، اونو میشه بهش فکر کرد ولی بعد از نیم ساعت بازی دست درد میگیری:D

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
فیل توی تمامی مصاحبه هاش روی این موضوع تاکید میکنه که به بازی های انحصاری به خوبی اهمیت خواهد داد فقط امیدوارم تا اخر این نسل شاهد تولید انحصاری های عالی چه از طرف مایکروسافت و چه از طرف سونی باشیم

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
OMG

بهت پیشنهاد می کنم حتما Halo Wars رو بازی کنی... سیستمی که Ensemble studios اختراع کرد به بهترین نحو ممکن RTS رو روی کنسول آورد.
به قول خودم؛ هیلو وارز، StarCraft کنسولی بود!:d احتمالا به زودی هم شماره ی دومش رو می بینیم! :bighug:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
OMG

بهت پیشنهاد می کنم حتما Halo Wars رو بازی کنی... سیستمی که Ensemble studios اختراع کرد به بهترین نحو ممکن RTS رو روی کنسول آورد.
به قول خودم؛ هیلو وارز، StarCraft کنسولی بود!:d احتمالا به زودی هم شماره ی دومش رو می بینیم! :bighug:
یه تریلر کم حجم نداره این Halo Wars؟ کنجکاو شدم بدونم چطور نیرو ها رو انتخاب میکنید:D
ویرایش: اینطوری که تو ویکیپدیا خوندم با D-Pad نیرو ها انتخاب میشن، یا A اون انتخاب میشه با دوتا A کل نیروهای اون مدلی انتخاب میشن، پس نمیشه یه قسمتی از نیرو ها رو انتخاب کرد، خوب اینطوری همون مسئله ی اول توی پستم پیش میاد، گیم پلی بازی رو بشدت ساده کردن:D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
تا الان تو سه هفته متوالی 3 خبر اومد که همشون در حد E3 بودن!3 هفته دیگه مونده و فکر می کنم حداقل 2 سوپرایز دیگه داشته باشه.خدا بخیر کن!:d

پس بازی های این شرکتا چی؟

• Leap Experience PioneersUnannounced Game - Original IP
  • Platform Next StudiosUnannounced Game - Original IP
  • Twisted Pixel Games
  • Lift LondonMultiple AAA Cloud Based gaming projects (4
  • Press Play
و همین طور Rare.حتی اگر هم کینکتی باشن باز چون New هستن می ارزه ازشون نام ببری:d
یعنی انتظار داری از اون لیستیم که گذاشتم خفن تر بشه:-/:d
بیخیال:d چیزایی که داریم میگیم و انتظار داریم مواد خام دو سه تا E3 و مراسم با همه...

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
یه تریلر کم حجم نداره این Halo Wars؟ کنجکاو شدم بدونم چطور نیرو ها رو انتخاب میکنید:D
ویرایش: اینطوری که تو ویکیپدیا خوندم با D-Pad نیرو ها انتخاب میشن، یا A اون انتخاب میشه با دوتا A کل نیروهای اون مدلی انتخاب میشن، پس نمیشه یه قسمتی از نیرو ها رو انتخاب کرد، خوب اینطوری همون مسئله ی اول توی پستم پیش میاد، گیم پلی بازی رو بشدت ساده کردن:D

درست یادم نیست ولی فکر کنم با RB همه ی نیروهای توی صفحه انتخاب می شن. یه قسمتی از نیرو ها رو هم میشه با نگه داشتن A و ایجاد یه دایره انتخاب کرد! ;;):d
صد در صد بازی نسبت به عناوین مشابه روی PC ساده تره مخصوصا توی بخش Base اصلی ولی خب فقط می تونم بگم کنترلش فوق العادست! :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من روی pc هم (CnC3 , Generals ,zero hour و Stronghold c و این چیزا) همون شبیه H:Wars بازی میکردم زیاد برام تفاوتی نداشت!البته اون زیر یه سری آپشن بود که نیروها زیگزاگی یا عقب عقب! برن ولی بلد نبودم استفاده کنم:dهمینطور اینکه سرعت کلیک کلیک کردن مهم نبود, خیلی بهم حال داد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر