فیل اسپنسر در مراسم Windows 10 حضور خواهد داشت!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Phil Spencer Presenting at Windows 10 Event - IGN

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما الان یه نگاه منطقی بکنید :|

ایکس باکس فنها که سرشون به قوطی کنسولشون گرمه

مردم عوام هم که دیگه همه دارن از موبایل تبلتو اندروید استفاده میکنن جوابگو کارای روزمرشون هست

کاربرای حرفه ایی هم همه لینوکس باز هستن

پس این وسط فقط پی سی گیمر ها هستن که windows زنده نگه داشتن ( چه بسا استیم os بیاد این عده که تعدادشونم خیلی زیاده ویندوزو ترک کنن )
ماکروسافت میمونه حوضش :| پس باید هوای ویندوز و پی سی گیمرهارو خیلی داشته باشه مخصوصا از بابت گیم

فعلا تا این لحظه تنها چیز خیلی خوبی که به پی سی گیمرها داده همین api dx12 low level بوده

پس بهتره یکی دوتا ازون انحصاریهای خوشگلشو برای ویندوزش تایید کنه بلکه بتونه خودشو تو دل پی سی گیمرها جا کنه :d

اگه این مراسمم میخواد با معرفی اپ های چرتو پرت بین ایکس باکس و ویندوز خاتمه پیدا کنه همون بهتر برگزار نشه . کلا ساخت نرم افزار فراموش کنه بره دنبال قوطی کنسول خودش سنگین تره.

خیر سرش بزرگ ترین غول نرم افزاری دنیاس هنوز دوتا بازی درست درمون برا ویندوز معرفی نکرده
امیدوارم کمی سر عقل بیاد :d مگرنه بزودی هممون به استیم os کوچ میکنیم.

و روزی که پی سی گیمرها به استیم os کوچ کنن مطمئن باشید روز مرگ windows فرا رسیده . بعدش شاید 5% ازش استفاده کنن.
پس ماکروسافت باس خیلی بیشتر از این حرفا هوای پی سی گیمرهارو داشته باشه.
وحید اون پیج ویکیپدیا رو یه بار دیگه میفرستی؟ نتونستم شخصا بخونمش.

parham1990

کاربر سایت
Jan 5, 2015
13
شما الان یه نگاه منطقی بکنید :|

ایکس باکس فنها که سرشون به قوطی کنسولشون گرمه

مردم عوام هم که دیگه همه دارن از موبایل تبلتو اندروید استفاده میکنن جوابگو کارای روزمرشون هست

کاربرای حرفه ایی هم همه لینوکس باز هستن

پس این وسط فقط پی سی گیمر ها هستن که windows زنده نگه داشتن ( چه بسا استیم os بیاد این عده که تعدادشونم خیلی زیاده ویندوزو ترک کنن )
ماکروسافت میمونه حوضش :| پس باید هوای ویندوز و پی سی گیمرهارو خیلی داشته باشه مخصوصا از بابت گیم

فعلا تا این لحظه تنها چیز خیلی خوبی که به پی سی گیمرها داده همین api dx12 low level بوده

پس بهتره یکی دوتا ازون انحصاریهای خوشگلشو برای ویندوزش تایید کنه بلکه بتونه خودشو تو دل پی سی گیمرها جا کنه :d

اگه این مراسمم میخواد با معرفی اپ های چرتو پرت بین ایکس باکس و ویندوز خاتمه پیدا کنه همون بهتر برگزار نشه . کلا ساخت نرم افزار فراموش کنه بره دنبال قوطی کنسول خودش سنگین تره.

خیر سرش بزرگ ترین غول نرم افزاری دنیاس هنوز دوتا بازی درست درمون برا ویندوز معرفی نکرده
امیدوارم کمی سر عقل بیاد :d مگرنه بزودی هممون به استیم os کوچ میکنیم.

و روزی که پی سی گیمرها به استیم os کوچ کنن مطمئن باشید روز مرگ windows فرا رسیده . بعدش شاید 5% ازش استفاده کنن.
پس ماکروسافت باس خیلی بیشتر از این حرفا هوای پی سی گیمرهارو داشته باشه.
آقا ما از شما هم عذر میخوایم خواهش می‌کنم ماکروسافت رو تنها نزار و کوچ نکن شما اگه بری مایکروسافت ور شکست می‌شه
قوطی کنسول ؟ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بوو میده ;;)

Black Noise

کاربر سایت
Mar 10, 2013
3
وحید اون پیج ویکیپدیا رو یه بار دیگه میفرستی؟ نتونستم شخصا بخونمش.
وحید کیه ؟:-/
این وحید مث که بدجور کلفت بارت کرده هر بنی بشری میبینی بهش میگی وحید :))

هرکیو تو خیابون ببینی سیبیل داره فکر میکنی باهاش نسبتی داری؟

آقا ما از شما هم عذر میخوایم خواهش می‌کنم ماکروسافت رو تنها نزار و کوچ نکن شما اگه بری مایکروسافت ور شکست می‌شه
قوطی کنسول ؟ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بوو میده ;;)

شما چرا اینقدر عذر خواهی میکنی از ملت ؟ شیشه های شرکت ماکروسافتو چند شنبه ها تمیز میکنی ؟ :d خوب معروفه دیگه حرف من نیست .

گوشت ؟ فقط هارد ssd سیستم من 600 دلار مایشه ازکدوم گوشت حرف میزنی ؟
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

parham1990

کاربر سایت
Jan 5, 2015
13
شما چرا اینقدر عذر خواهی میکنی از ملت ؟ شیشه هیا شرکت ماکروشافتو چند شنبه ها تمیز میکنی ؟ :d خوب شبیه قوطیه دیگه معروفه .
والاشیشه هیا شرکت ماکروشافتو شما میتونی‌ تو پارک کنار (ژوب) پیدا کنی‌ داداش خرج عمل بالاست عزیز مثل اینکه
دلیل ترول بازیو اسپمتم فهمیدیم الان مریخ تشریف داری
هرموقع از مریخ امدی رو زمین اگه حس کردی فن pc هستی‌ اول برو بازی‌ها و ویندوز اورجینال بخر بعد نظر بده چون تا اون زمان اسم شما فن نیست چون تا زمانی‌ که دی‌وی‌دی بازی میخری ۲تومن و دستتم به گوشت نمیرسه میگی‌ پیف پیف بوو میده هرکسی جای شما هم باشه میگه pc خوبه چون دیگه با ۲تومن با چیزی نمیتونه بازی کنه

- - -ویرایش - - -

حالا چرا ویرایش میکنی‌ اشکال نداشت:))

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
راستش من زیاد خوش بین نیستم مایکرو سافت کمکی به پی سی گیمینگ بکنه... فعلا که میشه گفت Valve یه تنه پی سی گیمینگ رو بالا کشونده که اونم انگار رفیق نیمه راه شده!
در هر صورت امیدوارم مایکرو هم تا جایی که میتونه به پی سی گیمینگ کمک کنه، هر چند بعید میدونم و فکر کنم برنامه هاش مرتبط با Xbox باشن.

Black Noise

کاربر سایت
Mar 10, 2013
3
والاشیشه هیا شرکت ماکروشافتو شما میتونی‌ تو پارک کنار (ژوب) پیدا کنی‌ داداش خرج عمل بالاست عزیز مثل اینکه
دلیل ترول بازیو اسپمتم فهمیدیم الان مریخ تشریف داری
هرموقع از مریخ امدی رو زمین اگه حس کردی فن pc هستی‌ اول برو بازی‌ها و ویندوز اورجینال بخر بعد نظر بده چون تا اون زمان اسم شما فن نیست چون تا زمانی‌ که دی‌وی‌دی بازی میخری ۲تومن و دستتم به گوشت نمیرسه میگی‌ پیف پیف بوو میده هرکسی جای شما هم باشه میگه pc خوبه چون دیگه با ۲تومن با چیزی نمیتونه بازی کنه
اوه اوه دوزت خیلی بالاس :d
بمیرم برات که اینقدر اوریج بازی کردی همه جات زخم شده :)) بگو رفیقات برات لاستیک دود کنن یه وقت چشم نخوری با :))
بهش سلام برسون

راستش من زیاد خوش بین نیستم مایکرو سافت کمکی به پی سی گیمینگ بکنه... فعلا که میشه گفت Valve یه تنه پی سی گیمینگ رو بالا کشونده که اونم انگار رفیق نیمه راه شده!
در هر صورت امیدوارم مایکرو هم تا جایی که میتونه به پی سی گیمینگ کمک کنه، هر چند بعید میدونم و فکر کنم برنامه هاش مرتبط با Xbox باشن.
افرین بتو میگن یه کاربر ایده ال
حرف منم همینه ولی نمیدونم چرا یهو بعضی طرفدارای ماکروسافت حقیقتو شنیدن زنجیر پاره کردن .. حقیقت تلخه

ماکروسافت یه زمانی غول نرم افزاری دنیا بود . الان دارید میبنید دو دستی فقط کنسولشو چسبیده .

شک نکنید تو این مراسمم برای ویندوز برنامه میزاره بعد اخرش به تعریف تمجید از ایکس باکس ختم میشه:))

مثل روز روشنه Valve پرچم PC بالا نگه داشته .واقعا هم کارش عالیه.

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
دقیقا همه رو بردن اونجا تا این قضیه All in One رو بطور درستی شرح بدن .
در اصل بحث اینه مترو در ویندوز رو میخوان بصورت پایه برای همه دیوایس هاشون ردیف کنند ، و این یعنی یک سیستم عامل تو همه پلتفرم ها .
قسمت موبایل و گیم و تبلت و PC . (البته این فقط مربوط میشه به محیط مترو و اپ هاش نه خود ویندوز دسکتاپ و اپ هاش .)

منتظر 1 بهمن و خبر های خوب هستیم .

در جواب اون کسی که میگه مایکروسافت به PC Gamer وصله ، مایکروسافت رو تو زمینه Office و Visual Studio نمیشناسه .
تو این کنفرانس هم بیشتر بحث در مورد Cortana و قابلیت های جدید ویندوز 10 و محیطش و همینطور مرورگر جدیدش با کد اسم "اسپارتان" بحث میشه . چون کنفرانس برای معرفی ویندوز و قابلیت هاش هست .

آخرین ویرایش:

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
درباره جاسوسیش ...
بیخیال
کسی اینجا گوش نمیده
این نسخه از ویندوز انقدر برای مایکروسافت مهم بود که بیاد تمام پیش فرضاش رو عوض کنه
از اسمش گرفته تا نسخه تکنیکالی داد برای آزمایش و برای گرفتن باز خورد هرچه بیشتر از اولم گفت که کار برای ایننسخه رصد میشن!!
کساییم که دارن ازش استفاده میکنن اون رو رو ماشین مجازی نصب و آزمایش میکنن.بعد از یه مدت هم کرش میکنه الا برا من دو بار پیش اومد ،کلا ماشین مجازی رو پاک میکنن.ما که ماشین مجازی رو خام نگه میداریم چون فقط و فقط یه نسخه ازمایشی هستش حتی الفا هم نیست

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
این نسخه از ویندوز انقدر برای مایکروسافت مهم بود که بیاد تمام پیش فرضاش رو عوض کنه
از اسمش گرفته تا نسخه تکنیکالی داد برای آزمایش و برای گرفتن باز خورد هرچه بیشتر از اولم گفت که کار برای ایننسخه رصد میشن!!
کساییم که دارن ازش استفاده میکنن اون رو رو ماشین مجازی نصب و آزمایش میکنن.بعد از یه مدت هم کرش میکنه الا برا من دو بار پیش اومد ،کلا ماشین مجازی رو پاک میکنن.ما که ماشین مجازی رو خام نگه میداریم چون فقط و فقط یه نسخه ازمایشی هستش حتی الفا هم نیست
90 % مشكلات ويندوزش رو در تست هاي آزمايشيش درمياره
عرضه ميكنه تا مردم كار كنند و مشكلاتشو گزارش بدهند و درست كنه
در مورد جاسوسيش هم بگم كه مايكسروسافت اگر با سياست اون بنده خدا :D نخونه كه كارش زاره
گفتم كه
اينجا كسي باور نداره
بيخيل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر