فیل اسپنسر در مراسم Windows 10 حضور خواهد داشت!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Phil Spencer Presenting at Windows 10 Event - IGN

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Microsoft: "It's Time for Us to Talk About Gaming on Windows"

"We took gaming very seriously on Windows a while ago," he said at the time. "I'll say we, during the [release of the Xbox], we were kind of distributed in what we were thinking about as we were launching Xbox. I'm really committed to us getting back to supporting both Xbox as much as we ever have, and also PC. Because I know my friends and the customers out there that are great gamers on Xbox are also, a lot of them, are great gamers on PC. And I want to make sure that we're able to offer them the best experience across all the platforms."

ببینیم فیل کبیر می تونه PC باز ها رو هم شیفته خودش کنه یا نه :d به تک تک حرف هایی هم که میزنه ایمان دارم

فکر کنم Age of Empire جدید هم تو این مراسم معرفی کنه. خبرش بود که دارن می سازن فکر کنم.

Lord XONE

کاربر سایت
Nov 13, 2014
80
Microsoft: "It's Time for Us to Talk About Gaming on Windows"

ببینیم فیل کبیر می تونه PC باز ها رو هم شیفته خودش کنه یا نه :d به تک تک حرف هایی هم که میزنه ایمان دارم

فکر کنم Age of Empire جدید هم تو این مراسم معرفی کنه. خبرش بود که دارن می سازن فکر کنم.

امیدوارم این حرفا معنیش این نباشه که فردا بیان نسخه PC گرز و هیلو بعدی رو برای ویندوز و PC تعید کنن ;)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Ori که تایید شده :)

یعنی قشنگ یه قهرمان ساختی برا خودت از اسپنسر ! :D

چه ربطی به قهرمان داره آخه؟ :d
قهرمان من همیشه گودزیلا بود که اون زمان تو VHS میدیدم :d

وقتی یکی خیلی خیلی خوب کار کنه عایا تو بهش ایمان نمیاوری؟ باشد که ایمان آور شوی :d

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یعنی واقعا فکر می کنید قراره بازی غیر از Age of . . . نشون بدن؟ :)) دیگه فوقش Halo Wars 2 اونم Crossplatform :>
از steam روی xbox one هم استقبال میشه ;;)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یعنی واقعا فکر می کنید قراره بازی غیر از Age of . . . نشون بدن؟ :)) دیگه فوقش Halo Wars 2 اونم Crossplatform :>
از steam روی xbox one هم استقبال میشه ;;)
برای چی دقیقا؟ ماکروسافت مغز خر نخورده بیاد سودی که از استور به دست میاره رو بده به والو!:D
بعد اصلا لزومی نداره خدایی:D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
برای چی دقیقا؟ ماکروسافت مغز خر نخورده بیاد سودی که از استور به دست میاره رو بده به والو!:D
بعد اصلا لزومی نداره خدایی:D
لزوم نداره حتما خود استیم بیاره، یه چیزی مثل Mail ویندوز، استور و GOG و steam تو یک اپ >:)

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
واقعا خوشحال کننده ترین خبری که می تونن بدن تو این مراسم پورت GeoW 2 برای ویندوز هست!
با اینکه احتمالش تقریبا صفره ولی خوب فکر کردن بهشم مایه ی نشاطه! :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
گفته میخواد در مورد توجهشون به PC گیمینگ صحبت کنه نه پورت چندتا بازی، مثل اینکه appـه Xbox برای ویندوز 10 (نسخه preview) لیک شده که به یسری از امکانات دسترسی داره:

Leaked Windows 10 build reveals new Xbox app and Cortana integration | The Verge

windows1099013_1020.0.jpg

windows1099012_1020.0.jpg

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
مثکه یه اپلیکیشن مشابه سایت raptr هست که ریز آمار بازیهای پروفایل رو داخلش داره و مثل یه شبکه اجتماعی با سایر اعضا میشه توش تعامل کرد.خیلی بهتر از این اپلیکش xbox کنونی هست حداقل

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر