فیلم برداری فیلم Warcaft رسما به اتمام رسید

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
هرگز فکر نمی کردم بالاخره این روز رو ببینم اما Duncan Jones کارگردان Warcaft رسما اعلام کرد که امروز اخرین روز فیلم بردای بود.حلا،فقط باید تا سال 2016 منتظر ماند تا فیلم رو روی پرد های سینما بیاد.
WarcraftMovie-DuncanJonesOnSet-560x446.jpg

Duncan Jones، پشت صحنه فیلم Warcraft

توییتی که Jones روی صفحه تویتتر خود کرده:
Final day on Warcraft now officially... wrapped!! Off to bed for 3 hours before a meeting in the AM. Goodnight/good morning twitter!

بالاخره روز پایانی فیلم برداری!3 ساعت خواب قبل از ملاقات صبح.شب بخیر/صبح بخیر تویتر!

از اون موقع،عوامل فیلم از هم جدا شده اند و جونز به دفتر سینمایی تو ونکور برگشته است.
همون طور که می دونید،این فیلم اقتباس شده از فرنچایز بزرگ شرکت Blizzard بازی Warcarft است که سال ها در مرحله تولید قرار داشته و هنوز یکسری کار برای اتمام پروژه باقی مانده تا March 2016 که بروی پرده سینماها بیاد.

موفق باشیم
منبع

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
به نظرم اگه شبیه سه گانه ی ارباب حلقه ها میساختن خوب میشد! کارگردان هم پیتر جکسون...
امیدوارم زیبا بشه چون من با بازیش کلی خاطره دارم
فقط کسی میدونه نقش آرتاس و کی بازی میکنه؟! یه لیچ کینگ :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خيلي خوشبينانه نگاه كردم به قضيه و اصلا هم دلم نميخواد غير ازين بشه :d
Warcraft فوق العاده عظيم و دوست داشتنيه و يه چيز بي نظير ميسه ازش درآورد
هميشه آرزوم بوده يه فيلم سينمائي به صورت CG ازش ببينيم كه به گور خواهم برداين آرزو رو :d
بله چیز بی نظیری میشه از توش درآورد ولی به شرطی که واقعا کارگردانش خبره باشه و هزینه عظیمی هم پشت پروژه خوابیده باشه. ولی این فیلم داره در سکوت کامل پیش میره و یه دفعه ساختش تموم میشه و اصن معلوم نیست جریان چیه.
منم موافقم که WOW خوراکش CG هست و بس:d
کاش میدادنش دست جیمز کامرون یا پیتر جکسون:d یعنی هیولا اون موقع میشد:d
سایلن هیل هم همچین تعریفی نداشت :-s
مطمئنم این فیلم هم چنگی به دل نمیزنه :d
شماره اولش خوب بود هرچند بازم کاستی هایی داشت:d
اشتباهت اینجاست که وارکرفت اول کتاب بوده و این فیلم هم در واقع داره از رو کتاب ساخته می شه و نه بازی :d
فیلم موفق از رو کتاب هم می شه lord of the rings رو مثال زد . game of thrones هم (که البته سریاله) خیلی موفق بوده و اونم داره از رو کتاب ساخته می شه ...
بحث ساخت فیلم از روی کتاب فرق میکنه. توی کتاب تمام جزئیات مو به مو گفته میشه و توی فیلم دستشون بازتره (به عنوان مثال همین LoTR کتاباش بینهایت با جزئیات هستن و اینقدر از سر و تهش زدن تا تونستن از روش فیلم بسازن ولی در عین حال هسته اصلی رو نگه داشتن و مسائل اصلی رو بازگو کردن).

ولی ساخت یه فیلم از روی بازی اصلا جالب نیست. خود بازی کامل جزئیات رو نمیگه و دست بازیکنه که چه چیزایی رو کشف کنه یا نکنه ولی فیلمی که قراره از روی همین بازی ساخته بشه چی؟ درسته که دنیای WOW بینهایت بزرگه و در این یه مورد به نظرم بهتره یه سریال CG از روش بسازن که دنیا رو
Mind F**k کنه:d اینجوری دستشون برای روایت داستان هم بازتره.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بله چیز بی نظیری میشه از توش درآورد ولی به شرطی که واقعا کارگردانش خبره باشه و هزینه عظیمی هم پشت پروژه خوابیده باشه. ولی این فیلم داره در سکوت کامل پیش میره و یه دفعه ساختش تموم میشه و اصن معلوم نیست جریان چیه.
منم موافقم که WOW خوراکش CG هست و بس:d
کاش میدادنش دست جیمز کامرون یا پیتر جکسون:d یعنی هیولا اون موقع میشد:d

شماره اولش خوب بود هرچند بازم کاستی هایی داشت:d

بحث ساخت فیلم از روی کتاب فرق میکنه. توی کتاب تمام جزئیات مو به مو گفته میشه و توی فیلم دستشون بازتره (به عنوان مثال همین LoTR کتاباش بینهایت با جزئیات هستن و اینقدر از سر و تهش زدن تا تونستن از روش فیلم بسازن ولی در عین حال هسته اصلی رو نگه داشتن و مسائل اصلی رو بازگو کردن).

ولی ساخت یه فیلم از روی بازی اصلا جالب نیست. خود بازی کامل جزئیات رو نمیگه و دست بازیکنه که چه چیزایی رو کشف کنه یا نکنه ولی فیلمی که قراره از روی همین بازی ساخته بشه چی؟ درسته که دنیای WOW بینهایت بزرگه و در این یه مورد به نظرم بهتره یه سریال CG از روش بسازن که دنیا رو
Mind F**k کنه:d اینجوری دستشون برای روایت داستان هم بازتره.
خوب دیگه منم دارم می گم ساخت این فیلم در واقع داره از روی کتاب انجام می شه نه از رو بازی :d

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
گیمش چی شد که فیلمش بخواد بشه ؟
به قول بچه های اینجا فقط یه سری معتاد گذاشته رو دست مردم.:d
شما بهتره نظرت رو برای خودت نگه داری.
موفق ترین MMORPG تاریخ، یکی از پر طرفدار ترین بازی های تاریخ، یکی از پر در آمد ترین بازی های تاریخ هیچی نشده از نظر شما :)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
برادر من وارکرفت اول کتاب بوده و نویسنده ی اصلیش هم در واقع تالکین بوده اما قبل اینکه بتونه کتابو شروع کنه می میره و کتاب میوفته دست ناک ( شاگردش ) ...
...
از خودت داستان میسازی؟ نویسندش تالکین بوده؟؟
برای این ادعات مدرکی هم داری؟

- - -ویرایش - - -

ظاهرا یه سری اتفاقاتی در پشت پرده وارکرفت افتاده که فقط بچه های بازی سنتر ازش خبر دارن :|

- - -ویرایش - - -

برادر من وارکرفت اول کتاب بوده و نویسنده ی اصلیش هم در واقع تالکین بوده اما قبل اینکه بتونه کتابو شروع کنه می میره و کتاب میوفته دست ناک ( شاگردش ) ...
یک جمله یک خطی نوشتی ۵ تا ادعای غلط و بی اساس توش کردی. آفرین=))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یه برخوردی نباید با این Ironhide داشته باشید؟ هر تاپیکی که مرتبط با PC باشه ایشون میاد یه نفره گند میزنه به تاپیک!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظرم اگه شبیه سه گانه ی ارباب حلقه ها میساختن خوب میشد! کارگردان هم پیتر جکسون...
امیدوارم زیبا بشه چون من با بازیش کلی خاطره دارم
فقط کسی میدونه نقش آرتاس و کی بازی میکنه؟! یه لیچ کینگ :|

آرتاس اصلا هنوز دنیا نیومده تو زمان اتفاق افتادن فیلم!:d
----------------------------
کاش به جاش یه سریال شروع می کردن به ساخت!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
احتمالا خوب می شه ولی زیاد هم جالب در نمی یاد.....
تنها راه موفقیت این بود که بسپرنش دست کارگردان خبره این سبک یعنی پیتر جکسون تا با این داستان عمیق یه سه گانه مخوف و حماسی می ساخت که متاسفانه بلیزرد این کارو نکرد!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوست عزیز تا منبع نیارید نمی تونم قبول کنم چون هیچ جا ندیدم همچین چیزی رو بگن:)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اگه منبع برای حرفتون نداشته باشید هم مدعی رو و هم اون کسایی که ازش حمایت کردند می فرستم مرخصی. منبعتون هم درست حسابی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر