فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
Thats a Funny
لينك اين كاستومي كه ميگي خودت ساختي رو بده ببينيم
هموني كه ميگي كلي باگ داره!

آره بده میرزه ببینیم دوستای ایرانیمون چه کار کردن!
حتی اگر منجر به بیریک هم می شه بده!:x
اگه قرار بود بزارم (البته تا موقع كامل شدن پروژه) كه همون اول نميگفتم :
سوني دو روز ديگه يه فريم ور جديد ميده بيرون گند ميزنه به كاسه كوزهي ما
ولي چشم تا چند روز ديگه همين نسخه بتا و ميديم بيرون كه امتحان كنيد (اين چند روز به خاطر باگ 6.31 هست كه لو نره چي كار كرديم)

نسخه بتا خيلي اختصاصيه يعني يه كد هنگام نصب فريم ور به شما داده ميشه شما اون كد رو به ايميل من ميفرستيد تا من كد فعال سازي رو به شما بدم (اگه تا آخرش صبر كنيد يه ايميل ربات درست ميكنيم كه اتوماتيك كد فعال سازي رو بفرسته اين ربات هم بخاطر اينه كه دسترسي كشور هاي خارجي و چند نفر از دوستان كه گفتن ما نميتونيم حتي يه برنامه هم واسه PSP بسازيم قطع بشه)

در ضمن اين فريم ور هيچ روش آنبريكي نداره (فعلا") فقط با مموزي اصلي قابل اجرا هست در غير اين صورت بريك ميشه (مشكل جديده كه با هك ما اين جور شده) داشتن 100% فريم ور 5.00m33-6 نه قبلش نه بعدش وگر نه بريك ميشه بقيش باشه بعد اين كه نسخه بتا رو قرار دادم
در صورت بريك سايت بازيسنتر و گروه هيچ گونه مسئوليتي رو نميپذيرد.

فريم ور هم كه همون OFW 6.31 هست كه ما پچ مخصوصش رو درست كرديم .

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
خبر خوشحال كننده اي هست. اگر همه ي كارهاشو از اول تا آخر خودتون ميكرديد خيلي بهتر هم بود.هر چي فكر ميكنم نكته خاصي تو اين عكسي كه گذاشتيد نميبينم . لطفا يك فيلم بزاريد كه نشون بده داريد روي اين FW 6.31 يك بازيه كپي رو اجرا ميكنيد و همينطور به psn هم متصل بشيد تا معلوم بشه كه اين حركت فقط تغيير يك سري كد string نيست.
منظور بدي ندارم يوقت ناراحت نشيد.
ويرايش:
داشتن 100% فريم ور 5.00m33-6 نه قبلش نه بعدش
...
فريم ور هم كه همون OFW 6.31 هست كه ما پچ مخصوصش رو درست كرديم .

شما گفتين روي go هم جواب ميده ولي:
اونهاي كه pspgo دارن چجوري بايد 5.00m33-6 داشته باشن؟

آخرین ویرایش:

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
خبر خوشحال كننده اي هست. اگر همه ي كارهاشو از اول تا آخر خودتون ميكرديد خيلي بهتر هم بود.هر چي فكر ميكنم نكته خاصي تو اين عكسي كه گذاشتيد نميبينم . لطفا يك فيلم بزاريد كه نشون بده داريد روي اين FW 6.31 يك بازيه كپي رو اجرا ميكنيد و همينطور به psn هم متصل بشيد تا معلوم بشه كه اين حركت فقط تغيير يك سري كد string نيست.
منظور بدي ندارم يوقت ناراحت نشيد.
ويرايش:

شما گفتين روي go هم جواب ميده ولي:
اونهاي كه pspgo دارن چجوري بايد 5.00m33-6 داشته باشن؟
اونم به چشم

ورژن فاكي 5.00 رو ما بهشون ميديم نصب ميكنن بعد فريم ور 6.31 (دانگريد نميخواد چون همون 5.03 شما هست فقط براي گول زدن سيستم ما يه پچ براي نصب كردن ميديم)

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
بچه ها دمتون گرم

اگه اینطوری که شما میگین خیلی عالیه

گفتین بتا تا چند روز دیگه امادس

اما نگفتین نسخیه اصلی چند وقت دیگه اماده میشه؟/:)/:)

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
بچه ها دمتون گرم

اگه اینطوری که شما میگین خیلی عالیه

گفتین بتا تا چند روز دیگه امادس

اما نگفتین نسخیه اصلی چند وقت دیگه اماده میشه؟/:)/:)
براي PSPGO هم يه روش مخصوصه كه من هنوز ياد نگرفتم (آخه من خودم سرپرست گروه و مدير مالي گروه هستم اصل كار رو اون 3 نفر انجام ميدن و اونا همه زير بم رو بلدن)

نسخه اصلي حالا حالا مونده تا تكميل بشه (همين گروه گن رو نگاه كنيد الان چند وقته ما 5.50 رو داريم هر ماه يك پچ واسه فريم ور ميدن بيرون )

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
براي PSPGO هم يه روش مخصوصه كه من هنوز ياد نگرفتم (آخه من خودم سرپرست گروه و مدير مالي گروه هستم اصل كار رو اون 3 نفر انجام ميدن و اونا همه زير بم رو بلدن)

نسخه اصلي حالا حالا مونده تا تكميل بشه (همين گروه گن رو نگاه كنيد الان چند وقته ما 5.50 رو داريم هر ماه يك پچ واسه فريم ور ميدن بيرون )

راستي فيلمي كه ميزاريد از pspgo باشه بهتره.... ميخوام بالاخره ببينم كه با pspgo هم بازي كپي اجرا ميشه......

kiki-riki

کاربر سایت
Sep 21, 2010
14
در يك كار انفجاري گروه ما (AABC) با در دست داشتن cfw 5.00 m33 و ofw 6.31 (و چند تا برنامه ديگه مثل HBL و ....)تونستيم فريم ور 6.31 رو هك كنم حتي روي 3000 و pspgo هم فعلا جواب داده بازي هم ميشه كرد.

ولي چند تا مشكل اصلي داريم (باگ) و بايد اين باگ هاي بزرگ برطرف بشه وگر نه سوني دو روز ديگه يه فريم ور جديد ميده بيرون گند ميزنه به كاسه كوزهي ما

روي چند تا بازي( 10 تايي ميشه) هم فعلا حساسه و بريك ميشه دستگاه فعلا هم به خاطر باگ ها نميشه بيرون بديم

منتظر خبر هاي جديد تر باشيد.

آقا سلام
2 تا سوال دارم
من چند ماه پیش رفتم یه 3000 خریدم یه غلطی کردم وقتی آوردمش خونه آپدیتش کردم :(( تاحالا ام باهاش بازی نکردم
می خواستم بدونم واقعا" امیدی هست؟
آخه یه نفر گفته بود همه اینا الکیه!!!
یه سوال دیگه : وقتی پی اس پی بریک بشه چی میشه دقیقا"؟

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
آقا سلام
2 تا سوال دارم
من چند ماه پیش رفتم یه 3000 خریدم یه غلطی کردم وقتی آوردمش خونه آپدیتش کردم :(( تاحالا ام باهاش بازی نکردم
می خواستم بدونم واقعا" امیدی هست؟
آخه یه نفر گفته بود همه اینا الکیه!!!
یه سوال دیگه : وقتی پی اس پی بریک بشه چی میشه دقیقا"؟

نمیدونم امیدی هست یا نه منم همین مشکلو دارم فقط باید صبر کنیم!
کلمه بریک یعنی آجر و پی اس پی که بریک بشه یعنی به یه آجر تبدیل میشه :))
البته مدل های قدیمی و ورژن های قدیمی درست میشن اما جدید تر ها مثل 3004 فعلا همون آجر هستن :d
وقتی روشن کنی فقط یه صفحه سیاه میاد و هیچی نشون داده نمیشه این یعنی بریک شدن

kiki-riki

کاربر سایت
Sep 21, 2010
14
نمیدونم امیدی هست یا نه منم همین مشکلو دارم فقط باید صبر کنیم!
کلمه بریک یعنی آجر و پی اس پی که بریک بشه یعنی به یه آجر تبدیل میشه :))
البته مدل های قدیمی و ورژن های قدیمی درست میشن اما جدید تر ها مثل 3004 فعلا همون آجر هستن :d
وقتی روشن کنی فقط یه صفحه سیاه میاد و هیچی نشون داده نمیشه این یعنی بریک شدن

ممنون از توضیحت
حالا این آجر که میگی چی هس؟;):d
الان اگه پی اس پی(3000) من بریک بشه می سوزه؟؟:d
یه سوال دیگه: الان این هکی که داره میاد فقط بازی های ISO رو اجرا می کنه؟
آخه من کلا" 2 بازی دارم که CSO ان. :d

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
ممنون از توضیحت
حالا این آجر که میگی چی هس؟;):d
الان اگه پی اس پی(3000) من بریک بشه می سوزه؟؟:d
یه سوال دیگه: الان این هکی که داره میاد فقط بازی های ISO رو اجرا می کنه؟
آخه من کلا" 2 بازی دارم که CSO ان. :d

همون آجری که باهاش دیوار میچینن :d
بریک بشه نمیسوزه اما هیچی دیگه نشون نمیده و فقط سیاه میشه ( البته فعلا با همون سوختن فرقی نداره تا موقعی که هک بشه )
این هکی که داره میاد اگه بیاد ( که من زیاد امیدی ندارم ) اگه iso رو اجرا کنه cso رو هم اجرا میکنه چون cso کم حجم شده ی همون iso هست ;)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
بریک شدن psp یعنی پاک شدن کل فریمور از روی مادربورد دستگاه که باعث میشه دیگه هیچی تو صفحه نمایش نده !
در psp مدل های فت و اسلیم سری قدیم ار طریق باتری دستگاه میشه فریمور دوباره به مادربورد psp منتقل کرد اما سونی با عوض کردن مادربوردهای psp در سری های جدید اسلیم و 3000 و...
این قابلیت رو برداشت!:(
معنی بریک هم فکر نکنم آجر باشه:d
میشه شکستن یا از هم پاشیدن!:d

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
بریک شدن psp یعنی پاک شدن کل فریمور از روی مادربورد دستگاه که باعث میشه دیگه هیچی تو صفحه نمایش نده !
در psp مدل های فت و اسلیم سری قدیم ار طریق باتری دستگاه میشه فریمور دوباره به مادربورد psp منتقل کرد اما سونی با عوض کردن مادربوردهای psp در سری های جدید اسلیم و 3000 و...
این قابلیت رو برداشت!:(
معنی بریک هم فکر نکنم آجر باشه:d
میشه شکستن یا از هم پاشیدن!:d

آخه ما 2 تا بریک داریم :d
break = شکستن
brick = آجر

:)):)) هر دوتاش درسته :d فقط وقتی بشه اینطوری میشه :(:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر