فروش 360 و خرید PS3؟ ( لطفا فن بوی بودنتون رو دم در بذارین و بعد داخل شوید!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان کنترل کنید خودتونو!
ایشون تصمیمشو گرفت و 360 رو نگه داشت!دیگه ادامه تاپیک بی معنیه!
بازی های انحصاریم حتما Halo میخواد با اون آهنگسازی و صدا گذاری مسخرش با killzone برابری کنه؟؟؟ یا viva با LBP???
ببخشید ولی اینا هر کدوم جایگاه خودشونو دارن.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
بازی های انحصاریم حتما Halo میخواد با اون آهنگسازی و صدا گذاری مسخرش با killzone برابری کنه؟؟؟

واقعا متاسفم. آخه تو چطور آهنگسازی halo رو با killzone مقايسه ميكني. تو ميگي آهنگسازی halo مسخرس ؟!!!! ديگه فن هاي ps3 هم ميدونن halo از نظر آهنگسازی چيزي كم نداره.
تو يا halo بازي نكردي يا زمان بازي كردن صداي تلويزيون رو قطع كردي .

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
هر کنسول برای خودش یک سری برتری داره دیگه

واقعا متاسفم. آخه تو چطور آهنگسازی halo رو با killzone مقايسه ميكني. تو ميگي آهنگسازی halo مسخرس ؟!!!! ديگه فن هاي ps3 هم ميدونن halo از نظر آهنگسازی چيزي كم نداره.
تو يا halo بازي نكردي يا زمان بازي كردن صداي تلويزيون رو قطع كردي .

باور کنید من جفتشو بازی کردم . نمیشه این 2 رو با هم اصلا مقایسه کرد

Last edited by a moderator:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
وسط بازیی به قول دوستان خفن!!! اهنگ اوپرا!!! :D! اونم وسط درگیری!!!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
وسط بازیی به قول دوستان خفن!!! اهنگ اوپرا!!! :D! اونم وسط درگیری!!!
عزیز من هر بازی یه سبکی داره!Halo رو اصلا با کیلزون مقایسه نکن!کیلزون تا اخر نسل هم نمیتونه به 25% محبوبیت halo برسه!(البته من خودم کیلزون رو دوست دارم)
چون به سلیقه شما یا بهتره بگم "ایرانی جماعت گرافیک پرست" نمیسازه چرند نگی.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
میتونم بپرسم علت ادامه حیات این تاپیک چیه ؟
آیدین تاپیک زد ، تو عنوان هم نوشته FAN و پنکه ممنوع . تصمیم عاقلانه هم گرفت که 360 رو نگه داره . دیگه این بحثا واسه چیه ؟
یه طرف چون PS3 نداره و دستش نمیرسه Killzone 2 بازی کنه میگه بو میده ، یه طرف دیگه هم 360 نداره و دستش نمیرسه HALO بازی کنه میگه بو میده .
من نمیدونم شماها چطور این مقایسه ها رو انجام میدید ، بابا به پیر به پیغمبر نه سبکشون یکیه ، نه رنگ آمیزیشون یکیه ، هیچیشون به هم نیمخوره به ولله .

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
شما که احیانا با کبود جا مواجه نیستی 360 رو نگه دار کنارشم یه ps3 بگیر ....
اینجوری می تونی بازیهای مالتی رو 360 بری بعدشم اختصاصیهای هر دو تا کنسول دم دستت می مونه.....
من می خوام همین کار رو بکنم....البته یه توصیه اینکه فوتبال و بازیهای رالی رو که 5-6 ساعت یه تیکه بازی می کنی رو هم بهتره رو ps3 بری...من خودم یه الیت رو فنای pes کردم

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
شما که احیانا با کبود جا مواجه نیستی 360 رو نگه دار کنارشم یه ps3 بگیر ....
اینجوری می تونی بازیهای مالتی رو 360 بری بعدشم اختصاصیهای هر دو تا کنسول دم دستت می مونه.....
من می خوام همین کار رو بکنم....البته یه توصیه اینکه فوتبال و بازیهای رالی رو که 5-6 ساعت یه تیکه بازی می کنی رو هم بهتره رو ps3 بری...من خودم یه الیت رو فنای pes کردم
آقا تعطيل شده تاپيک طرف تصميمشو گرفت
والسلام:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آقا تعطيل شده تاپيک طرف تصميمشو گرفت
والسلام:biggrin1:
همهء بچه ها میدونن که طرف تصمیمشو گرفته ولی دوستان عشق کل کل دارن.طرف بهترین موسیقی تاریخ بازیها رو مسخره میکنه.یکی دیگه کیلزونو مسخره میکنه نتیجش میشه بچه بازی.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
تاپیکی برای بروز فنبوییسم.
بعضی پست ها واقعا خوندن داره.
کیلزون تا اخر نسل هم نمیتونه به 25% محبوبیت halo برسه!
شما احتمالا نسبتی با مایکل پچر نداری؟!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
میتونم بپرسم علت ادامه حیات این تاپیک چیه ؟
آیدین تاپیک زد ، تو عنوان هم نوشته FAN و پنکه ممنوع . تصمیم عاقلانه هم گرفت که 360 رو نگه داره . دیگه این بحثا واسه چیه ؟
یه طرف چون PS3 نداره و دستش نمیرسه Killzone 2 بازی کنه میگه بو میده ، یه طرف دیگه هم 360 نداره و دستش نمیرسه HALO بازی کنه میگه بو میده .
من نمیدونم شماها چطور این مقایسه ها رو انجام میدید ، بابا به پیر به پیغمبر نه سبکشون یکیه ، نه رنگ آمیزیشون یکیه ، هیچیشون به هم نیمخوره به ولله .
منظورت با منه؟؟؟ اگه اره باید بگم از کجا میدونی من هیلو بازی نکردم؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
شما احتمالا نسبتی با مایکل پچر نداری؟!
بی خیال اقا من هر چی بگم اون طرف فکر میکنه دارم در مورد بازی کنسلوشون بد میگم.
دارم دوباره تاکید میکنم که من منظور بدی(یعنی طرفداری از یک بازی)رو نداشتم و فقط اون چیزی رو که توی امار و ارقام میبینم بیان میکنم.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
مدیران محترم لطفا تاپیکو قفل کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر