فروش 360 و خرید PS3؟ ( لطفا فن بوی بودنتون رو دم در بذارین و بعد داخل شوید!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
من فقط یه نظره کلی دارم اونم اصلا فن بوی بازی نیست اینکه کلا شرکت سونی سر مشتری هاش داره کلاه می گذاره. از سیاست هاش بدم میاد. (چه در مورد PSP چه در مورد PS3). اخه این یعنی چی که از یه کنسول ده نوع بسازی با امکانات مختلف و .... وگرنه در کل خود PS3 مشکلی نداره! کنسول خوبیه. حالا دیگه با خودت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
من فقط یه نظره کلی دارم اونم اصلا فن بوی بازی نیست اینکه کلا شرکت سونی سر مشتری هاش داره کلاه می گذاره. از سیاست هاش بدم میاد. (چه در مورد PSP چه در مورد PS3). اخه این یعنی چی که از یه کنسول ده نوع بسازی با امکانات مختلف و .... وگرنه در کل خود PS3 مشکلی نداره! کنسول خوبیه. حالا دیگه با خودت

خیلی ببخشید SONY داره کجا سره مردم کلاه میزاره چه کار کرده این سیساست اگه مشکل داره که یه شرکت بیاد چند کنسول متنوع بیرون بده دزدی حساب میشه چه ربطی داره شرکت ماشین سازی تویوتا هم چند جور ماشین مختلف با امکانات مختلف میده بیرون و یا شرکتهای دیگه باید بگیم کلاه بردازی میکنه؟ در زمن PSP یکی از پر فروش ترین کنسولها هست و این کنسولها هیچ ربطی به هم ندارن نه از نظر ساختار گرافیکی و غیره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
والا من نمیدونم شما مفهوم کلاه برداری رو کجا یادگرفتی اما وقتی یک شرکت میاد چند نوع مختلف از کنسولش رو با قیمت های مختلف میده بیرون یعنی داره به نیاز های مشتریاش بها میده نه اینکه سر انها کلاه میزاره!! با این تفسیری که شما کردی 90 درصد شرکت ها (از جمله خود مایکروسافت) دزد و کلاهبردار هستند....

لطفا قبل از اینکه الکی از خودتون چیزی بگید یکم فکر کنید!!

در مورد دسته کنسول هم یه چیزی بگم. اینکه کدوم دسته بهتر هست ملاک خوبی واسه خرید یا نخریدن یک کنسول نیستچون در هر صورت بعد یک مدت به ان دسته کاملا عادت میکنی. مثلا چون من اکثرا با کنسول PS3 دارم بازی میکنم به دسته های ان عادت کردم و بازی کردن با دسته 360 برام سخت تره، هر چند که دسته های 360 تو بازی های FPS واقعا بهتر عمل میکنه.

مورد دوم هم این هست که مثلا اگه شما بخوای یک بازی Fighting انجام بدی قضیه کاملا برعکس میشه...

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
به نظر من شما اگر الان با این وضعیت رقابت این دو کنسول هر کدام رو از دست بدید ضرر کردین.مثلا:
360 با natal حتما عالی میشه و ps3 با motion controller انگار هم ps3 دارید و هم wii و هر کدوم رو نداشته باشید به فکر این میفتید که چرا اون یکی رو نگرفتم.پس یا هیچ کاری نکنید و یا برید یه ps3 40gig که از بقیه مدلها ارزونتره بخرید.ولی شک نکن که هرکدوم رو از دست بدی ضرر چون رقابت خیلی شدیده و هر دو شرکت حتما حرفی واسه گفتن دارند.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
به نظر من شما اگر الان با این وضعیت رقابت این دو کنسول هر کدام رو از دست بدید ضرر کردین.مثلا:
360 با natal حتما عالی میشه و ps3 با motion controller انگار هم ps3 دارید و هم wii و هر کدوم رو نداشته باشید به فکر این میفتید که چرا اون یکی رو نگرفتم.پس یا هیچ کاری نکنید و یا برید یه ps3 40gig که از بقیه مدلها ارزونتره بخرید.ولی شک نکن که هرکدوم رو از دست بدی ضرر چون رقابت خیلی شدیده و هر دو شرکت حتما حرفی واسه گفتن دارند.
من یه سوال دارم از شما کاری هم به این سوال دوستمون ندارم چون هرچیزی که میخواستم بگم دوستان گفتن سوال من اینه که شما اگه هر کدوم از این natal و motion cotroller بیاد آیا واقعا تهیش میکنید؟؟
از نظر من این دوتا فقط برای جذب کسانی هستند که گیمر نیستند و تازه دارن وارد عرصه ی گیم میشن!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
ps3 به خر برای بازی های انحصاری توپش دیگه من نام نمیبرم بعد هرچی بازی انحصاری که برای 360 میاد برو رو pc بازی کن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به نظر من که اگه تو ایران باشی و فقط هم قدرت خرید یک کنسول رو داشته باشی بدون شک 360 بهترین گذینه هست.

PS3 خیلی کنسول خوبی هست منتها به این شرط که یا پولت واقعا از پارو بالا بره و بتونی هر بازی که میخوای رو بخری و یا یک 360 هم داشته باشی و قصد داشته باشی بازی های انحصاری PS3 رو بازی کنی.

الان واقعا خیلی از بازی های انحصاری PS3 رو نمیشه از دست داد اما چه میشه کرد که هر کدومشون 70 80 تومن برات خرج ورمیدارن...
این از اون حرفا بودا!
مگه قراره آدم همه بازیها رو 2 روز بعد اومدنشون بخره؟
همین الان کیلزون رو میتونی 35 پیدا کنی! تازه بعد چند مدت هم که تروفی هاشو گرفتی میتونی بفروشیش 30 تومن! یعنی کلا 5 تومن برات تموم میشه که میشه مثه همون 360! فرقشم اینه فرهنگ به خرج دادی ارجینال خریدی!
از این حرفای خنده دار نزنید که نمیدونم پولت باید از پارو بالا بره و ...
هیچ بازی هالو نمیشه
هالو چیه؟ هیلو:)

آخرین ویرایش:

nima masiha

کاربر سایت
Jul 8, 2008
92
هیچ بازی هالو نمیشه و هیچ بازی متالگیر نمیشه .یه بازیخور باید هردو کنسولو تهیه کنه

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
من یه سوال دارم از شما کاری هم به این سوال دوستمون ندارم چون هرچیزی که میخواستم بگم دوستان گفتن سوال من اینه که شما اگه هر کدوم از این natal و motion cotroller بیاد آیا واقعا تهیش میکنید؟؟
از نظر من این دوتا فقط برای جذب کسانی هستند که گیمر نیستند و تازه دارن وارد عرصه ی گیم میشن!
اولا من فقط یه مثال زدم در مورد بازیهای انحصاری اینده و خدمات انلاینی که در اینده قراره بیاد نگفتم فقط میخواستم بگم رقابت شدیده.
من الان ps3 دارم و حتما motion controller رو میگیرم چون قابلیت زیاد داره و مخصوص بازیه و دارم برنامه ریزی میکنم که یه 360 هم بگیرم فقط به خاطر ناتال البته در حال حاضر پول ندارم ولی میگیرم.فکر کنم شما با این وصایل اشنا نیستید.اگر کارهایی که گفته شده انجام میدن انجام بدن ما وارد نسل جدیدی از بازیها میشویم شما اگه با تکنولوژی اشنا باشین متوجه خواهید شد که اگر این دستگاها ساخته بشن چه کارهایی میشه کرد.حتی ناتال اگر واقعا همون چیزی باشه که گفتن یه چیزی بیشتر از بازیهای رایانه ای هست و پس از چند سال وارد زندگی مردم میشه

هر کنسول مزیت خودشو داره هر کدوم رو نداشته باشی ضرر کردی.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اگه گیمهای XBox Live Arcade و PSN برات مهم هستن، XBLA بهتره، چون گیم‌های بیشتر و بهتری داره.

یکی از دلایل برتری 360 برای ایرانیان این کپی خور بودن و پول ندادن ـه .. بعد اومدی میگی که بازی XBLA ؟ :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
ببینید به نظر من داشتن یه PS3 تنها و بدون 360 کاملا اشتباهه البته به جز کسایی که میتونن ماهی 150-200 تومن پول بازی بدن!
شما فقط به بازیهای انحصاری و اینها فکر نکن. ممکنه اولش یه کم جوگیر بشی ولی بعد از یه مدت میبینی خیلی از بازیهای مولتی پلتفرم رو نمیتونی بازی کنی. مثلا MW2 یا AC2 امسال میاد. 2010 هم که Mafia 2 , Bisohock 2 و چندین و چند بازی دیگه میاد کاری هم با بازیهای انحصاری 360 ندارم، شاید اصلا خوشت نیاد از هیچکدوم!
به نظر من اگه خیلی به PS3 و بازیهاش علاقه داری پولاتو جمع کن یه PS3 هم بخر بزار بقل 360 !

در مورد Live و اینها هم توضیحات لازم رو اشکان دادن.
کلا به نظر من PS3 بگیری خیلی از بازیهای مولتی پلتفرم رو از دست میدی.

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من یکبار کاری که شما می خواهید انجام بدید رو انجام دادم ولی برعکس!
اول یه پلی استیشن 3 داشتم . فروختمش یه 360 فالکون خریدم ! چون هربازی که می اومد من حدودا 3 هفته باید پول جمع میکردم تا اونو بگیرم ! تا من می اومدم اون رو بگیرم یه بازی دیگه می اومد و روز از نو روزی از نو !

من که قبلا پلی 3 داشتم نظرم اینه که عوض نکن پشیمون میشی ! مخصوصا اون موقع ها که داع بازی های جدید رو دلت بمونه ! (البته اگه پولدار هستی مشکلی نیست) ولی من که میگم عوض نکن !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
در کل دقیقا کدوم بهتره یا بدتر باید ببینی چپت چقدر پوره اگه داری به نظر من PS3 یکی از ویژگیهای 360 در ایران فقط COPY خوردن اون هست و اینو بدون بازیهای که برای این کنسول میاد بیشترش برای PC هم پورت میشه و زیاد حسرت نمیخوری ولی برایPS3 اینطور نیست بازیهای انحصاری این شرکت 1 به هزار برای PC پورت میشه و اینم بدون 90% بازیها برای هر دوی این کنسول میاد و بازیهای انحصاریشون به نظر من برای PS3 شاختر هست

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگه ایران هستی این کارو نکن.چون مصیبتها داره بازی های پلی 3.
داشتن یک کنسول اشتباهه.سعی کن هر دو تا رو داشته باشی در غیر این صورت 360 رو نگه دار.

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آخه چرا انقدر مزخرف میگید.(منظورم اونایی که میگن ps3 یا 360 بازیهای انحصاریش خیلی بهتره).
آخه شاید یکی از gears of war حالش بهم بخوره یکی هم از metal gear این مربوط به سلیقه میشه این دوستمون راهنمایی خواسته نه سلیقه شخصی آدما.
دوست عزیز به هیچ عنوان 360 رو نفروش تاکید میکنم به هیچ عنوان.
در مورد سه چراغ هم اصلا نگران نباش و در ضمن به هیچ عنوان براش فن نگیر که به نابود شدنش کمک میکنی.راستی بگو 360 رو کی خریدی؟؟؟؟
بعدشم مگه فکر کردی 360 رو چقدر ازت میخرن.مغازه دار خیلی بخواد عالی ازت بخره بیشتر از 40 تومن نمیخره تازه اگه دیوونه باشه.به آشنا هم بیشتر از 70 تومن نمیتونی بفروشی.
چون الان یه 360 آرکید نوش 250 تومنه.پس کسی دیوونه نشده بخواد یه کنسوله دست دوم رو 150 مثلا بخره.
سعی کن پولات رو جمع کنی و به هر قیمتی شده یه ps3 بگیری.
در ضمن بهتره بگی الان چقدر پول نقد داری.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر