فروش کارت Gigabyte 6800GT نو!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
سلام

من دوتا کارت گرافیک AGP Gigabyte 6800GT 256MB دستتم رسیده که می خوام بفروشم. کارت ها هم دارای اسلات AGP می باشند. قیمت خاصی هم براش در نظر گرفته نشده اگه می خواین می تونین برین بیرون قیمت کنین و بعد قیمت را اینجا بازگو کنید تا به توافق برسیم.
کارت ها نو نو هستند و حتی یکبار هم به مادربرد وصل نشده اند.
مشخصات دقیق:
Spec:
* Powered by NVIDIA GeForce 6800GT GPU
* Supports AGP 8X and 16 pipelines
* Microsoft DirectX 9.0C and OpenGL 1.5 support
* Integrated with the industry's best 256MB GDDR3 memory and 256-bit memory interface
* Features DVI-I / D-sub / TV-OUT
* Hot Games: THIEFIII and Joint Operation bundled​

اینم لینک محصول در سایت اصلی:
http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2225

کارت ها دارای 3 سال گارانتی آواژنگ نیز می باشند.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Rating - 0%
0   0   0
نوشته شده توسط Lich King:
راستی در مورد قیمت این کارت می تونین برین به سایت های معتبر خارجی سر بزنید و ببینید که قیمت این کارت چند $ است. این کار فکر کنم واقعا قیمت این کارت رو به شما نشون می ده چون تمامی قطعات در ایران تازه کمی گرانتر از خارج فروخته می شوند!
:shocked: :shocked: :shocked: :praying: :praying: :praying: :praying:
عزيزم هيچكس نميره قيمت يه سايت خارجي رو ملاك قرار بده
همينجور كه خودتون ميگين اين كارت خيلي تعدادش محدوده = يعني اينكه اين كارت از رده خارج شده :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown
در ضمن اين كارت دست شما بوده پلمپش باز شده پس دسته دومه و اينكه قيمتش بايد پايين تر از قيمت پايه اي كه خودت گذاشتي باشه

نكته مهم= اشكان جان خودت برو تمام شرايط كارتت رو به يه مغازه دار معتبر بگو تا بهت بگه خودش ازت چند ميخره؟
البته نه يه نفر 3-4 نفر ببين چن ميخرن؟
اونوقت قيمت اونا رو هم اينجا مطرح كن تا بچه ها هم حساب كار دستشون بياد تا هركي يه قيمت نده!!!!!!:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
عزيزم هيچكس نميره قيمت يه سايت خارجي رو ملاك قرار بده
اتفاقا اگه طرف اینکاره باشه که شما احتمالا نیستی می ره قرار می ده. من نگفتم که برین دقیق ببینین چند می دن منم همون قدر می دم!! یعنی شما می خوای بگی بازار قطعات چه قدیمی و چه جدید ارزونتر از خارج است؟:eek:
من قیمتمو در پست قبلی فکر کنم گفتم که حدود 50-60 تومان هم کمتر از قیمتیه که اول گفته بودم!
من نگفتم که این کارت جدید بازاره دقیقا محدود بدونشم بخاطر اینکه دیگه تولید نمی شه و قیمت بالاشم به خاطر همین موضوعه!
در ضمن اين كارت دست شما بوده پلمپش باز شده پس دسته دومه و اينكه قيمتش بايد پايين تر از قيمت پايه اي كه خودت گذاشتي باشه
این حرفت خیلی خنده دار بود. تو یدونه کارت هم نمی تونی پیدا کنی که پلمپش موقع خرید تا حالا باز نشده باشه. این پلمپ را هم خودم باز نکردم. وقتی گرفتم به همین شکل بود. باور نداری می تونی زحمت بکشی بری یه مغازه بعد بگی چنتا کارت نو رو برات باز کنه بیبنی چنتاش پلمپ شدس!
نكته مهم= اشكان جان خودت برو تمام شرايط كارتت رو به يه مغازه دار معتبر بگو تا بهت بگه خودش ازت چند ميخره؟
البته نه يه نفر 3-4 نفر ببين چن ميخرن؟
اگه من برم چند جا قیمت کنم بعد بیام یکی یکی بنویسم مطمئنن به ضرر شما می شه چون تا حالا قیمت کردم و قیمتی هم که نوشتم اصلا قابل مقایسه با اونها نیست!
مغازه دار ها به علت اینکه این کارت نوه اکثرا نمی خرن و اکثرشون برای اینکه پول کمتر بدن کارت را به عنوان دست دوم می خرن.

در هر صورت من کسی رو مجبور نکردم کارتو ازم بخره!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Rating - 0%
0   0   0
یه مشکل دیگه هم در مورد قسطی پیش میاد و اون اینکه هیچ وقت اجناس قسطی قیمتشون با اجناس نقد یکی نیست!
به این می گن فکر اقتصادی
این جمله خوب بگو به شهرستانی نمی خوای بفروشی هم من نفهمیدم چه ربطی داشت و از کجا به این نتیجه شما رسیدید؟!
بابا بازم که سخت گرفتی اشکان جان
منظورم این بود که بالاخره از بعد از چند روز بالاخره جواب دادی

برای عکس ها هم ممنون ...همونی که فک می کردم باشه
ببین اشکان با گرفتن 50 ت در 4 ماه و مابقی نقد نظرت چی هست؟
ر ضمن اين كارت دست شما بوده پلمپش باز شده پس دسته دومه و اينكه قيمتش بايد پايين تر از قيمت پايه اي كه خودت گذاشتي باشه
البته ملاک در نشان دادن دست دوم بودن کارت همون پیچ خوردن هست....همچنین در صورت رفتن اسلات کارت در مادر برد قسمت پایه طلایی مخدوش می شه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Rating - 0%
0   0   0
به این می گن فکر اقتصادی

فکر اقتصادی !؟

این یه قانونه (حداقل توی بازار ایران) که جنش نقدی یه قیمت داره و جنس عرفی (یا همون چکی یا قسطی یا هرچیز دیگه ای که اسمش هست) یه قیمت دیگه
و طبیعتا چون فروشنده برای گرفتن کل پولش باید انتظار بیشتری بکشه کاملا طبیعیه که قیمت بالاتری جنسشو بفروشه

ر ضمن اين كارت دست شما بوده پلمپش باز شده پس دسته دومه و اينكه قيمتش بايد پايين تر از قيمت پايه اي كه خودت گذاشتي باشه

کارت گرافیک مگه پلمب داره !؟
شما همین الان برو توی یه مغازه یه کارت گرافیک بگیر دره جعبه رو باز کن و توشو نگاه کن ... هیچ پلمبی هم در کار نیست
حتی اون نایلونی هم که خود کارت توشه اکثرا درش بازه یا نهایتا یه تیکه چسب درش خورده

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
Rating - 0%
0   0   0
بخاطر اینکه دیگه تولید نمی شه و قیمت بالاشم به خاطر همین موضوعه!
اینجوری هام نیست اشکان جون.الان من cpu 478socket دارم و این cpu هم دیگه تولید نمیشه و حتی ممکنه گیر هم نیاد! جالبه بدونید دقیقا همین cpu من توی آمریکا الان با قیمتی بین 105$ تا 120$ فروخته میشه, ولی کیه که توی ایران با این قیمت بخره ؟!

البته ملاک در نشان دادن دست دوم بودن کارت همون پیچ خوردن هست
من کارتم رو از وقتی خریدم تا حالا یکبار هم پیچش رو نبستم(به دلایلی), پس کارتم نوعه ؟ :)

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Rating - 0%
0   0   0
جنش
داداش ببین من شارت گرافیک شیش هزار و هششده! اما جی اش!!!
ولی پی شی آی اکشپرش ، و برد لیدتک
ماله من چند میارزه
فیییییین

وقتی در حالت غیر عادی به سر می برید مطلبی ارسال نکنید. Ali_Mojarad

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
Rating - 0%
0   0   0
دوسته عزیز هر وسیله برقی رو که بزنی به برق میشه دسته دوم .

در مورده پلمپ بزار بگم که حتی تو موبایل که میبینی یه پلمپه صفت سخت داره مطمئن نباش چون خود شرکت ایراتل برای نمایندگی هاش بر چسپ میفرسته واون ها میتونن پلمپ رو باز کنن دوباره بزنن. و اگر ملاک کمیاب بودنه یه چیز به معنای از رده خارج شدنش نیست. ایا طلا از رده خارج هست. یا لامبورگینی کنتاش

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
ینجوری هام نیست اشکان جون.الان من cpu 478socket دارم و این cpu هم دیگه تولید نمیشه و حتی ممکنه گیر هم نیاد! جالبه بدونید دقیقا همین cpu من توی آمریکا الان با قیمتی بین 105$ تا 120$ فروخته میشه, ولی کیه که توی ایران با این قیمت بخره ؟!
بار 1 میلیونیوم!!! باور ندارید برید قیمت کنید چرا انقدر بحث می کنید؟ این کارت با CPU 478 خیلی فرق داره که تو هر مغازه که بری پیدا می کنی!

همش منتظر قیمت من بودید، من قیمتمو دادم حالا اگه شما قیمتی مد نظر دارید بگید؟!

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
Rating - 0%
0   0   0
نوشته شده توسط Lich King:
بار 1 میلیونیوم!!! باور ندارید برید قیمت کنید چرا انقدر بحث می کنید؟ این کارت با CPU 478 خیلی فرق داره که تو هر مغازه که بری پیدا می کنی!

همش منتظر قیمت من بودید، من قیمتمو دادم حالا اگه شما قیمتی مد نظر دارید بگید؟!
دقیقاً

اولا برای خرید مدل های خارجی پول Tax و Shipment رو باید بهش به همراه گارانتی و یا وارانتی داخلی، تا قیمت دقیق بده دستت. برا همین خیلی ارزون تر به نظر میرسه. (من خودم همین طوری خرید کردم، یه X800 XT حدود سه سال قبل)

ثانیاً اصلا مدل های GT برای سری 6000 دیگه توی بازار نیست
یعنی نمایندگی ها که اصلاً ندارن
اگر هم باشه PCI-E هستش

مثلا من خودم 6600GT برای یکی از بچه ها می خواستم
هر جا رفتم نبود
نه PCI-E و نه AGP
نهایتاً هم یکی از فروشنده ها آب پاکی ریخت رو دستم که: بیخودی نگرد، پیدا نمی کنی ...
من خودم همین امروز نمایندگی بودم برای Giga و Leadtek
مثلا الان از سری 6000
6600DP هستش، 6800 عادی (برای AGP)
برای PCI-E هم 6600 Dual core هستش و 6600 عادی و 6800 عادی اونم خیلی کم
الان بازار رفته تو خط 7000
مثلا 7600GS بود 160.000 تومان...
6800GT هم نیستش اگرم پیدا شه 280 به بالا

حیف که کارت خودم خوبه
وگرنه در خرید این کارت شک نمی کردم

چون سه سال گارانتی آواژنگ رو نمی شه بی خیال شد
(من خودم یه R9600 داشتم رو اون یکی سیستمم، بعد از 2 سال و 8 ماه مشکل زد، بردمش گارانتی، 10 روز بعد پولشو به قیمت روز بهم پس دادن)

بالاخره بگم که در خرید این کارت شک نکنین اگه می خواین، چون شکاره و همین جوری هم (قیمت پایه ی 270 که اعلام کرده) داره 15-10 هزار تا زیر قیمت میده.

چه بازار گرمیی کردم
اشکان جون کمیسیون ما فراموش نشه :D

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Rating - 0%
0   0   0
این یه قانونه (حداقل توی بازار ایران) که جنش نقدی یه قیمت داره و جنس عرفی (یا همون چکی یا قسطی یا هرچیز دیگه ای که اسمش هست) یه قیمت دیگه
و طبیعتا چون فروشنده برای گرفتن کل پولش باید انتظار بیشتری بکشه کاملا طبیعیه که قیمت بالاتری جنسشو بفروشه
خوب همون ها هم فکر اقتصادی دارند...حالا این قانون رو یکی وضع کرده تا فکر کردن رو کمی آسون تر کنه ;)
من کارتم رو از وقتی خریدم تا حالا یکبار هم پیچش رو نبستم(به دلایلی), پس کارتم نوعه ؟

ادامشو هم نقل قول می کردی مهندس!!!!!

اشکان نظرت در مورد پیشنهاد من چی بود؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
Rating - 0%
0   0   0
من کارت شمارو 350 تومان ميخرم
ماهيانه 50 تومان که میشه 7 ماهه دوست عزيز...من تهران هستم کارت من هم 6600gt هست
دست دوم...1 ماهه کار کرده
هرکی خواست بگه ما در خدمتيم