فروش کارت Gigabyte 6800GT نو!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
سلام

من دوتا کارت گرافیک AGP Gigabyte 6800GT 256MB دستتم رسیده که می خوام بفروشم. کارت ها هم دارای اسلات AGP می باشند. قیمت خاصی هم براش در نظر گرفته نشده اگه می خواین می تونین برین بیرون قیمت کنین و بعد قیمت را اینجا بازگو کنید تا به توافق برسیم.
کارت ها نو نو هستند و حتی یکبار هم به مادربرد وصل نشده اند.
مشخصات دقیق:
Spec:
* Powered by NVIDIA GeForce 6800GT GPU
* Supports AGP 8X and 16 pipelines
* Microsoft DirectX 9.0C and OpenGL 1.5 support
* Integrated with the industry's best 256MB GDDR3 memory and 256-bit memory interface
* Features DVI-I / D-sub / TV-OUT
* Hot Games: THIEFIII and Joint Operation bundled​

اینم لینک محصول در سایت اصلی:
http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2225

کارت ها دارای 3 سال گارانتی آواژنگ نیز می باشند.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
من امروز رفتم از نمایندگی Gigabyte این کارتو قیمت کردم. گفت این کارت به علت AGP بودن دیگه تولید نمی شه و ورژنشم مخصوصه که دارای 2 تا heat sink می باشد. این کارت که تو بازار هم کمیاب هست و خودشم نداشت گفت قیمتش بالای 320 تومان اگه گیر بیاری.
حالا اگه واقعا فکر می کنین که این کارت به دردتون می خوره با توجه به اینکه AGP هست و کارت های قوی AGP تقریبا تو بازار کم هستند. می تونیم با قیمت مناسب به توافق برسیم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
اگه اشکان قسطی بده که خیلی خوبه منم میخرم...
قسطی چند ماه مثلا؟
در مورد قیمت هم من ففط حرف مغازه دار و منتقل کردم و قطعا کمتر از این قیمت خواهم داد!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
Rating - 100%
4   0   0
نوشته شده توسط Lich King:
قسطی چند ماه مثلا؟
در مورد قیمت هم من ففط حرف مغازه دار و منتقل کردم و قطعا کمتر از این قیمت خواهم داد!
يعني شما حاضريد قسطي هم بديد؟
من ميتونم كارته خودم رو 100 تومن بفروشم و به شما بدم و تا 4ماه قسط بدم .
ميشه يه قيمت هم تعيين كنيد؟
من ميتونم حدوده 200تومن(حالا يكم بالا پايين)اين كارتو بخرم
(اگه قسطي نميشه كه من ميتونم يه 100تومني هم از والدين بگيرم)

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Rating - 0%
0   0   0
سلام
اشکان جان به صورت قسطی من خریدارم
ولی چطوری؟ شما یعنی چطوری می تونی قسطی در اینترنت کالا تبادل کنی....روش رو بگو تا سر تعیین نرخ هر قسط بحث کنیم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
Rating - 0%
0   0   0
سلام
اشکان جان این کارت خیلی عالیه واقا محشره من خودم همین کارتو الان نزدیک به 1 سال و چند ماهه که دارم و واقا ازش راضی هستم.
حالا بگو اون زمان چند خریدم (هنوز 6800 ultra نیومده بود!)
470 هزار تومان !
توی ایران نبود سفارش دادم از تایوان بیارن ! از تایوان آوردن دبی , از دبی آوردن تهران , آواژنگ گارانتی شد بعد دیگه به دستم رسید ! حدود 1 ماه هم طول کشید.
خدمتت عرض کنم که بازی دووم 3 اریجین هم روش بود مجانی (اریجینال توی بازار نه , ماله خود شرکت گیگا بود پلم) بعد دوتا dvd دیگه ام روش بود , یکیش بازیه Thife بود یکی دیگه ام fps بود یادم نیست دقیقا چی بود.

همینطور هم که گفتی این کارت به دلیل کمیابیش تو بازار قیمتش بالاست حال و حوش همون قیمتی که گفتی 320-370 ! چون من 2 ماه پیش که تماس گرفتم آواژنگ گفت تموم کردیم یه دونه داشتیم دادیم به یه نفر 400 تومان ! با سه سال گارانتی.
راستی کارتهات SLI هم میشه ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Rating - 0%
0   0   0
سلام
اشکان اگه فروشنده هستی خوب قیمت رو بگو...خوب هر کسی می گه خریدار ه بخره دیگه.
شما بگو چند قیمت می دی
و اگه شرایطی هست رو به چه صورت
منتظرم اشکان جان

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Rating - 0%
0   0   0
منم حاضرم قستي بخرم اما نميدونم چجوري بايد پول رو بدم ( از طريق بانك يا پست)
البته 270 تومن كه6 ماهه ميخوام- هستي يانه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
ببینید اول در مورد قیمت بگم که من قیمت براش تعیین نکرده بودم و واقعا هم سخته بخوام قیمت بزارم چون این کاره نیستم! در مورد قیمت اصلیشم که در مغازه به فروش می ره من در بالا نوشتم تازه یکی از دوستان که تو بازار هست دیروز بهم گفت که این کارت به علت کمیابی قیمتش حتی بیش از اون چیزیه که من در بالا از قول فروشنده نوشته بودم ولی چون نمی خوام این کارتو به کسی بندازم و فکر کنن هر روز دارم یه قیمت می دم اون قیمتو اصلا نمی گم و می زارم کنار. ولی کسایی که تهران هستند بد نیست برن بازار قیمت کنن این کارتو!

در مورد فروش قسطی هم من می خواستم نقد بفروشم چون قسطی برام یکم سخته ولی در موردش بیشتر فکر می کنم و می گم.
در مورد قیمت هم من کمتر از یه سقفی نمی فروشم و اگه هر ببینم اون قیمتی که می خوام نیست اصلا نمی فروشم و خودم استفاده می کنم چون واقعا با بعضی قیمت ها که داده می شه ارش نداره که این کارتو بفروشم. این قیمتو در پست بدیم می گم که حداقل چقدر مد نظرمه!

موفق باشید

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Rating - 0%
0   0   0
سلام
ببین اشکان جان..من ارزش کارتت رو نمی خوام پایین بیارم و اونو مفت بگیرم
ولی خودت گفتی که می تونی پایین تر بدی...خوب برای همین هم من اگه قیمتی مناسبی نسبت به کارایی اون داشته باشم حتما خریدارم
ولی اول دقیقا قیمت رو بگو . سپس بحث اقساطی اونو بگو که ببینم چطوری می تونیم با هم کنار بیام....
راستی ازش اگه عکسی داری بذار این شاه گل رو هم ببینم...مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر