فراخوان تعداد معدودی تستر برای بازی جدیدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
آقا برا منم بفرست توي تست بعدي
من عاشق بازي هاي آركيد هستم.
ممنون

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
برای اون سه دوست دیگه هم دعوتنامه رو الان فرستادم. خوشحال میشم بازی کنن و نظرشون رو بگن. البته نسخه جدید یکم تغییرات جدی ای داشته ولی خوبه که این رو الان ببینید و نسخه بعد رو هم وقتی اومد که تفاوت ها مشخص تر بشه.

نوشته شده توسط Dead Aragorn;1958.862:
آقا برا منم بفرست توي تست بعدي
من عاشق بازي هاي آركيد هستم.
ممنون

آدرس ایمیلتون رو نفرمودید دوست عزیز.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

صفحه طرفداران برای بازی تو سایت کتاب-صورت درست کردم، اگه Like بزنید خوشحال میشیم!
لینک: https://www.facebook.com/RotGutGame

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
خوب من بازی کردم واقعا لذتم بردم....اول از همه از گرافیک بازی خیلی خوشم اومد...منو یاده مایکل جکسون روی سگا انداخت:d
موسیقی بازی هم خیلی عالی بود ..اما نکات منفی بازی از دیدگاه من که میتونه بهتر بشه.
_غیب نشدن سکه ها بعد از مدتی(نمیدونم اما صرفا توی تمام پلتفرمرها این رعایت میشه و اگه در آینده تو بازی سکه ها کاربردی داشته باشند(که حتما خواهند داشت)اینکه مثلا بعد از 5 ثانیه چشمک بزنه و بخواد غیب بشه تلاش برای بدست آوردنش وقتی 2تا دشمنم باشه چالش برانگیز میشه)
_بزرگترین ایراد بازی پریدن به جای بالا رفتن از پله ها بود که خیلی توی ذوق میزنه بهتره هر طوری شده اضافه بشه کلا حس خوبی نداشتم بهش(پریدن برای بالا اومدن از پله)
_آزاد بودن شاتگان و مسلسل از اول بازی...و نبود HUD که فقط تعداد تیر رو حداقل نشون بده(البته نفهمیدم تموم میشه تیر یا نه اما یکجا احساس کردم تموم شد..چون خشاب عوض میکرد یه چند ثانیه مکث بود و نمیتونستی تیر بندازی که اولش احساس میکردم تموم شده تیر)
_دید دشمن یه ذره ضعیف بود از پشتم که کلا تعطیل بودن یعنی میتونستی بهشون از پشت بچسبی(خوب و بدشو نمیدونم به نظرم هم خوب میاد هم بد)
_بدست آوردن کلید خوب بود:)
_دشمن بزرگا کلا به نظرم با توجه به چیدمانشون در خیلی جاهها اصلا بدرد نمیخوردن!حتی نفهمیدم Attack میدن یا نه..اما به نظرم نقش Tank رو بازی میکردن که در اون صورت اگه یک مسلسلی با یک سگ پشتش بودن باز خیلی بهتر بود جلوی تیرارو میگرفت و اون 2 تا همزمان حمله میکردن....خودشونم یک چماقی میله ای دستشون باشه بخوان باهاش حمله کنن خوبه.
اما ایده دوم به نظرم خیلی بهتر میاد اینکه نارنجک بندازن یا دینامیت(یه همچین چیزی)اولا خیلی جالب میشه(هر چند ممکنه برنامه نویسیش مشکل باشه)بعد کلا وجود همچین چیزی تو بازی کم نبود اما میتونست خیلی جالب باشه.
_از لحاظ اینکه بازی پلتفرمر بودن خیلی خوب بود به نظرم یک جای که تو 2 تا رنج ارتفاع 2تا دشمن عادی وقتی می پریدی شلیک میکردن تو 2 تا سطح خیلی خوشم اومد چالش برانگیز بود!
_به نظرم جای Boss اول و آخر عوض شه خیلی بهتره ..اولی تا دستم بیاد چطوریه خوب تونست اذیت کنه .
یا اینکه Boss آخر رو یک ذره عوض کنین نحوه مبارزش رو ...یا اینکه همینطور که وقتی میپریدی تیر مینداخت پاینشم هر از گاهی تیر مینداخت مثلا 1 دونه و تا میپریدی بالایی تیر مینداخت مثلا 2 تا!(یا بر عکس)
ولی کلا تغییر اساسی تر به نظر پایینش تیر بندازه و بالاش یک چیزی مثل چنگک داشته باشه که وقتی میپری بخواد Attack بده!
_برد تیر دشمن های ساده خیلی کمه تقریبا نصف بازیبازه بهتره اندازه بازیباز باشه..چون میشه وقتی اون روی یک سکو دیگست بپری تیر بزنی ولی تیر اون به تو نمیرسه و راحت 5 بار میپری میزنیش!
_بعد چرا وقتی باس آخر رو میزنیم و بازی تموم میشه صفحه Credits عین برق میره و نمیفهمیم کی به کی بود:d یه ذره کند تر بشه خیلی بهتره!(نه اونقدر که نشه تحمل کرد!)
....................................

از این خوشم اومد راه مخفی کلا تو این سبک خیلی خوبه...

اینم اون بالا گفتم که پشته دشمنا و اینا:d

کلید موفقیت من در این بازی :d

تنها باری که باختم تو بازی اینجا بود فکر کردم راه مخفیه رفتم پایین تا آخر دیدم سوختم:d
اگه تلس افتادن توش خیلی سخته تا نیفتادن(یعنی بازیباز باید تلاش کنه بسوزه!)

در کل خیلی خوب بود امیدوارم یک استور هم بین مرحله ها ساخته بشه تا سکه ها کاربرد داشته باشند ...تعداد تیر خیلی ضروریه حتی اگه نخواستی HUD بزاری
مرسی میلاد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خیلی ممنون میلاد جان در مورد مسائلی که مطرح کردی! وقتی اینطوری آدم feedback میگیره انرژی کار پیدا میکنه! domo!

تو build بعدی HUD اضافه میشه، کلا سیستم کلید حذف میشه و یه کار دیگه باید بکنید که در باز بشه، یه shop نقلی هم اضافه شده که یه سورپرایز عجیب هم داره! شاتگان از اول بازی باز هستش ولی tommygun رو از اولین boss میگیرید. Boss اول رو هم یکم آسون تر کردیم

اون credits آخر هم اصلا قرار نبود دیده بشه! موقته و ending خواهیم داشت.

- بالارفتن از پله رو تو بازی بعدی میزاریم، الان دیگه به ریسکش نمیرزه.

- بقیه مطالب هم فک کنم جواب خاصی نمیتونم بدم و در موردش فکر میکنیم و سعی میکنیم استفاده کنیم.

باز اگه مطلبی به ذهنت رسید حتما بگو.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

از بقیه دوستان هم که حدود 23 نفر بازی کردن درخواست دارم نظریاتشون رو با ما در میون بذارن.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوست عزیز پیشاپیش تبریک عرض میکنم امیدوارم موفق باشید
بنده یه لپ تاپ دارم که همیشه 1000 تا بازی فلش روش نصبه و همراهمه اگه میشه لطف کنید بنده را هم قابل بدونید واسه تست ممنون میشم
اینم میل بنده:
farzadgodofwar@yahoo.com

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
دوست عزیز پیشاپیش تبریک عرض میکنم امیدوارم موفق باشید
بنده یه لپ تاپ دارم که همیشه 1000 تا بازی فلش روش نصبه و همراهمه اگه میشه لطف کنید بنده را هم قابل بدونید واسه تست ممنون میشم
اینم میل بنده:
farzadgodofwar@yahoo.com

خوشحال میشم اگه بتونم تستش کنم.
zomgitsg4p@yahoo.com

ممنون، برای هر دو دوست عزیز ارسال شد.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

یه نکته در مورد این اکانت های بگم که وقتی من بازی رو آپدیت هم بکنم باز با همین اکانت هایی که براتون ساختم میتونید نسخه های جدید روهم بازی کنید.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

بازی آپدیت شد و از همون لینک قبلی میتونید بازی کنید.

لیست تغییرات:

- Boss Fight اول یکم ساده تر شد.
- چهار نوع vending machine اضافه کردیم که سکه ها رو توش میشه خرج کرد و item گرفت.
- اسلحه Tommygun از اول باز نیست و با زدن اولین boss بدست میاد (ولی تیرهاش رو تو مراحل قبل میتونید جمع کنید)
- HUD موقت به بازی اضافه شد.
- ترتیب مراحل رو تغییر دادیم که بازی یکم راحت تر بشه چون اکثرا تو مرحله 3 می‌مردن. Boss اول رو یه مرحله نزدیک تر کردیم.
- یه سری bug ها رو رفع کردیم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
سلام

بازی آپدیت شد و از همون لینک قبلی میتونید بازی کنید.

لیست تغییرات:

- Boss Fight اول یکم ساده تر شد.
- چهار نوع vending machine اضافه کردیم که سکه ها رو توش میشه خرج کرد و item گرفت.
- اسلحه Tommygun از اول باز نیست و با زدن اولین boss بدست میاد (ولی تیرهاش رو تو مراحل قبل میتونید جمع کنید)
- HUD موقت به بازی اضافه شد.
- ترتیب مراحل رو تغییر دادیم که بازی یکم راحت تر بشه چون اکثرا تو مرحله 3 می‌مردن. Boss اول رو یه مرحله نزدیک تر کردیم.
- یه سری bug ها رو رفع کردیم.
سلام بازی رو دوباره بازی کردم.
لیست نظرام!:d
_Boss اول گفتی ساده تر ده آره اما من احساس میکنم کاملا خنگ شده!اولین بار(ورژن قبلی)تا بهش تیر میزدی سری میومد طرفت اما الان تا حد مشخصی Damage نخوره اونم بعد از چند ثانیه دور نمیزنه!سرعتشم کم شده...کلا اون اولی رو بیشتر دوست داشتم..این یکی خیلی بی آزار شده :d
حداقل رفرنسشو مثل اول کنی بهتره به نظرم.
_از ایده Vending machine ها خیلی خوشم اومد هر چند معلوم بود فعلا به صورت ایده گذاشته شده اما در آینده اگه شمایل گرافیکی بهتری(حداقل یک تکسچر)داشته باشه بهتره...از محل قرارگیریاش خوشم نیومد به نظرم به جا نبودن.اونی که علامت سوال داشت جالب بود هر چند بعضیاش Bug داشت چون چند بار 20 سکه کم میکرد و هیچی بیرون نمیداد!و اینکه چون 50 که میخواست با 49 سکه میزدی هم 20 تا 20 تا کم میکرد و هیچی نمیداد!
کلا به نظرم یا یک در به شکل درب Exit درست بشه اگه میخوای وسط مراحل بزاریش که بریم تو اون در و یک اتاق باشه که اینا توش باشه بالای درم جای Exit بزنه Shop یا Store و کلا یک در باشه وسط هر مرحله نه هر مرحله چند جا باشه.
بعد اینکه تعدادشون خیلی زیاد بود!دوست نداشتم چون از تعداد دشمن ها به طور قابل ملاحظه ای کم کرده بود این کار.
_از HUD خیلی خوشم اومد به خصوص سبک گرافیکیش...
شانسی جهت تست کلید R رو زدم و دیدم خشاب عوض کرد!:dفکر کنم تو بیلبوردای آموزشی اول بازی نبود....
_بازی به نظرم آسون شده بود کلا ...یک چیزی که دفعه قبل گفتم که برد تیر Enemy های ساده که یک دونه تیر میندازن خیلی کمه امروز به این پی بردم که Shotgun به دست ها هم همینطوری به طوری که من وایسادم که خودش بیاد جلو تا یه اندازه اومد جلو وایساد و تیر مینداخت اما اون فاصله ای که وایساده بود برای برد Shotgun من کافی بود نه مال اون!(عکس شماره اول)

خط قرمز برد اون و خط آبی برد شات گان من(اون دیگه جلو ترم نمیاد!)
کلا این مسئله بالا خیلی اذیتم میکنه! بازی انگار کاملا یک طرفه به سود بازیباز هست و اون حس رو که سعی و تلاش کنی ازت میگیره.
راستی دفعه قبل همه جارو گشتم اما این رو این پیدا نکرده بودم:d

یا سکه ها زیاده یا قیمت خیلی کم بود چون من نصف بیشتر سکه هام رو هی تو Vending machine های علامت سوال الکی میزدم ببینم چی میده و یک سوم سکه ها رو باهاش تیر Tommy خریدم.البته بگم به دلیل اینکه از Shotgun خیلی خوشم میاد (به خاطر ترکیدن دشمنا بعد از مردن)کلا از اول تا آخر با Shotgun رفتم به جز Boss fight آخر!
تعداد تیری که دارم رو ببین!اگه دو سوم بقیرم باهاش تیر میخریدم بالای 2000 تا میشد (البته من همه سکه هارو گرفتم)

مرسی میلاد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام میلاد جان!

ممنون که نسخه جدید رو هم باز تست کردی! :">

_Boss اول گفتی ساده تر ده آره اما من احساس میکنم کاملا خنگ شده!اولین بار(ورژن قبلی)تا بهش تیر میزدی سری میومد طرفت اما الان تا حد مشخصی Damage نخوره اونم بعد از چند ثانیه دور نمیزنه!سرعتشم کم شده...کلا اون اولی رو بیشتر دوست داشتم..این یکی خیلی بی آزار شده :d
حداقل رفرنسشو مثل اول کنی بهتره به نظرم.

مساله همینه، وقتی ادیت میکنیم، بازی واسه یه سری سخت میشه، واسه یه سری آسون! ولی باز من یکم دسکاریش کردم، تو نسخه بعدی باز ببین چطوره. اتفاقا این boss خیلی مهمه درست بالانس بشه چون بیشتر از نصف بازی بعد از این boss هستش.

_از ایده Vending machine ها خیلی خوشم اومد هر چند معلوم بود فعلا به صورت ایده گذاشته شده اما در آینده اگه شمایل گرافیکی بهتری(حداقل یک تکسچر)داشته باشه بهتره...از محل قرارگیریاش خوشم نیومد به نظرم به جا نبودن.

گرافیکش که بعله، فعلا موقت اون شکلیه مسلما درست میشه.

اونی که علامت سوال داشت جالب بود هر چند بعضیاش Bug داشت چون چند بار 20 سکه کم میکرد و هیچی بیرون نمیداد!

اون موقع هایی که چیزی نمیداده بخاطره اینه که خوب شانسیه، یه موقع هایی هیچی نمیگیری! ولی چون صداش هنوز آماده نبوده این مطلب رو خوب نرسونده.

و اینکه چون 50 که میخواست با 49 سکه میزدی هم 20 تا 20 تا کم میکرد و هیچی نمیداد!

این قضیه که با 49 تا سکه هم جایزه میداد رو مطمئنی؟!

کلا به نظرم یا یک در به شکل درب Exit درست بشه اگه میخوای وسط مراحل بزاریش که بریم تو اون در و یک اتاق باشه که اینا توش باشه بالای درم جای Exit بزنه Shop یا Store و کلا یک در باشه وسط هر مرحله نه هر مرحله چند جا باشه.

اون موقع pace بازی رو خرید کردن میگیره و بازی از ریتم میفته.

بعد اینکه تعدادشون خیلی زیاد بود!دوست نداشتم چون از تعداد دشمن ها به طور قابل ملاحظه ای کم کرده بود این کار.

تعداد vending machine ها زیاد بود؟!

_از HUD خیلی خوشم اومد به خصوص سبک گرافیکیش...

البته گرافیکش فقط برای این بود که اعداد رو نشون بده، art ـش تقریبا حاظره و یه تغیراتی هم کرده که فک کنم بهتر شده باشه و امیدوارم خوشتون بیاد.

شانسی جهت تست کلید R رو زدم و دیدم خشاب عوض کرد!:dفکر کنم تو بیلبوردای آموزشی اول بازی نبود....

آره اینو داره ولی فک نکنم یاد بدیم به بازیکن، چون برای بازیکن casual پیچیده میشه و اونقدر هم حساس نیست به نظرم.

_بازی به نظرم آسون شده بود کلا ...یک چیزی که دفعه قبل گفتم که برد تیر Enemy های ساده که یک دونه تیر میندازن خیلی کمه امروز به این پی بردم که Shotgun به دست ها هم همینطوری به طوری که من وایسادم که خودش بیاد جلو تا یه اندازه اومد جلو وایساد و تیر مینداخت اما اون فاصله ای که وایساده بود برای برد Shotgun من کافی بود نه مال اون!(عکس شماره اول)

خط قرمز برد اون و خط آبی برد شات گان من(اون دیگه جلو ترم نمیاد!)

خیلی عجیبه چون من که بازی میکنم این طور نیست. البته اینو بگم که هوش مصنوعیش به این ترتیبه که از وقتی ما رو میبینه شروع میکنه به شلیک کردن و حرکت به سمت بازیکن و وقتی به محدوده تیرش برسه دیگه می‌‌ایسته. لطفا این رو یه بار دیگه تست کن.

کلا این مسئله بالا خیلی اذیتم میکنه! بازی انگار کاملا یک طرفه به سود بازیباز هست و اون حس رو که سعی و تلاش کنی ازت میگیره.

بازی رو باید یه ماه پیش بازی می‌کردی! اینقدر سخت بود که هیچکس از boss اول نمیتونست رد بشه ولی قبول دارم که زیادی داره ساده میشه ولی خوب برمیگرده به کم تجربگی تیم سازنده که با لطف و کمک شما داریم سعی میکنیم بهترش کنیم. باز اگه نظری داری که به سخت شدن عادلانه بازی کمک میکنه حتما منو در جریان قرار بده.

راستی دفعه قبل همه جارو گشتم اما این رو این پیدا نکرده بودم:d

ایول! چنتا secret باحال داره ;)

یا سکه ها زیاده یا قیمت خیلی کم بود چون من نصف بیشتر سکه هام رو هی تو Vending machine های علامت سوال الکی میزدم ببینم چی میده و یک سوم سکه ها رو باهاش تیر Tommy خریدم.

البته شما خیلی خوب بازی کردی و فک کنم بازی رو جارو کردی عملا! ولی هنوز سکه ها بالانس نشده.

البته بگم به دلیل اینکه از Shotgun خیلی خوشم میاد (به خاطر ترکیدن دشمنا بعد از مردن)کلا از اول تا آخر با Shotgun رفتم به جز Boss fight آخر!

اصلا قرار بود تنها اسلحه بازی این باشه که دیدم بعضی ها اونقدر دوستش ندارن!

تعداد تیری که دارم رو ببین!اگه دو سوم بقیرم باهاش تیر میخریدم بالای 2000 تا میشد (البته من همه سکه هارو گرفتم)

!

مرسی میلاد

ممنونم میلاد جان. باز هم منتظر بقیه نظرات سازنده ات هستیم!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
درود؛

بازی آپدیت شد و تغییرات نسبتا زیادی تو بازی انجام شده که اکثرا متعادل کردن قسمت های مختلف بوده، بیشتر توضیح نمیدم که ببینم کدوم تغییرات محسوس هستش.

نسخه جدید بازی با همون لینکی که برای دوستان در اول فرستاده شده همچنان قابل بازی هستش.

ممنونم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر