عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
یه عکس کلاسیک تو تاریکی به همراه The Darkness ....:biggrin1:

2pt5qiv.jpg

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
اینم از مال من به خاطر کمبود جا مجبور شدم ببخشید
انشاء الله خدا به ماهم پول بده تا مثل سایر دوستان میز جدا داشته باشیم
dsc-4397.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقاي سياوش، تصوير PS2 روش چطوره؟ چون Upscale ميشه، تصوير Blur ميشه؟ Playable هست؟ (ضمنا PS2 خروجي s-video هم داره و اين تلويزيون شما (كه خشنود شدم كه بالاخره به دست شما رسيد) هم ورودي s-video داره كه تصوير PS2 بهتري ميتونين ازش بگيرين، if not alreay )

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقاي سياوش، تصوير PS2 روش چطوره؟ چون Upscale ميشه، تصوير Blur ميشه؟ Playable هست؟ (ضمنا PS2 خروجي s-video هم داره و اين تلويزيون شما (كه خشنود شدم كه بالاخره به دست شما رسيد) هم ورودي s-video داره كه تصوير PS2 بهتري ميتونين ازش بگيرين، if not alreay )

درود
اول اینکه معذرت میخوام، پستت رو ندیده بودم. دوم اینکه با PS2 امتحانش نکردم مدل 40 گیگ کلا PS2 تعطیله، PS2 خودمم خیلی وقته دادم داداش کوچیکه. خلاصه بگم که این بهترین چیزی که 400 تومان میتونه بخره. من حتی PC ـم رو هم بهش وصل کردم و خوب یکم تنظیمات نور و کنراستش خوب نیست رو PC، دنبال درایورش میگردم چون بعضی مدل های این سامسونگ درایور واسه ویندوز داره، خلاصه من راضیم ازش :D

درجواب اون یکی دوستمون هم بگم که این LCD TV ـه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آهان این Samsung LA22S81B 22" خلاصه خیلی چیز خوبیه :biggrin1:
پس HDCP ساپورته آخه یکی میگفت مشکل داره سر این قضیه
در ضمن سیاوش جان PS3 مبارک باشه دعا کن از این چیز میزا نصیب ما هم بشه:biggrin1:

Vata Montana

کاربر سایت
Dec 7, 2007
27
راستی اون نقاشی کار خودم ( وقتی 15 سالم بود کشیدمش ! ) فقط این یدونه نقاشیم مونده ! همون سال یه روز که نقاشیهامو گذاشته بودم پارکینگ که هم خشک بشه هم خونه بو نگیره دزده میاد ضبط ماشین و همه نقایشی هامو میبره من هم دیگه نقاشی نکشیدم . (اگه خواستین کل نقاشی رو میزارم) البته چند تا از نقاشیهام موندن ولی دست من نیستن (دست دوست آشناست!)
2814ocz.jpg

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
پس HDCP ساپورته آخه یکی میگفت مشکل داره سر این قضیه
در ضمن سیاوش جان PS3 مبارک باشه دعا کن از این چیز میزا نصیب ما هم بشه:biggrin1:

این HDCP فقط برای DVI و در نتیجه فقط برای مانیتور هست و چیزی که سیاوش داره تلویزیونه و احتمالاً یا با کابل Component و یا با Composite وصلش کرده !

راستی اون نقاشی کار خودم ( وقتی 15 سالم بود کشیدمش ! ) فقط این یدونه نقاشیم مونده ! همون سال یه روز که نقاشیهامو گذاشته بودم پارکینگ که هم خشک بشه هم خونه بو نگیره دزده میاد ضبط ماشین و همه نقایشی هامو میبره من هم دیگه نقاشی نکشیدم . (اگه خواستین کل نقاشی رو میزارم) البته چند تا از نقاشیهام موندن ولی دست من نیستن (دست دوست آشناست!)

:bye: :D اینجا تاپیک نقاشی نیستا ! :D

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
اینم از مال من به خاطر کمبود جا مجبور شدم ببخشید
انشاء الله خدا به ماهم پول بده تا مثل سایر دوستان میز جدا داشته باشیم
dsc-4397.jpg

شما اونوقت Apple TV و Tivo هم داری؟
اون Tivo که اصلا جایی غیر از امریکا کار نمیکنه به چه دردت میخوره؟
عجب....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این HDCP فقط برای DVI و در نتیجه فقط برای مانیتور هست و چیزی که سیاوش داره تلویزیونه و احتمالاً یا با کابل Component و یا با Composite وصلش کرده !
نه فقط برای مانیتور نیست...اینکه تاحالا در مورد HDCP روی تلویزیون بحثی نشده به این دلیل هست که اکثر LCD HDTV ها HDCP دارن...سیاوشم فکر نکنم با کامپوزیت وصل کرده باشه! چون اون تی وی رو خریده که تصویر HD بگیره!...تازه تی وی سیاوش HDMI هم داره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر