عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
سلام به تموم دوستان ! بعد یه سری مشکلات !! چه میدونم فتحی و کیان بازی و تهرون و بدبختی بالاخره کنسولو تهیه کردیم !! فقط ببخشید اگه یه مقداری تصویر کلاسیک بود ! ماله گوشیه !! راستی یه چیزی هم به تموم دوستان بگم که بالای کنسولتون یه سلفون بکشید چون خیلی خش گیره ! تا حالا کنسول به این شفافی ندیده بودم !!:eek:

eknknd.jpg

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
اين جلوي كنسولت كه صفحه دكمه روشن خاكوش روشه بالا امده؟
مال من اين مشكلو داشت كه چسب ريختم چسبيد ولي چسب يه مقدار از بدنشو خورد.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام به تموم دوستان ! بعد یه سری مشکلات !! چه میدونم فتحی و کیان بازی و تهرون و بدبختی بالاخره کنسولو تهیه کردیم !! فقط ببخشید اگه یه مقداری تصویر کلاسیک بود ! ماله گوشیه !! راستی یه چیزی هم به تموم دوستان بگم که بالای کنسولتون یه سلفون بکشید چون خیلی خش گیره ! تا حالا کنسول به این شفافی ندیده بودم !!
اشتباه ترین کاری که میتونید بکنید کشیدن سلفون هست !!
الان همین دوستمون سلفون بکنه اونموقع متوجه میشه که چه کاری انجام داده !! تمام قسمت هایی که باد افتاده کاملا شفافیت روی کنسول و از بیم میبره !!

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
اشتباه ترین کاری که میتونید بکنید کشیدن سلفون هست !!
الان همین دوستمون سلفون بکنه اونموقع متوجه میشه که چه کاری انجام داده !! تمام قسمت هایی که باد افتاده کاملا شفافیت روی کنسول و از بیم میبره !!

یعنی برم درش بیارم !:blushing: اخه دس بخوره کثیف میشه و اگه بخای حتی با پنبه هم پاکش کنی بازم خش میگیره ! پس راه حل چیه !:confused:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
یعنی برم درش بیارم ! اخه دس بخوره کثیف میشه و اگه بخای حتی با پنبه هم پاکش کنی بازم خش میگیره ! پس راه حل چیه !
من که دفعه اول جو گیر شدم همین کار و انجام دادم بعد سلفون کندم پشیمون شدم چون بلایی سر کنسول اومد جبران نشدنی البته ایشالاه که برای شما اینجوری نمیشه اما خوب برای من که بدجوری روی کنسولم ترکید اما خوب دیگه ... !

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
یعنی برم درش بیارم !:blushing: اخه دس بخوره کثیف میشه و اگه بخای حتی با پنبه هم پاکش کنی بازم خش میگیره ! پس راه حل چیه !:confused:

مبارکه . خوب عیب نداره بزار خش بیافته بهتر از بد تر شدنشه که . ول کنید این بازیها رو بابا میرید بهتر کنید بد تر میکنید کلا از من میشنوی وسواس بزار کنار که همین وسواست باعث بدتر شدنش میشه .

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
ربطی به اینجا نداره ولی :
یک توصیه :
این بدنه دستگاه اینقدرها هم که شما میگین نازک نارنجی نیست !
برای تمیز کزدنش اگه از دستمال مخصوص ال سی دی استفاده کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد ! اولن اصلا خیسش نکنین ، دوم نه اونقدر محکم بکشین که ریقش درآد و نه اونقدر آهسته که هیچ اتفاقی نیوفته .
بدنه بعضی مانیتور های سامسونگ دقیقا مثل بدنه پس اس تری هست . یه دستمال کوچیک آبی هم توش هست که یه طرفش باشه برای پنل خود ال سی دی و یه طرفش هم برای بدنه مانیتور و پلی استیشن .
من تا حالا 10 - 12 باری اینجوری تمیز کردم و کوچکترین اتفاقی هم نیوفتاده ...

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
اقا رفتم درش اوردم !! راست میگفتید ها خیلی ضایع بازیه !! مادرمم بهم گیر داد گفت این چیه مثل دهاتیا رفتی چسب کاریش کردی:laughing: یه دستمال مخصوص گرفتم نسبت به پنبه بهتره
مثلا ضد الکتریسیته هست ! حالا اگه براش مخافظ مخصوص گیر بیارم بهتره! ;) ولی خدایش با هرچی تمیزش کنی خش میگیره !! :(

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
ربطی به اینجا نداره ولی :
یک توصیه :
این بدنه دستگاه اینقدرها هم که شما میگین نازک نارنجی نیست !
برای تمیز کزدنش اگه از دستمال مخصوص ال سی دی استفاده کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد ! اولن اصلا خیسش نکنین ، دوم نه اونقدر محکم بکشین که ریقش درآد و نه اونقدر آهسته که هیچ اتفاقی نیوفته .
بدنه بعضی مانیتور های سامسونگ دقیقا مثل بدنه پس اس تری هست . یه دستمال کوچیک آبی هم توش هست که یه طرفش باشه برای پنل خود ال سی دی و یه طرفش هم برای بدنه مانیتور و پلی استیشن .
من تا حالا 10 - 12 باری اینجوری تمیز کردم و کوچکترین اتفاقی هم نیوفتاده ...

درسته منم با پارچه ال سی دی پاکش میکنم و تا الان که خدا رو شکر آنچنان خشی روش نمیبینم . از دستمالهایی که تو عینک فروشی ها هم میفروشند میتونید استفاده کنید که مشابه دستمال ال سی دی هستش . و خاک رو هم خیلی خوب به خودش جذب میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر