عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

shahrokhk

کاربر سایت
Feb 23, 2008
10
عکس ها به علت سایز بزرگشون حذف شدن. اگه عکس میزارین به صورت thumbnail قرار بدین.
Wakashizuma

این بازی ها رو هم دارم :
Pain
Fllow
MKII
Tekken
Calling all card
GT5

Last edited by a moderator:

6800gt

کاربر سایت
Jun 23, 2007
46
من فعلا عکس از بازی نداشتم شرمنده فعلا از کنسول میزارم .

nbxj7c.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اينم از سيستم بازيه من، فقط بگم كه چون سيستم خنك كنندگيش در بهترين شرايط نيست، بعد از 15دقيقه خودش به صورت كاملا هوشمند ريست ميشه.

14t52l2.jpg

براتون فك كنم مشخصات سيستمم رو ننويشم بهتر باشه، نه اينكه 4 هسته اي نباشه ها، ميخوام ريا نشه، بالاخره يكي پول كم داره، مشخصات رو ميبينه (مثلا 128مگ رم) و دلش ميخواد.

----

اديت:
هركار ميكنم نگم نميشه.
خدا بيشتر بده ولي ... پدر شماها چيكارس؟ من نميفهمم، تو كتم نميره، آخه پدر شما بايد چه شغلي داشته باشه كه تازه بچش بتونه همچين لوازمي تهيّه كنه اونم واسه بازيش! فك ميكنم چاه نفت دارين، با كار ديگه اي به نظر من نميشه. من خير سرم مهندسم، يه PS2 خريدم، كي، 2سال پيش كه رسما PS3 اومده بود و مرده محسوب ميشد، هنوز نميتونم براش يه تلويزيون دست و پا كنم كه بازي كنم باهاش، نميفهمم.

نميفهمم.

نميفهمم.

آخرین ویرایش:

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
اينم از سيستم بازيه من، فقط بگم كه چون سيستم خنك كنندگيش در بهترين شرايط نيست، بعد از 15دقيقه خودش به صورت كاملا هوشمند ريست ميشه.

14t52l2.jpg

براتون فك كنم مشخصات سيستمم رو ننويشم بهتر باشه، نه اينكه 4 هسته اي نباشه ها، ميخوام ريا نشه، بالاخره يكي پول كم داره، مشخصات رو ميبينه (مثلا 128مگ رم) و دلش ميخواد.

----

اديت:
هركار ميكنم نگم نميشه.
خدا بيشتر بده ولي ... پدر شماها چيكارس؟ من نميفهمم، تو كتم نميره، آخه پدر شما بايد چه شغلي داشته باشه كه تازه بچش بتونه همچين لوازمي تهيّه كنه اونم واسه بازيش! فك ميكنم چاه نفت دارين، با كار ديگه اي به نظر من نميشه. من خير سرم مهندسم، يه PS2 خريدم، كي، 2سال پيش كه رسما PS3 اومده بود و مرده محسوب ميشد، هنوز نميتونم براش يه تلويزيون دست و پا كنم كه بازي كنم باهاش، نميفهمم.

نميفهمم.

نميفهمم.

( به زن به تخته ;) ) . ما دعا میکنیم بابای شما هم چاه نفت پیدا کنه :cheesygri ( شوخی کردم دوسته من ) ;)

بد نيست بچه ها سيستم تصويريشونم بنويسن، مثلا فلان مونيتور يا فلان تلويزيون.

samsung lcd tv 46 " m81 1080p
hometeater samsung tq85
ps3 40gb

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
اديت:
هركار ميكنم نگم نميشه.

نميفهمم.

نميفهمم

جانا سخن از زبان ما میگویی من دوتا شغل دارم , دو تا منبع درامد دارم ولی خواب خرید ps3 رو هم نمیبینم دوستان اگه زحمتی نیست یخورده بیشتر توضیح بدن که از کجا میارن و میخرن شما که عکس میزارید لطف کنید و حدود درامدتون رو هم بگید

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
جانا سخن از زبان ما میگویی من دوتا شغل دارم , دو تا منبع درامد دارم ولی خواب خرید ps3 رو هم نمیبینم دوستان اگه زحمتی نیست یخورده بیشتر توضیح بدن که از کجا میارن و میخرن شما که عکس میزارید لطف کنید و حدود درامدتون رو هم بگید

ايول، اينم مصرع دومش:
هنوز براينم كه سخن از زبان ما ميگويي ...

البته از سن و سال دوستان اينطور حدس ميزنم كه بيشتر بايد شغل پدراشون رو پرسيد چون جماعت گيمر به سن و سال من كه درآمد داشته باشن معمولا ديگه سراغ گيم نميرن و براش خرج نميكنن.

بديش ميدوني چيه آقا كوروش؟ بديش اين تعادل لعنتي اين دنياس، تعادلي كه هركار كني بهش برسي، نميشه و هميشه از بقيه Levelت كمتره، يعني چي؟ يعني الان كه عشق گيم داري و وقتشم داري، اون كنسول و لوازمشو نداري (كه ايشالله داشته باشي و زودتر از من) و وقتي ايشالله پولدار شدي، اونوقت ديگه حوصله و وقت بازي كردنو نداري! ميبيني؟ هميشه تو يه تعادلي قرار گرفتي كه بايد زجر بكشي. قضيه ما هم همينه، پول در آوردن واسه خريدن اينا چيزي نيست واسه من ولي وقتي برگردم سر يه كار جدّي تر، اونقد خسته ميرسم خونه كه فقط به خواب فكر ميكنم تو خونه، چه برسه به بازي و خونواده و ...

خيلي بده، اين فاصله رو هرچي ميدوي، چون يكي ازت زودتر شروع به دويدن كرده، هميشه ازت جلوتره، قضيه همين PS2 خريدن منه، با بيچارگي بالاخره 2.5 سال پيش يكي از اين Slim هاي آشغال خريدم، خدا ميدونه با چه عذابي، هنوز كه هنوزه با هيچي نميتونم باهاش بازي كنم و داره خال ميخوره!

خيلي Balance بدي براي من (يا ما) ست شده.

خوشحالم كه تو همچين دنياي Chaoticاي باز يه سري از بچه ها دارن و لذّتش رو ميبرن، ايول.
ايشالله خدا بيشتر بده.
(همين خدا كه بيشتر ميده، دقت كردي از كي ميگيره؟ :-" چون منابع دنيا محدوده! بگذريم!)

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138

ايول، اينم مصرع دومش:
هنوز براينم كه سخن از زبان ما ميگويي ...

البته از سن و سال دوستان اينطور حدس ميزنم كه بيشتر بايد شغل پدراشون رو پرسيد چون جماعت گيمر به سن و سال من كه درآمد داشته باشن معمولا ديگه سراغ گيم نميرن و براش خرج نميكنن.

بديش ميدوني چيه آقا كوروش؟ بديش اين تعادل لعنتي اين دنياس، تعادلي كه هركار كني بهش برسي، نميشه و هميشه از بقيه Levelت كمتره، يعني چي؟ يعني الان كه عشق گيم داري و وقتشم داري، اون كنسول و لوازمشو نداري (كه ايشالله داشته باشي و زودتر از من) و وقتي ايشالله پولدار شدي، اونوقت ديگه حوصله و وقت بازي كردنو نداري! ميبيني؟ هميشه تو يه تعادلي قرار گرفتي كه بايد زجر بكشي. قضيه ما هم همينه، پول در آوردن واسه خريدن اينا چيزي نيست واسه من ولي وقتي برگردم سر يه كار جدّي تر، اونقد خسته ميرسم خونه كه فقط به خواب فكر ميكنم تو خونه، چه برسه به بازي و خونواده و ...

خيلي بده، اين فاصله رو هرچي ميدوي، چون يكي ازت زودتر شروع به دويدن كرده، هميشه ازت جلوتره، قضيه همين PS2 خريدن منه، با بيچارگي بالاخره 2.5 سال پيش يكي از اين Slim هاي آشغال خريدم، خدا ميدونه با چه عذابي، هنوز كه هنوزه با هيچي نميتونم باهاش بازي كنم و داره خال ميخوره!

خيلي Balance بدي براي من (يا ما) ست شده.

خوشحالم كه تو همچين دنياي Chaoticاي باز يه سري از بچه ها دارن و لذّتش رو ميبرن، ايول.
ايشالله خدا بيشتر بده.
(همين خدا كه بيشتر ميده، دقت كردي از كي ميگيره؟ :-" چون منابع دنيا محدوده! بگذريم!)

. شما یه سر به تاپیک مشایه آمریکایی این تاپیک بزنید :
http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&message.id=2551622

ببینید اونا کجان و ما کجا . به خدا اگه میدونستم این عکس باعث حسرت خیلی ها میشه نمیذاشتمش . بابا بی خیال شما هم موقعی که شدین هم سن پاپا هامون دعا میکنیم بیشتر از اینا واسه بچه هاتون بخرید . به خدا پدرای ما هم از صفر شروع کردند نه ارث گنده ای بود نه چیز دیگه ایی .
این قدر هم که بزرگش کردین منبع درآمدی نیست نه اون قدر که داره بزرگ میشه ما هم یکی هستیم عین خودتون .با این فرق که ما خرج کردیم ولی شما ها زرنگین 1000 تومن میبرید بازار میکنید 2000 تومن ما 500 تومن که داریم میدیم پای این چیزا . :cheesygri

ايشالله خدا بيشتر بده.

به شوخی : قانون جنگل دونی وچه . بزرگتر از کوچکتر گیرنه تا زنده بمونه ( speaking Gelaki) :-":cheesygri

آخرین ویرایش:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
478
نام
پوریا
اینم عکس دوتا دوست مهربون(که بر عکس خیلی از دوستان که سر این دوتا باهم بدن این دوتا خیلی هم دیگه رو دوست دارن:love:
از داخل بازیها هم به زودی عکس می زارم

موفق باشید و پیروز

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
دادا مگه هرکی ps3 داره وعضش خوبه؟!
بخدا ما هم کلی دویدیم تا خریدیم از قید خیلی چیزا زدیم و میزنیم برای خرجش فقط هم برای عشقی هست که به بازی ذاریم که خیلیا نمیفهمن... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر