عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام به همگي
البته ميدونم شايد اين كار زياد جالب بنظر نرسه و يكجور خودنمايي محسوب ميشه ولي
آشنا شدن با محيط همديگه در حال اجراي بازي شايد به نوبه خودش جذاب باشه.

اين هم از محيط ما:biggrin1: ( البته بايد بگم محيط كمي تاريك هست چون همه چراغها خاموش بودند.:-")
http://tinypic.com/view.php?pic=6pz51xk&s=1

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
با سلام به همگي
البته ميدونم شايد اين كار زياد جالب بنظر نرسه و يكجور خودنمايي محسوب ميشه ولي
آشنا شدن با محيط همديگه در حال اجراي بازي شايد به نوبه خودش جذاب باشه.

اين هم از محيط ما:biggrin1: ( البته بايد بگم محيط كمي تاريك هست چون همه چراغها خاموش بودند.:-")
http://tinypic.com/view.php?pic=6pz51xk&s=1
ممنون عزیز خیلی سیتمت باحاله فقط می تونی بگی تلویزیون سامسونگت چه مدلی هست؟
ممنون

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
دستتون درد نکنه برای سایت آپلودیه.یکی از دوستان هم برام تو پیغام فرستاد که دستش درد نکنه.(play_3)
نامرد تو که وضعت خیلی خوبه!!!خیلی با حالی من فقط توی عکس بازیه موتور استورم رو دیدم با Xbox360!!!چون دقیقاً این بازی مال Ps3.ولی خوشحال شدم که محیط بازیت رو به بچه ها معرفی کردی.میگما چطور ممکنه!تو کدوم جاده بود؟والا ما ندیدیم.اسم جاده رو بگو.راستی بازی رو آپدیت کردی؟(اگه آپدیت شده بگو چطوره)بازی رو تموم کردی یانه؟من که همون اول با چند ساعت بازی همه رو با طلا بردم.
موفق باشی/باشید.
M.a

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
.میگما چطور ممکنه!تو کدوم جاده بود؟والا ما ندیدیم.اسم جاده رو بگو.راستی بازی رو آپدیت کردی؟(اگه آپدیت شده بگو چطوره)بازی رو تموم کردی یانه؟من که همون اول با چند ساعت بازی همه رو با طلا بردم.

اگه جاده و ماشين هاي جديد رو مي خواي بايد اپديت هاي پولي رو از psn بگيري.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
دستتون درد نکنه برای سایت آپلودیه.یکی از دوستان هم برام تو پیغام فرستاد که دستش درد نکنه.(play_3)
نامرد تو که وضعت خیلی خوبه!!!خیلی با حالی من فقط توی عکس بازیه موتور استورم رو دیدم با Xbox360!!!چون دقیقاً این بازی مال Ps3.ولی خوشحال شدم که محیط بازیت رو به بچه ها معرفی کردی.میگما چطور ممکنه!تو کدوم جاده بود؟والا ما ندیدیم.اسم جاده رو بگو.راستی بازی رو آپدیت کردی؟(اگه آپدیت شده بگو چطوره)بازی رو تموم کردی یانه؟من که همون اول با چند ساعت بازی همه رو با طلا بردم.
موفق باشی/باشید.
M.a

محسن از تو بعیده این مبی که داداشمون بازی میکنه که جدید نیست , همون map بزرگ ست که همیشه همه چی میشه توش برداشت دیگه... .

میخواستم از محمد جان برای تابیک باحالی که ایجاد کره تشکر کنم که خیلی داره عالی میشه:cool::dancing:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
ممنون عزیز خیلی سیتمت باحاله فقط می تونی بگی تلویزیون سامسونگت چه مدلی هست؟
ممنون
عرضم به حضورت محمد جان تلويزيون بنده سامسونگ مدل 46 اينچ M81هست ولي بروي كارتنش زده M88!!
موفق باشی/باشید.
M.a
گفتم محيط يكم تاريك بود ماشاءالله ps3 هم خودش سياه اصلا تو اين عكس فقط دوتا چراغهاش قابل رويت هست!
اسم جاده هم گريزلي (Grizzly) اگه اشتباه تايپ نكرده باشم هست. همون Track كه ميتوني همه ماشينها رو انتخاب كني.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من روم نمیاد عکس بگیرم البته از نظر بازی فولم با 15 تا بازی از بهترین هاش ولی tv :cheesygri من یه پاناسونیک داشتم از اونور برام اوردن فرختم رفتم الان دارم با jvc 21 بازی میکنم :cheesygri

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
من روم نمیاد عکس بگیرم البته از نظر بازی فولم با 15 تا بازی از بهترین هاش ولی tv :cheesygri من یه پاناسونیک داشتم از اونور برام اوردن فرختم رفتم الان دارم با jvc 21 بازی میکنم :cheesygri
ایبی نداره تو عکس بکیر ما حالشو ببریم;)

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
این سایت Tiny Pic که هیچ کار نمیکنه که؟
سایت دیگه نبود.من حدود نیم ساعت گذاشتم ولی تا حالا هیچی نشده.آقایون یه سایت دیگه بدید.متشکرم.
M.a

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
عزیز این که خیلی خوبه.وضعیت منو ببینی دیگه اینجا نمی یای.حداقل شما یه تلویزیون داری ما همونم نداریم باید رو کارت کپچر اجرا کنیم.
تا عید باید به فکر یه lcd بود.
اگه می شه اینجا اپلود کنید.دوستان هم همین جور : www.allyoucanupload.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر