عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
تاپیک و ایده ی جالبیه! من که طرفدار 360 هستم رو هم سمت خودش کشوند که ببینم اوضاع چه جوریه و بر و بچر چه عکسهایی گذاشتن!! ادامه بدید تا ما هم لذت ببریم.

PS: چرا توی اولین عکس پست شماره ی 3 یه XBox 360 بغل اون تلوزیونه هست؟؟!
صاحب اون عکس عجب آدم مایه داری بوده! هم PS3 هم X360؟!! ولی خداییش این یکی دیگه پز دادن بوده ها! وگرنه چرا همچین عکسی گذاشته که 360 هه هم تو کادر باشه؟؟! خوش به حال خارجی ها!!!

دوستان ادامه بدید و ما لذت میبریم... ممنون.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
چیزه....
خب اگه قراره که از کل سیستم(کل المجمعین چیزایی که باهاشون بازی میکنید)عکس بذارید تاپیک برای این کار هست...که اینه
اما هدف این تاپیک فقط TV+PS3 هست که حالت جزئی تر اون تاپیکه......
پ.ن:اگه این چیزا پز دادنه پس اون انتخاب پلتفرم هم پزدادنه که پائینه آواتار ها هست....!
موفق باشید.

بابا اونجا که رسما ملت ریختن بز بدن:p اینجا فقط برای کنسوله و دیگه لازم نیست کسی بیاد بگه موس بدم فلان و عمرن اگه گیر بیارید و از این حرفا به من چه که فقط تو LA گیر میاد اینجا ایرانه و مهم اینه که با چیزایی که تو بازاره ایرانه بتونی یه systeme با حال جمع کنی:shrewd:

به نظره من این تابیک یه جوری بشه که فقط مدل چیدن کنسول و جوی که توش بازی میکنی نمایش داده بشه خیلی بهتره.... . ((( یعنی بدون توضیحات;) یا حد اقل فقط نوع tv و کنسول نوشته بشه... .))
البته بازم میگم این نظر شخصیه و فقط برای جالب تر شدن تابک گفتم

آخرین ویرایش:

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
دعوا نکنيد، اولين عکسو خودم ميزارم. در ضمن تاريخ دوربين رو يادم رفته بود درست کنم واسه همين عکس مال 6 سال بعد از امروزه!:biggrin1:

71mk2ft.jpg

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
دعوا نکنيد، اولين عکسو خودم ميزارم. در ضمن تاريخ دوربين رو يادم رفته بود درست کنم واسه همين عکس مال 6 سال بعد از امروزه!:biggrin1:

71mk2ft.jpg

ایول ... .
اتاقته یا تو حاله؟!

یه بیشنهاد دیگه هم بدم:-";) و اینکه اگه link بدید بهتره اونجوری صفحه خیلی سنگین میشه... .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگه شما عکس ها رو نقل قول نکنید، سنگین نمیشه! اگه سایزش همین باشه، خیلی عالیه.

ادامه بدید... من هنوز کابل نخریدم!!! 1 ماهه که Ps3 رو روشن نکردم! هر وقت خریدم، عکس میذارم.

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
آقایون یه سایت آپلود معرفی کنن تا من با موبایلی چیزی عکس خوشگل بگیرم و براتون آپلود کنم البته من که یه Ps3 و مخلفاتش دارم که براتون جالبه توجه نیست فقط عکس از بازیم میتونه قشنگ باشه.بچه ها،هر کی میتونه از Ps3 خودش عکس آپلود کنه خیلی بهتره.
اگه وضع درستی هم نداشتین اشکال نداره من دوست دارم بدونم که خودتون چطور با Ps3 کار میکنید و چطور Ps3 رو قرار میدین.خلاصه سلیقتون رو دوست دارم بدونم.
متشکر.
کریسمس همه مبارک باشه.
M.a:happy New Year
1/1/2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر