عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
Gigabyte Aorus FI27Q Review
نقاط قوت...نمایش دقیق رنگ ها(10 بیتی بودن پنل.)
زاویه دید خوب
یکنواختی خاکستری خوب
پنل 165 هرتز
نقاط ضعف
ضعف در نمایش رنگ مشکی
نبود سیستم لوکال دایمینگ
روشنایی ضعیف مخصوصا برای محتوای hdr
ضعف در نمایش یکنواختی مشکی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
خب من بعد از یه وقفه چند ماهه که یه مشکل مالی برای خانواده پیش اومد و مجبور شدم سیستم قبلی رو رد کنم بره باز برگشتم به پلتفرم اعظم PC :D
البته کنسول هم درکنارش دارم ولی خب تارگت میشه همین PC
خیلی تو دوراهی دوتا پلتفرم موندم و در آخر به این دلیل که از نظر سرویس و قیمت بازی کنسول بصرفه نیست (سری ایکس برای گیم پس دارم) تصمیم گرفتم مثل قدیما باز سیستم ببندم
قدیما PC پلیر بودم اما دیگه رفتم کلا رو کنسول،واقعا هم خوب بود اما وقتی اولین بار شوتر آنلاین رو PC زدم سال ۹۶ دیگه هوش از سرم رفت و وقتی رفتم رو کنسول همون بازی پلی دادم کلا یه شوخی بود برام
بگذریم،البته قبول دارم قیمت قطعات PC خیلی بده ولی خب باید اینم درنظر گرفت که موقع فروش میتونی قطعه خودتو بفروشی تا یک سوم پول قطعه جدید دربیاد
دو اینکه با سیستم بغیر از بازی خب خیلی کارای دیگه ای هم میشه کرد
سوم قیمت بازی ها رو این پلتفرم خیلی بهتره البته این پلتفرم منظورم استیم هست که واقعا نعمته و همچنین پول ندادن برای سرویس که بتونی آنلاین بازی کنی(این یه مورد برای من خیلی اذیت کننده بود)
و سوم شخصی سازی بینهایت،همین که تو میتونی هر قطعه ای رو که میخوای با توجه به بودجه و سلیقه ات حتی تو خود همین کشورمون که قطعات نسبت به دنیا تنوع کمتری داره پیدا کنی
اما قطعا بدی هم داره این اکوسیستم ولی واقعا نمک گیره :D
امیدوارم روزی برسه که همه ماها هم بتونیم مثل خیلی از آدمای دنیا به اون پلتفرمی که میخوایم بی دردسر برسیم
مشخصات سیستم هم داخل پروفایلم هست
ecddd0d4995c7d6637b64077887f55d5.jpg
ff239be8594fe6aaede60838a019ed4f.jpg

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
281
نام
حمید رضا
MAINBOARD : ASUS ROG STRIX Z490 E GAMING
CPU : INTEL CORE i9 10900K
CPU COOLER : LIAN LI GALAHAD AIO 360
VGA : ASUS ROG STRIX 3090 OC
MEMORY : CORSAIR VENGEANCE PRO RGB (2*16) 32 GB 3200MHZ
SSD : SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB, , CRUCIAL P1 NVME 1TB
H.D.D : SEAGATE EXOS ENTERPRISE 10TB 256MB 7200
POWER : GREEN OCDG 1200W PLATINUM
CASE : COOLERMASTER MASTERCASE H500M
SOUND CARD : CREATIVE SOUND BLASTER Z
MONITOR : AORUS 2K AD27QD 144HZ IPS-HDR G-SYNC/FREESYNC
KEYBOARD : COOLERMASTER MK750 MECHANICAL
MOUSE : HYPERX PULSEFIRE SURGE RGB

12.JPG 11A.JPG 10S.JPG 9.JPG 8.JPG 7.JPG 6.JPG 5.JPG 4.JPG 3.JPG 2.JPG 1.JPG

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
با خرید اخرین قطعه پازل گفتم 1 عکس متفاوت بذارم(عکس از جعبه) بازی های چنل با همین سیستم ران می شن و همه ی بازی ها دارای مشخصات در بالای صفحه هستن

View attachment 195944

اینم عکس از سلطان :D

View attachment 195945
سلطان رو روی فرش مستقیم نزار هر چی خاک و مو و کرک و گرد و غبار میشکه داخل اینا حالت نگتیو پرشر دارن - بزار روی سطح صیقلی صاف چوبی یا سنگی که بشه راحت تند تند تمیز کرد اینجور کمتر خاک وارد سیستم میشه .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
سلطان رو روی فرش مستقیم نزار هر چی خاک و مو و کرک و گرد و غبار میشکه داخل اینا حالت نگتیو پرشر دارن - بزار روی سطح صیقلی صاف چوبی یا سنگی که بشه راحت تند تند تمیز کرد اینجور کمتر خاک وارد سیستم میشه .
این سلطان من نیست چند ساعتی دست من بود الانم رفته شمال زیر کولر گازیه دیگه رو فرشم نیست:D البته اگر دقت می کردید جنس پارکت کف هم فرق داره:D

من کلا گران خریدن رو مصداق خیانت به مملکت می دونم برای همین حتی اگر پولشم داشتم نمی خریدم
البته منظورم گرانی بیش از حده و عجیب و غریبه

سلطان هم بعد از کاهش قیمت مناسب و اینکه ثابت کنه که اون دمای بالای رمش مشکل ساز نمی شه می خرمش چون دمای رم بالای 90 درجه خرابی هاش معمولا بعد از هزاران ساعت کار خودش رو نشون می ده
باید دید این تابستان میزان تلفات چقدر می شه:-?

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
این سلطان من نیست چند ساعتی دست من بود الانم رفته شمال زیر کولر گازیه دیگه رو فرشم نیست:D البته اگر دقت می کردید جنس پارکت کف هم فرق داره:D

من کلا گران خریدن رو مصداق خیانت به مملکت می دونم برای همین حتی اگر پولشم داشتم نمی خریدم
البته منظورم گرانی بیش از حده و عجیب و غریبه

سلطان هم بعد از کاهش قیمت مناسب و اینکه ثابت کنه که اون دمای بالای رمش مشکل ساز نمی شه می خرمش چون دمای رم بالای 90 درجه خرابی هاش معمولا بعد از هزاران ساعت کار خودش رو نشون می ده
باید دید این تابستان میزان تلفات چقدر می شه:-?
درود به سلامتی انشااله
من خودم به ملاقات سلطان ها رفته ام دو تان سوییچ و سریز ایکس ،،? برای همین خواستم بهت یاداوری کنم .بهرحال موفق باشی بله درست میفرمایی بحث قیمت خیلی ها رو اذیت میکنه منتهی کاریش نمیشه کرد.

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر