عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
668
سلطان رو روی فرش مستقیم نزار هر چی خاک و مو و کرک و گرد و غبار میشکه داخل اینا حالت نگتیو پرشر دارن - بزار روی سطح صیقلی صاف چوبی یا سنگی که بشه راحت تند تند تمیز کرد اینجور کمتر خاک وارد سیستم میشه .
این سلطان من نیست چند ساعتی دست من بود الانم رفته شمال زیر کولر گازیه دیگه رو فرشم نیست:D البته اگر دقت می کردید جنس پارکت کف هم فرق داره:D

من کلا گران خریدن رو مصداق خیانت به مملکت می دونم برای همین حتی اگر پولشم داشتم نمی خریدم
البته منظورم گرانی بیش از حده و عجیب و غریبه

سلطان هم بعد از کاهش قیمت مناسب و اینکه ثابت کنه که اون دمای بالای رمش مشکل ساز نمی شه می خرمش چون دمای رم بالای 90 درجه خرابی هاش معمولا بعد از هزاران ساعت کار خودش رو نشون می ده
باید دید این تابستان میزان تلفات چقدر می شه:-?

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
459
نام
رضا قاسمی
این سلطان من نیست چند ساعتی دست من بود الانم رفته شمال زیر کولر گازیه دیگه رو فرشم نیست:D البته اگر دقت می کردید جنس پارکت کف هم فرق داره:D

من کلا گران خریدن رو مصداق خیانت به مملکت می دونم برای همین حتی اگر پولشم داشتم نمی خریدم
البته منظورم گرانی بیش از حده و عجیب و غریبه

سلطان هم بعد از کاهش قیمت مناسب و اینکه ثابت کنه که اون دمای بالای رمش مشکل ساز نمی شه می خرمش چون دمای رم بالای 90 درجه خرابی هاش معمولا بعد از هزاران ساعت کار خودش رو نشون می ده
باید دید این تابستان میزان تلفات چقدر می شه:-?
درود به سلامتی انشااله
من خودم به ملاقات سلطان ها رفته ام دو تان سوییچ و سریز ایکس ،،? برای همین خواستم بهت یاداوری کنم .بهرحال موفق باشی بله درست میفرمایی بحث قیمت خیلی ها رو اذیت میکنه منتهی کاریش نمیشه کرد.

• Like
Reactions: Persia Tech

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,663
View attachment 217556

عضو جدید خانواده...

آقا یه سوال تخصصی با اجازه! :D
اون پنل های چوبی بالای تلویزین به چه صورت فیکس شدن به دیوار؟ چون اون پلی 3 فت خودش وزنش زیاده، این که چوب از جلو تاب برنداشته به شدت کنجکاوم کرده که نحوه نصب ـش رو بدونم :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
1,043
نام
نیما
آقا یه سوال تخصصی با اجازه! :D
اون پنل های چوبی بالای تلویزین به چه صورت فیکس شدن به دیوار؟ چون اون پلی 3 فت خودش وزنش زیاده، این که چوب از جلو تاب برنداشته به شدت کنجکاوم کرده که نحوه نصب ـش رو بدونم :D

احتمالا با این روش
همین دیروز ویدیوش رو دیدیم :D
6:37 اگر فقط نصبش رو میخوای ببینی :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
568
wgq3uto2c1911.jpg

BoG-sNiP3 nintendo

کاربر سایت
Jul 13, 2021
7
من چیزی که دیدم اینجا اکثرا رعایت نکردن استفاده از کولر ابی به صورت اشتباه هست بهترین حالتش بستنش روی سقف هست بهترین کاراییش و طول عمرش(جدای از هوای گرم بالای کیس به طور کلی) اگر جلوی کیس می بندینش باید حتما مسیر تیوپ های به سمت پایین باشه نه بالا که مشکل بابلینگ نویز ایجاد نشه و از عمرشم کم نکنه.
نکته بعدی هم برند های کورسیر NZXT بخرید خیلی بهترن خرابیشون خیلی کمره برعکس کولر مستر که همیشه همه نوعش مشکل لیک داشته
در نهایت تا می تونید سمت ایر کولینگ برید اگر ظاهر براتون چندان مهم نیست یا اینکه جاگیر بودنش براتون ازاردهندس ایرهای خوب همون کارایی با نویز کمتر می دن تا 360 AIO می گم.
سلام دوست عزیز
پیام هاتون رو که خوندم فهمیدم خیلی از صدا سر در میارید
میخواستم ببینم بهترین اسپیکر پی سی تا ۲ ۳ میلیون تومن چی میتونم بخرم؟
و اینکه کارت صدا واقعا ارزش داره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر