عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
View attachment 217556

عضو جدید خانواده...

آقا یه سوال تخصصی با اجازه! :D
اون پنل های چوبی بالای تلویزین به چه صورت فیکس شدن به دیوار؟ چون اون پلی 3 فت خودش وزنش زیاده، این که چوب از جلو تاب برنداشته به شدت کنجکاوم کرده که نحوه نصب ـش رو بدونم :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
آقا یه سوال تخصصی با اجازه! :D
اون پنل های چوبی بالای تلویزین به چه صورت فیکس شدن به دیوار؟ چون اون پلی 3 فت خودش وزنش زیاده، این که چوب از جلو تاب برنداشته به شدت کنجکاوم کرده که نحوه نصب ـش رو بدونم :D

احتمالا با این روش
همین دیروز ویدیوش رو دیدیم :D
6:37 اگر فقط نصبش رو میخوای ببینی :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
wgq3uto2c1911.jpg

BoG-sNiP3 nintendo

کاربر سایت
Jul 13, 2021
16
من چیزی که دیدم اینجا اکثرا رعایت نکردن استفاده از کولر ابی به صورت اشتباه هست بهترین حالتش بستنش روی سقف هست بهترین کاراییش و طول عمرش(جدای از هوای گرم بالای کیس به طور کلی) اگر جلوی کیس می بندینش باید حتما مسیر تیوپ های به سمت پایین باشه نه بالا که مشکل بابلینگ نویز ایجاد نشه و از عمرشم کم نکنه.
نکته بعدی هم برند های کورسیر NZXT بخرید خیلی بهترن خرابیشون خیلی کمره برعکس کولر مستر که همیشه همه نوعش مشکل لیک داشته
در نهایت تا می تونید سمت ایر کولینگ برید اگر ظاهر براتون چندان مهم نیست یا اینکه جاگیر بودنش براتون ازاردهندس ایرهای خوب همون کارایی با نویز کمتر می دن تا 360 AIO می گم.
سلام دوست عزیز
پیام هاتون رو که خوندم فهمیدم خیلی از صدا سر در میارید
میخواستم ببینم بهترین اسپیکر پی سی تا ۲ ۳ میلیون تومن چی میتونم بخرم؟
و اینکه کارت صدا واقعا ارزش داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

BoG-sNiP3 nintendo

کاربر سایت
Jul 13, 2021
16
ما که پولمون نرسید سیستمو ارتقا بدیم :D ولی کنسول گرفتم. اینم کنسول ما که این روزا جرات نمیکنم روشن کنم اکثرا خاموشه به خاطر وضعیت برق
آقا مدل این هدست شما چیه :|
من کلی دنبالش گشتم

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
291
آقا مدل این هدست شما چیه :|
من کلی دنبالش گشتم
من کنار گیم، هدفون و دک امپ هم از سرگرمیای اصلیمه :D این هدفون Audeze LCD-2 ئه. نسخه کلاسیک نیست نسخه کلاسیک کمی فرق داره. نسخه کلاسیک مدل پایه این مدله و کمی ارزون تره نسبت به این .این ایرکاپش چوب بامبو و Fazor array داره برخلاف نسخه کلاسیک. تو این عکس بیشتر معلومه چی به چیه. عکس از اینترنته. خلاصه بدختیامون یکی دو تا نیست. مصیبت میکشم بتونم اینارو تو ایران گیر بیارم:D

Attachments

• audeze_lcd2_med.jpg
    audeze_lcd2_med.jpg
    53.8 KB · مشاهده: 228

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر