عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان سلام
یه سوال دارم
من با کیبوردهای مکانیکی نمیتونم کار کنم
دستام بزرگن و موقع تایپ اذیت میشم
کیبورد جزیره ای یا chicklet لازم دارم
قبلا ریزر دث استاکر آلتیمیت داشتم منتها کیفیت وسایل ریزر خیلی خیلی پایینه
الانم با لاجیتک K810 تایپ میکنم ولی اینم ایرادش اینه که یکم کوچیکه و نام پد هم نداره
آپشن خاصی به نظرتون میرسه که مکانیکال نباشه و بک لایت باشه ؟
ممنونم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان سلام
یه سوال دارم
من با کیبوردهای مکانیکی نمیتونم کار کنم
دستام بزرگن و موقع تایپ اذیت میشم
کیبورد جزیره ای یا chicklet لازم دارم
قبلا ریزر دث استاکر آلتیمیت داشتم منتها کیفیت وسایل ریزر خیلی خیلی پایینه
الانم با لاجیتک K810 تایپ میکنم ولی اینم ایرادش اینه که یکم کوچیکه و نام پد هم نداره
آپشن خاصی به نظرتون میرسه که مکانیکال نباشه و بک لایت باشه ؟
ممنونم

دیگه از محصولات ریزر با کیفیت تر که نداریم اخیرا کمی افت کرده اما بازم صدر فروش گیمرها هست من که هر چی ازش خریدم به شدت راضی بودم بالاترین کیفیت پلاستیک هم در اکثر محصولات استفاده می کنه پلاستیکی که در دسته ی الیت one هست.

اگر برای تایپ می خواید محصولات ماکروسافت عالی هستن کیبوردهاش حرف ندارن من 2 تا ازش دارم یکی sidewinder x6 که برای گیم هست بی نهایت ازش راضی هستم برای تایپ هم عالیه. یکی از وایرلس هاش که فونت فارسی لیزری داره برای تایپ فارسی خریدم اونم خیلی خوبه برو بازار رضا از نزدیک دارن تست کن البته دیگه گیمینگ مایکی تولید نمی شه اما محصولات تایپ با افیسش هست که بهترینه در این زمینه از سایز کوچک تا بزرگ داره امتحان کن.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دیگه از محصولات ریزر با کیفیت تر که نداریم اخیرا کمی افت کرده اما بازم صدر فروش گیمرها هست من که هر چی ازش خریدم به شدت راضی بودم بالاترین کیفیت پلاستیک هم در اکثر محصولات استفاده می کنه پلاستیکی که در دسته ی الیت one هست.

اگر برای تایپ می خواید محصولات ماکروسافت عالی هستن کیبوردهاش حرف ندارن من 2 تا ازش دارم یکی sidewinder x6 که برای گیم هست بی نهایت ازش راضی هستم برای تایپ هم عالیه. یکی از وایرلس هاش که فونت فارسی لیزری داره برای تایپ فارسی خریدم اونم خیلی خوبه برو بازار رضا از نزدیک دارن تست کن البته دیگه گیمینگ مایکی تولید نمی شه اما محصولات تایپ با افیسش هست که بهترینه در این زمینه از سایز کوچک تا بزرگ داره امتحان کن.
ممنونم
والله من از ریزر اینا رو داشتم
یدونه اوروبوروس
2 تا مامبا
یدونه دث استاکر آلتیمیت
تیامات 7.1
موس پد RGB
اتفاقا از کیفیت پلاستیک خشکشون اصلا راضی نبودم
در مقابل لاجیتک برا من خیلی بهتر بود
البته الان این ست رو دارم استفاده میکنم
Corsair K95 Platinum Keyboard
Corsair m65 Mouse
Corsair MM800 Mouse pad
تا الان که خیلی راضی بودم ازشون

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
به جد میگم بی کیفیت تر و بد‌تر از محصولات ریزر نداریم.
۳ تا موس
۲ تا هدفون ازش خراب کردم.
موس اخریه که دیگه شوخی بود. سالم سالم یهو از کار افتاد به کل.
اصلا متریال خوبی تو محصولاتش به کار نمیبره.
ولی از حق نگذریم انصافا پد موس هاش فوق العادن.

الان ترکیبی از استیل سریز (rival 300, siberia v2) و لاجیتک (g610) دارم استفاده میکنم. از موس که وحشتناک راضی‌ام. هدفون هم کیفیت خوبی داره ولی متریالش حس خوبی به ادم نمیده. کیبرد هم که فوق‌العادس ولی با قیمت فعلی اصلا نمی‌ارزه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
پروژه جدید واتر کولر که اخیرا تمومش کردم و منتظر نسل بعد کارت گرافیک هستم ببینیم چی دستمو میگیره :D
8700K delied
Asus Maximus x Formula z370
Gskill Trident Z 3200 CL14 32gb
Samsung 960 pro 1TB
Asus GTX 1060 Strix
Coolermaster MasterCase 5
photo_2018-08-03_13-10-40.jpg.27dc1801c133fc1f4adf3bdd8441bceb.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به جد میگم بی کیفیت تر و بد‌تر از محصولات ریزر نداریم.
۳ تا موس
۲ تا هدفون ازش خراب کردم.
موس اخریه که دیگه شوخی بود. سالم سالم یهو از کار افتاد به کل.
اصلا متریال خوبی تو محصولاتش به کار نمیبره.
ولی از حق نگذریم انصافا پد موس هاش فوق العادن.

الان ترکیبی از استیل سریز (rival 300, siberia v2) و لاجیتک (g610) دارم استفاده میکنم. از موس که وحشتناک راضی‌ام. هدفون هم کیفیت خوبی داره ولی متریالش حس خوبی به ادم نمیده. کیبرد هم که فوق‌العادس ولی با قیمت فعلی اصلا نمی‌ارزه.

من نمی دونم شماها چی کار می کنید چون من کیبورد 20 سال پیش جنیوس هنوز سالمه کار می کنه برام حتی موس A4TECH هم کار می کنه از این گولی دارها هست حتی گیم پدهای چینی زمان دبیرستانم هنوز سالمن با اینکه شبانه روز هم کار می کردن 1 چیزی هست به اسم نگهداری این دیگه ربطی به کیفیت ساخت نداره
من اصلا 5 ساله که موس مامبا دارم 24 ساعته هم PC من روشنه موس دستمه هیچیش نشده اگرم به نقدهاش نگاه کنید همه جا زدن بالاترین کیفیت ساخت رو داره.
خیلی برام عجیبه این حرفا چون من هدفون فیلیپس داشتم ماله 8 سال پیش فکر کنم همه جا هم شوتش می کردم اخرم 100 فروختمش همین چند وقت پیش حتی اونم خراب نشد بعد شما ریزر منفجر می کنید.
من تنها برندی که از چینی ها هم برام کمتر کار کرد موس گیگابایت بود تنها کارت گرافیکیم که دچار افت اورکلاک شد یا مشکلات عجیب داشت بازم برای گیگابایت بود که دیگه گفتم عمرا سمتش برم.
با محصولات لاجیتک هم اصلا حال نمی کنم نه به خاطر کیفیت ساختش اونش خوبه به خاطر مهندسی های غلط و عجیبی که محصولاتش داره هر چی ازش خریدم ایرادهای خنده دار داشت ایراد طراحی که 1 چیزی کم یا اضافه داشت.

• Like
Reactions: rosoneri9

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
@pandora tomorrow پیدا کردمش :D

اینهم پی سی من:

اینهم مشخصاتش:

اون مادربوردش که خراب همه چیش :D زدم خرابش کردم روز اول :D
با MSI Afterburner دور فنش رو بردم بالا. چون سه تا مانیتور داغ میکنه کارت رو. میدونم باید از نرم افزار خود زوتک استفاده کنم ولی افتربرنر باهش عادتمه.

خلاصه. نظرتون چیه؟

این رو اشتباهی توی یک تاپیک قدیمی فرستادم گفتم اینجا هم بفرستم.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
بله واقعا با این وضعیت قیمتا باید همین قطعاتی که داریم رو دو دستی بچسبیم که دیگه بعیده تا چند سال دیگه بشه حتی تصور تعویض هیچ قطعه ای رو کرد (لااقل برای من که اینجوریه).
اینم کیس ما، (عکسارو به صورت Thumbnail گذاشتم)، تقریبا 9 سال پیش این کیس (قطعات داخلش رو نه) رو خریدم 95 هزار تومن! که توی اون زمان چیز توپی محسوب میشد، البته اول مدل HAF 932 رو خریدم 180 تومن که خب دیگه بیش از حد گرون بود به پول اون زمان و ابعادشم بیش از حد غول بود که پسش دادم و این کیسو خریدم. (ایکاش همون HAF 932 رو نگه میداشتم! :D)

_MG_0581.JPG _MG_0585.JPG

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
پروژه جدید واتر کولر که اخیرا تمومش کردم و منتظر نسل بعد کارت گرافیک هستم ببینیم چی دستمو میگیره :D
8700K delied
Asus Maximus x Formula z370
Gskill Trident Z 3200 CL14 32gb
Samsung 960 pro 1TB
Asus GTX 1060 Strix
Coolermaster MasterCase 5

این پروژه هم به این شکل تموم شد :D
104054 104055 104056

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر