عنوان جدید Remedy در راه است

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
43182338246306662508.jpg

عنوان جدید Remedy در راه است

خبر خوب برای طرفداران Alan Wake این است که می توانند این عنوان را با 75 درصد تخفیف و تنها با 8,99€ از Steam تهیه نمایند و به وسیله آن گیمر های PC می توانند عناوین Alan Wake، Alan Wake: American Nightmar، و آیتم های اضافی Alan Wake Collector’s Edition را باهم داشته باشند. ولی صبر کنید این تمام ماجرا نیست احتمالا در سال 2013 ما شاهد رونمایی از Alan Wake 2 خواهیم بود، حداقل امیدواریم که این طور باشد.

در پیج رسمی فیس بوک Alan Wake ، شرکت Remedy اعلام کرده است که به زودی خبر بزرگی راجب پروژه ای که در این مدت مشغول به ساختش بوده اند را اعلام خواهد کرد.
نکته جالبی که Remedy به آن اشاره می کند این است که آنها در حال کار بر روی " نسخه ای جدید از یک عنوان هستند " .

علاوه بر این آقای Sam Lake نویسنده عناوین Alan Wake و Max Payne هم اعلام کرد که Remedy امسال از عنوانی که در این مدت در حال ساختش بوده رونمایی خواهد کرد.
52717741983867535655.jpg

البته در سال پیش هم Sam Lake به اذیت کردن هواداران پرداخته بود. در ماه ژوئن بود که وی در بلاگی اقدام به انتشار تصاویر و شخصیت هایی کرده بود که شباهت زیادی به عنوان Alan Wake داشتند.
با این که هیچ چیز بدرد بخوری از این بلاگ نمی شد بدست آورد اما به نظر می رسد که سازندگان راه خوبی را برای بازاریابی و تشنه تر کردن هرچه بیشتر هواداران برای ادامه عنوان Alan Wake پیدا کرده اند !

منبع

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
پیشاپیش
از همین جا رسما به تمام هواداران بازی انتشار شماره 2 را تبریک می گم و می تونه پایان خوشی برای کنسول xbox360باشه

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا از انتظار تایید شماره 2 این بازی خسته شدم ! 2تا E3 و 2تا VGA گذشت خبری از این بازی نشد ! دیگه دلم واسه خودم میسوزه که قبل از هر مراسمی تا این حد از معرفی AW2 هایپ میشم ، بعدش حالم گرفته میشه!:crying1::crying1:

بزرگترین آرزوی باقی مونده من از نسل هفتم ، تایید Alan Wake 2 و پایان دادن به این انتظار خسته کننده است!

نمیدونم دیگه چه جوری باید حالی مایکروسافت میشد که ساخت شماره دوم این بازی واجبه و نباید تا این حد معطل کنه! مایکروسافت هم که قربونش برم کشته ما رو با این حمایتاش از Remedy!:| یعنی واقعا مایکروسافت به ارزش زیاد این IP پی نبرده که واسه ساخت شماره بعدش اینقدر دست دست میکنه؟!

نمیدونم این خبر تا چه حد ارزش هایپ شدن داره ولی اگه اینبار دیگه واقعا AW2 در کار باشه فقط میتونم بگم: :x "My Dream Will Come True" :x

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بهترین خبر ممکن بود برام. Remedy هر چی بسازه برام خاطره انگیز میشه. :x به شدت منتظر معرفی AW2 هستم.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اینکه بخواد Alan Wake 2 باشه و برای Xbox360 هم عرضه بشه ، زیادی خوبه که بخواد راست باشه ! :d

به خاطر همین امید خاصی ندارم بازم فعلا !

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
اینکه بخواد Alan Wake 2 باشه و برای Xbox360 هم عرضه بشه ، زیادی خوبه که بخواد راست باشه ! :d

به خاطر همین امید خاصی ندارم بازم فعلا !

دوستان يه سوال ميكنم اميدوارم ناراحت نشيد. من alan wake رو بازي كؤدم ولي چيز جذابي واسم نداشت. ميشه بفرماييد چه چيز جذابي واسه شما داشت؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان يه سوال ميكنم اميدوارم ناراحت نشيد. من alan wake رو بازي كؤدم ولي چيز جذابي واسم نداشت. ميشه بفرماييد چه چيز جذابي واسه شما داشت؟
قرار نیست هر بازی ای نسبت لذتش برای مخاطب برای همه یکی باشه. یکی از یه بازی خیلی حال میکنه یکی مثل شما حال نمیکنه. این که دیگه دلیل منطقی نداره که.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

بدون کوچکترین شکی جزو 5 تا بازی برتر کل عمرم هست و تمام .

1_ داستان فوق العاده عالی نوشته سم لیک و از اون مهم تر طریقه بیان اون !
2_ اتمسفر گیرای Country Side بازی و سیستم عوض شدن شب و روز بازی - که تو روز همه چی خوبه و با بقیه محلی ها صحبت میکنی و .... ولی تو شب همه چی بهم میریزه ! ( این تکنیک بازی رو خیلی خیلی زنده میکنه )
3_ شخصیت پردازی درست حسابی و درجه یک - ارتباط گرفتن خوب با الن ویک
4_ صدا پیشگی ها درجه یک
5_ موزیک های Country که کاملا با اتمسفر بازی جور هستن .
6_ گرافیک تکنیکی و هنری بی نظیر و فک انداز در زمان خودش !
7_ استفاده درست و حسابی از نور بر علیه تاریکی
8_ ایجاد گیم پلی خیلی زیبا و با اسلحه های مختلف با استفاده از اکنیک بالا
9_ تو دنیای بازی Collectible هایی هست که ارزش ثانیه به ثانیه وقت گذاشتن برای پیدا کردنشون رو داره - ( مثلا صفحه های Manuscript یا اون Radio show ها و Night Springs )
و
.
.
.

اتفاقا من بازی رو وقتی رفتم ، با وجود اینکه قبلش وحشتناک هایپ شده بودم هم ، خیلی بالاتر از انتظارات من ظاهر شد !

آخرین ویرایش:

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
قرار نیست هر بازی ای نسبت لذتش برای مخاطب برای همه یکی باشه. یکی از یه بازی خیلی حال میکنه یکی مثل شما حال نمیکنه. این که دیگه دلیل منطقی نداره که.

بله درست ميفرماييد. ضد حالي كه به من خورد بابت اين بود كه مدت ها منتظرش بودم ولي اونطور كه ميخواستم نبود

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
رو ايكس باكس كه اصلا كمتر كسي بطرفش رفت ولي رو PC كلي از بازي حمايت و مورد استقبال قرار گرفت بنظرم بازي انحصاري PC باشه بهتره چون رو 360 يه ضرر به تمام معناست!!!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
احتمالا لانچ نسل بعده:((.
کاشکی برا همین نسل میدادن تا منم بتونم بازی کنم نسل بعد معلوم نیست چی بشه:((.
منی که ایکس باکس بخاطر این بازی گرفتم برای بعدیش هم میگیرم:d

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 AM ارسال شده بود ----------

بله درست ميفرماييد. ضد حالي كه به من خورد بابت اين بود كه مدت ها منتظرش بودم ولي اونطور كه ميخواستم نبود

داستان , نحوه روایتش وشخصیت پردازی بازی که فوق العاده بود>:dاگه به خاطر گیم پلی میرفتین سراغ بازی که بعد از یه مدتی تکراری میشد ولی داستانش جذبتون میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر