عنوان جدید Remedy در راه است

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
43182338246306662508.jpg

عنوان جدید Remedy در راه است

خبر خوب برای طرفداران Alan Wake این است که می توانند این عنوان را با 75 درصد تخفیف و تنها با 8,99€ از Steam تهیه نمایند و به وسیله آن گیمر های PC می توانند عناوین Alan Wake، Alan Wake: American Nightmar، و آیتم های اضافی Alan Wake Collector’s Edition را باهم داشته باشند. ولی صبر کنید این تمام ماجرا نیست احتمالا در سال 2013 ما شاهد رونمایی از Alan Wake 2 خواهیم بود، حداقل امیدواریم که این طور باشد.

در پیج رسمی فیس بوک Alan Wake ، شرکت Remedy اعلام کرده است که به زودی خبر بزرگی راجب پروژه ای که در این مدت مشغول به ساختش بوده اند را اعلام خواهد کرد.
نکته جالبی که Remedy به آن اشاره می کند این است که آنها در حال کار بر روی " نسخه ای جدید از یک عنوان هستند " .

علاوه بر این آقای Sam Lake نویسنده عناوین Alan Wake و Max Payne هم اعلام کرد که Remedy امسال از عنوانی که در این مدت در حال ساختش بوده رونمایی خواهد کرد.
52717741983867535655.jpg

البته در سال پیش هم Sam Lake به اذیت کردن هواداران پرداخته بود. در ماه ژوئن بود که وی در بلاگی اقدام به انتشار تصاویر و شخصیت هایی کرده بود که شباهت زیادی به عنوان Alan Wake داشتند.
با این که هیچ چیز بدرد بخوری از این بلاگ نمی شد بدست آورد اما به نظر می رسد که سازندگان راه خوبی را برای بازاریابی و تشنه تر کردن هرچه بیشتر هواداران برای ادامه عنوان Alan Wake پیدا کرده اند !

منبع

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
رو ايكس باكس كه اصلا كمتر كسي بطرفش رفت ولي رو PC كلي از بازي حمايت و مورد استقبال قرار گرفت بنظرم بازي انحصاري PC باشه بهتره چون رو 360 يه ضرر به تمام معناست!!!

به هیچ عنوان درست نیست از هیچ نظر ......

فروش اصلی بازی رو ایکس باکس بود .. فن بیس اساسی بازی هم مربوط به همون نسخه 360 میشه .......

بماند که حرف های ضد و نقیض و ... از وقتی بازی رو Cp اومد شروع شد .....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای کاش aw2 نباشه و یک ip جدید باشه. مکس پین چیز دیگری بود!
خودشون گفتن نسخه جديد يه عنوان هست. قبلا هم حرف الن ويك ٢ يه جورايي بود. مكس پين هم كه مال راك استار هست و Remedy هيچ دخلي ديگه توش نداره
با اين اوصاف همه شواهد ميرسونه كه الن ويك ٢ تو راهه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
رو ايكس باكس كه اصلا كمتر كسي بطرفش رفت ولي رو PC كلي از بازي حمايت و مورد استقبال قرار گرفت بنظرم بازي انحصاري PC باشه بهتره چون رو 360 يه ضرر به تمام معناست!!!
بازي بيش از ٢ ميليون نسخه فروش داشته كه حدود ١.٤ ميليون نسخش يعني ٧٠ درصد فروشش رو كنسول بوده......اين كجاش ضرر به تمام معناس؟؟؟:|

براي نسخه جديدم كمي رو تنوع گيم پلي و انيميشنها كار كنن با يه بازي فوق العاده روبرو ميشيم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بازي بيش از ٢ ميليون نسخه فروش داشته كه حدود ١.٤ ميليون نسخش يعني ٧٠ درصد فروشش رو كنسول بوده......اين كجاش ضرر به تمام معناس؟؟؟:|براي نسخه جديدم كمي رو تنوع گيم پلي و انيميشنها كار كنن با يه بازي فوق العاده روبرو ميشيم
تا جايي كه من يادم رمدي گفته بود فروش عمده ما رو PC بود نه كنسول!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
تا جايي كه من يادم رمدي گفته بود فروش عمده ما رو PC بود نه كنسول!
از لحاظ آمار فروش آخرين آمار هموني هست كه تو پست بالاييم نوشتم و كاملا معتبر : بيش از ٢ ميليون نسخه فروش كه ١.٤ ميليونش مال كنسول

ايني كه شما ميگيد عمده سود بوده نه فروش.....يعني اين ٧٠٠٠٠٠ هزارتايي كه رو pc فروختن سود خالص بود(ز فروش نسخه كنسول بيشتر خرجاشون رو در آوردن)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شایدم لانچ تایتل xbox بعدی باشه ! یعنی همین 2013 اگه کنسولهای نسل حاضر عرضه بشن هیچم بعید نیست ! تا کنسول جدید بیاد ایران و البته قیمت کذایی 2 میلیون میخریمش و خود بازی هم که اورجینال باید خریده بشه مبارکه طرفداراش باشه :|

این خبری بود که سال قبل توسط xbox world مطرح شد :
Alan Wake 2 being readied for Xbox 720 - rumour
That's according to the 'Insider' section of the latest issue of Xbox World, which writes: "We hear a number of Microsoft-friendly developers are hard at work on prepping next gen games as we speak. Could this be the reason why Remedy are so quiet about Alan Wake 2? (Yes)"
http://www.computerandvideogames.com/321218/alan-wake-2-being-readied-for-xbox-720-rumour/

آخرین ویرایش:

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
شایدم لانچ تایتل xbox بعدی باشه ! یعنی همین 2013 اگه کنوسلهای نسل حاضر عرضه بشن هیچم بعید نیست ! تا کنسول جدید بیاد ایران و البته قیمت کذایی 2 میلیون میخریمش و خود بازی هم که اورجینال باید خریده بشه مبارکه طرفداراش باشه :|

الان سوپر اسليم رو ميدن ١٨٠٠ كنسول جديد بياد عمرا زير ٣ ميليون باشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بله درست ميفرماييد. ضد حالي كه به من خورد بابت اين بود كه مدت ها منتظرش بودم ولي اونطور كه ميخواستم نبود
اتفاقا برعکس من که خیلی باهاش حال کردم کلا تو یک فازه دیگه بود بازیش.جو سنگینی داشت و احساس تنهایی که تو بازی میکردی محشر بود.واقعا یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی کرده بودم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,016
نام
محمد امین
واقعا منو این همه خوشبختی محاله..
فکر کن سال 2013 هم Geow J داشته باشی هم AW2 و آخر سالی هم NEXT XBOX معرفی بشه..!

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
بی صبرانه منتظرشم
فقط خدا کنه این بازی هم میل به COD شدن نداشته باشه (بار اکشن بازی رو زیاد نکنن) حداقل اینو خراب نکن حیفه به خدا
یکی از بهترین بازی های بود که تو عمرم بازی کردم مخصوصا داستانش که بینظیر بود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من دیگه یاد گرفتم که الکی خودم رو هایپ نکنم :D این بازی هم احتمالا همون بازی iOS ـی هست که قبلا واسش درخواست کارمند داده بودن، توصیه میکنم شما هم زیاد خودهایپی نکنید :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
از طرز بیانش معلومه که AW2 نیست ولی خب از بازی جدید هم استقبال می کنم(فرض کن بگن مکس پین بعدی دست ماست راکستار هم کمکون می کنه>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر