عنوان انحصاری کنسل شده Xbox 360 برای رقابت با God of War

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس تصاویری که به تازگی توسط استودیو Pi Studios (سازنده عناوینی همچون Bonk: Brink of Extinction) منتشر شده است، به نظر می رسد که این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری کنسل شده برای Xbox 360 و به منظور رقابت با سری بازی های God of War بوده است.

gowbar1_thumb.jpg

بیش از پنج سال پیش، Pi Studios در حال کار بر روی یک بازی اکشن بود که شخصیت اصلی از نژاد بربرها (Barbarian) داشت. یکی از مهم ترین ویژگی های این عنوان، وجود قابلیت دونفره بازی کردن از ابتدای بازی بود. شخصیت اصلی بازی دارای اسلحه های متنوع و بزرگ بود که به کمک آن می توانست لشگر های عظیم دشمنان را از پا درآورد. بازی همچنین دارای برخی از اساطیر یونانی مانند Amazon ها بود.

Pi Studios این بازی را نزد ناشر های متعددی برد، اما هیچ کدام از آنها حاضر نشدند وظیفه انتشار بازی را بر عهده بگیرند.

طرح های این بازی:

منبع

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
همون بهتر که به دیار باقی پیوست. سرنوشت رقابت کردن با God of War، همینه دیگه:D
البته شاید یک تحولی تو سبک HnS ایجاد می کرد، ولی خب به نظر می رسید که اینم مثل Dante's Inferno باشه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم در نهایت چی از آب در میومد اما متاسفانه GOW با بنا کردن پایه های بازیش بر روی اساطیر یونان، از منبع خیلی قدرتمند و غنی بهره میگیره که هیچ عنوانی نمیتونه در این حیطه باهاش رقابت کنه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همون بهتر که به دیار باقی پیوست. سرنوشت رقابت کردن با God of War، همینه دیگه:D
البته شاید یک تحولی تو سبک HnS ایجاد می کرد، ولی خب به نظر می رسید که اینم مثل Dante's Inferno باشه :D
کدوم رقابت ؟
از کجا به نظر میرسید شبیه دانته باشه؟
بازی کردی؟
والله ....
حالا مثلا ماکرو در زمینه ی fps و tps و ریسینگ و نقش افرینی خیلی تو سری خوره سونیه که خوب شد اینم کنسل شد که مال رقابت با گاو نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظراتی ها !!!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Pi Studios این بازی را نزد ناشر های متعددی برد، اما هیچ کدام از آنها حاضر نشدند وظیفه انتشار بازی را بر عهده بگیرند.
حتما مالی نبوده که هیچکی حاضر نشده ناشرش بشه دیگه...

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
کدوم رقابت ؟
از کجا به نظر میرسید شبیه دانته باشه؟
بازی کردی؟
والله ....
حالا مثلا ماکرو در زمینه ی fps و tps و ریسینگ و نقش افرینی خیلی تو سری خوره سونیه که خوب شد اینم کنسل شد که مال رقابت با گاو نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظراتی ها !!!

بهتره اول شما، متن خبر رو بخونید، بعد بیان نظر بدین و یا نظر من رو نقل قول کنید.
تو خود تیتر نوشته، " رقابت با God of War " اونوقت شما میاین این قضیه رو انکار می کنید!؟ جالبه!

Dante's Inferno با همین هدف وارد کار شد و تقریبا قصد داشت با GoW رقابت کنه، ولی سرنوشتش یک چیز دیگه ای بود.

همینطور باید بگم که اگر این عنوان، عنوان خوبی بود، مطمئناً توسط ناشرها استقبال می شد، وگرنه به تاریخ نمی پیوست!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدنه . . . .
نمیدونم در نهایت چی از آب در میومد اما متاسفانه GOW با بنا کردن پایه های بازیش بر روی اساطیر یونان، از منبع خیلی قدرتمند و غنی بهره میگیره که هیچ عنوانی نمیتونه در این حیطه باهاش رقابت کنه.
چرا متاسفانه؟:d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
مایکروسافت خودشو کشت نتونست یه بازی Hns انحصاری درست واسه کنسولش بزنه :|
تنها بازی ای که میتونه با GOW رقابت کنه Castlevania هست چون تمامی شخصیت هاش پیشینه تاریخی دارن و مثل GOW داستان بسیار قوی ای داره هیچ بازی ای هم مثل Castlevania تو تاریخ گیم نداشتیم که درک درستی از خوناشام ها و شخصیت های کتاب دراکولا داشته باشن
این مایکرو یا باید بره Castlevania رو انحصاری کنه ( که مطمئنم نمیتونه و عرضه این کارو نداره) یا باید بیخیال Hns انحصاری واسه کنسولش بشه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بهتره اول شما، متن خبر رو بخونید، بعد بیان نظر بدین و یا نظر من رو نقل قول کنید.
تو خود تیتر نوشته، " رقابت با God of War " اونوقت شما میاین این قضیه رو انکار می کنید!؟ جالبه!

Dante's Inferno با همین هدف وارد کار شد و تقریبا قصد داشت با GoW رقابت کنه، ولی سرنوشتش یک چیز دیگه ای بود.

همینطور باید بگم که اگر این عنوان، عنوان خوبی بود، مطمئناً توسط ناشرها استقبال می شد، وگرنه به تاریخ نمی پیوست!
؟؟؟
شما گفتی سرنوشت رقابت با گاو اینه،
من گفتم کدوم رقابت؟
مگه رقابتی با گاو صورت گرفته که سرنوشتش شده این؟؟؟ ربطی به متن خبر نداره !
بازی اصلا ساخته نشده !
هر عنوانی که توسط ناشر استقبال نمیشه صرفا عنوان بدی نیست !
------------------------------------------
من موندم این چه انحصاری بوده که ناشر واسش جور نشده
ماکرو چکاره بوده این وسط؟

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
معلومه بازیش از پتانسیل خوبی برخور داره :( حـیـف
حتما مالی نبوده که هیچکی حاضر نشده ناشرش بشه دیگه...
باز فن بوی بازیت گل کرد ؟! :D شاید 1000 تا دلیل دیگه داشته:|
فرض کن ماکرو ناشرش میشد بعد یک گندی مثل haze یا too human میشد حتما بازی بدی بوده که همه ازش رو برگردوندن
مرد حسابی، HALO 4 رو ول کردی چسبیدی به این جوجه عنوان ها ؟! :|
در ضمن ناشر دخالتی در ساخت بازی نداره. فقط در بعضی موارد نظارت داره.

آخرین ویرایش:

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
؟؟؟
شما گفتی سرنوشت رقابت با گاو اینه،
من گفتم کدوم رقابت؟
مگه رقابتی با گاو صورت گرفته که سرنوشتش شده این؟؟؟ ربطی به متن خبر نداره !
بازی اصلا ساخته نشده !
هر عنوانی که توسط ناشر استقبال نمیشه صرفا عنوان بدی نیست !

تایید میشه.بعضی بازی کنسل شده که هیچ وقت نیومده حتی ای پی جدید هم بوده رو بازی کردند و نظر می دند.
در ضمن اون دوستمون که گفت اگه خوب بود . ناشرش پیدا می شد بگم که بازی Star Citizen که انحصاری پی سی هست و قرار بزرگترین انحصاری پی سی هم بشه و با کمک های مردمی ساخته میشه و هیچ ناشری هم نداره خود سازنده هم گفته بازی رو برده شرکت ea ولی اونا به خاطر انحصاری بودن قبولش نکردند در نتیچه به نظرم این بازی هم چون انحصاری بوده و رقیب بزرگی مثل gow داشته ، سازنده ها ریسک سرمایه گذاری روش رو نکردند حالا چه میخواهد خوب بوده باشه چه بد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
؟؟؟

فرض کن ماکرو ناشرش میشد بعد یک گندی مثل haze یا too human و conan ( که thq ناشرش بود و h&s) و... میشد حتما بازی بدی بوده که همه ازش رو برگردوندن
:|
مرد حسابی، HALO 4 رو ول کردی چسبیدی به این جوجه عنوان ها ؟! :|
در ضمن ناشر دخالتی در ساخت بازی نداره. فقط در بعضی موارد نظارت داره.
خوب عزیز من پستو منو دقیق بخون دیگه.اون دوستمون گفته بود من موندم چرا ماکرو ناشر این بازی نمیشه منم اینجوری جواب دادم
بعدم این جوجه عنوانایی که شما میگی قبل از عرضه کلی تبلیغات و تعریف براشون شده بود از جمله too human که همه انتظار یک شاهکارو ازش داشتن که نشد.
منم نگفتم ناشر تو ساخت بازی دخالت داره)x

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
کلا مایکرو و سونی باید بیخیال رقابت با یکسری از بازیهای خاص بشن ! مثلا سونی باید بیخیال این بشه که تو fps بازی-ای بسازه که به halo نزدیک بشه . ماکرو هم باید بیخیال رقابت کردن با God Of War بشه .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
تنها داستانی که میتونه کمر GOW رو به زمین بکوبه فقط و فقط داستان های اساطیری ایران باستان هستند و بس.
انقدر قهرمان و اسطوره داریم که میشه ازشون یک داستان فوق العاده در آورد.

دو سالی هست که خودم دارم رو یک سناریو به نام گارد جاویدان کار میکنم که امیدوارم یه روزی بتونم تبدیلش بکنم به یک عنوان بزرگ و موفق.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر